x
İrlanda

Vize İşlemleri

İrlanda

İrlanda Öğrenci Vizesi

e. köse 08/01/19, 14:09
irlanda vize başvuru yaparken 6 aylık ögrenci olarak gidicem bu arada ne kadar para göstermem gerek.
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Sayın ziyaretçimiz,
Euroasia'ya hoşgeldiniz.

İrlanda'ya eğitim amaçlı yapacağınız seyahatlerde, bankanızda 6 aylık bir seyahat için en az 7000 € bulunması gereklidir.
İrlanda vizenizi Euroasia GVS aracılığıyla alabilirsiniz. İlk etapta eğitim vize kategorisine göre belirlenmiş evrakları tarafımıza ulaştırmanız gereklidir.
Uzmanlarımız dosyanızı inceleyerek başvuruya hazır hale getirecek, başvuru formunuzu dolduracak, ödemenizi gerçekleştirecek ve değerlendirme sürecine alınmak üzere konsolosluğa gönderecektir. Konsolosluk Ankara'da bulunuyor ama İstanbul, İzmir, Gaziantep ve Antalya illerinden de başvuru kabul ediyorlar.
İrlanda vize işlemleri için şahsen gelmenize gerek yoktur. Başvurunuz, randevu gününüzden yaklaşık 25 gün sonra sonuçlanmaktadır, seyahat planınızı bu bilgiyi göz önünde bulundurarak yapmanızı öneririz.
Oldukça kapsamlı bir başvuru gerektiren İrlanda vizesi için web sayfamızı inceleyebilir, daha detaylı bilgi almak, yol haritası çizmek ve süreç boyunca danışmanlığımızdan yararlanmak istediğiniz taktirde de bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Saygılarımla,
Yusuf Üzümcü
Euroasia İstanbul
ask@eagvs.com / 0212 963 03 43 

Cevap Ver
Spam mesajı olmadığını anlamamız için lütfen doğrulama yapınız.
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
Alarga Danışmanlık Turizm Tic. Ltd. Şti.
Tursab Belge No