x
İrlanda

Vize İşlemleri

İrlanda

İrlanda Öğrenci Vizesi

e. köse 08/01/19, 14:09
irlanda vize başvuru yaparken 6 aylık ögrenci olarak gidicem bu arada ne kadar para göstermem gerek.
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Sayın ziyaretçimiz,
Euroasia'ya hoşgeldiniz.

İrlanda'ya eğitim amaçlı yapacağınız seyahatlerde, bankanızda 6 aylık bir seyahat için en az 7000 € bulunması gereklidir.
İrlanda vizenizi Euroasia GVS aracılığıyla alabilirsiniz. İlk etapta eğitim vize kategorisine göre belirlenmiş evrakları tarafımıza ulaştırmanız gereklidir.
Uzmanlarımız dosyanızı inceleyerek başvuruya hazır hale getirecek, başvuru formunuzu dolduracak, ödemenizi gerçekleştirecek ve değerlendirme sürecine alınmak üzere konsolosluğa gönderecektir. Konsolosluk Ankara'da bulunuyor ama İstanbul, İzmir, Gaziantep ve Antalya illerinden de başvuru kabul ediyorlar.
İrlanda vize işlemleri için şahsen gelmenize gerek yoktur. Başvurunuz, randevu gününüzden yaklaşık 25 gün sonra sonuçlanmaktadır, seyahat planınızı bu bilgiyi göz önünde bulundurarak yapmanızı öneririz.
Oldukça kapsamlı bir başvuru gerektiren İrlanda vizesi için web sayfamızı inceleyebilir, daha detaylı bilgi almak, yol haritası çizmek ve süreç boyunca danışmanlığımızdan yararlanmak istediğiniz taktirde de bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Saygılarımla,
Yusuf Üzümcü
Euroasia İstanbul
ask@eagvs.com / 0212 963 03 43 

H. KAYAŞ 18/01/19, 23:13
Merhaba, Ben İrlanda için turistlik vize almayı planlıyorum. Bu vize için hangi şartlar ve harcanacak para ne kadar. ekstradan hesabımda ne kadar para olması gerekiyor.
s. muşlu 15/02/19, 22:27
Merhaba. İrlanda için dil okulu ile iletişime geçtim ve 25 hafta dil eğitimi+8 hafta tatil için okul kaydımı yaptırdım. Okul ücretini ödedim ; Bana ücret ödendileri,konaklama,sigorta ve davet yazılarını mail olarak gönderdiler. Vizenin diğer işlemleri için yardıma ihtiyaç duymaktayım. Bilgilendirme yaparmısınız?
EUROASIA Müşteri Temsilcisi 18/02/19, 10:18
Merhaba S. MUŞLU, ilk etapta aşağıdaki evrakların tamamını hazırlamalısınız: -Nüfus cüzdanı fotokopisi -Pasaport (Talep edilen vizenin bitiş tarihinden itibaren 6 ay geçerli pasaport. Eğer daha uzun süreli vize talebinden bulunmak isterseniz, talep edilen vizenin bitiş tarihinden itibaren 12 ay geçerli olmalı.) ve varsa eski pasaportlar -2 adet fotoğraf (3,5X4,5 boyutlarında, güncel, arka fon beyaz) -Tam Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği ve İngilizce Tam Tercüme - (Aile bilgilerini ve adres bilgisini içeren, Orijinal belge olmalıdır - Edevletten barkodlu olarak çıkarılabilir) Not: Tercüme hizmetini ücrete ek olarak Euroasia'dan alabilirsiniz. -İngilizce Şahsi dilekçe (Dilekçenizde seyahatinizin amacını, tarihlerini, konaklayacağınız yeri, bu dil kursununu size nasıl bir katkı sağlayacağını, daha önce çalıştıysanız çalıştığınız işleri anlatın. Samimi bir şekilde yazabilirsiniz. Ayrıca İrlanda'da hiçbir akrabanız olmadığını, seyahatinizin yalnızca dil kursu amaçlı olduğunu, kursun bitiminde ülkenize geri döneceğinizi, kalış masraflarını nasıl karşılayacağınızı da anlatın. Bu iyi niyet mektubu, vize başvurunuzun değerlendirilmesinde önemli bir noktadır. Daha ayrıntılı bilgi için bizimle telefon ya da mail üzerinden iletişime geçebilirsiniz. -Şahsi Banka Hesap Cüzdanları veya Banka Hesap Dökümleri (En az 20.000TL ya da 3000 Euro bakiyesi olan, Son 6 aylık, kaşeli ve imzalı olmalıdır. İmza atan banka yetkilisinin imza sirküleri fotokopisi ile birlikte sunulmalıdır) Not: Dil kursu ve konaklama ücretleriniz ödenmediyse, belirtilen miktarın üzerine o ücretleri de ekleyerek gösterin. Not: Anne ya da babanız sponsor olacaksa kendi bankalarını sunabilirler. -Sponsor kişinin iş ya da emeklilik evrakları -Katılacağınız kursa dair belgeler (Kabul, ödeme, onay ve program bilgileri) -Konaklamanıza dair bilgileri içeren doküman -Eğer yaptıysanız uçak rezervasyonunuz. Evrakların tamamını tarafımıza ulaştırdığınızda işleminizi başlatabiliriz. Şahsen gelmenize gerek olmayacaktır, yaklaşık 20-30 gün içerisinde başvurunuz sonuçlanacak ve pasaportunuz tarafınıza ulaştırılacaktır. Teşekkürler. Saygılarımla, Yusuf Üzümcü Euroasia İstanbul ask@eagvs.com / 0212 963 03 43
Cevap Ver