x
İngiltere

Vize İşlemleri

İngiltere

İngiltere Vizesi Kaç Günde Çıkar?

S. Çelikoğlu 28/12/18, 10:40
Sayın ilgili, eşimle ve çocuklarım ile birlikte okulların yarıyıl tatilinde bir İngiltere seyahati planlıyoruz, evraklar konusunda aşağı yukarı bir bilgi edindim, geç kalmamak adına başvurumu ne zaman yapmalıyız, İngiltere vizesi kaç günde çıkar? Teşekkürler.
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Sayın ziyaretçimiz, hoş geldiniz. İngiltere vize işlemleri 4 bölümden oluşmaktadır, ilk etapta gerekli evraklar hazırlanır, bu sizin hangi hızda evrakları tamamlayacağınıza göre değişir. İkinci kısımda online formunuz doldurulur, ödemeniz yapılır ve randevunuz alınır, uzmanlarımız bu işlemi 1 iş günü içerisinde gerçekleştirmektedir. Randevu yaklaşık olarak başvurunun yapıldığı günden 4 gün sonraya verilir. Çok yoğun dönemlerde bu süre uzayabilir. Randevu günü gerekli evraklarla birlikte başvurunuzu gerçekleştirdiğinizde değerlendirme süreci başlar. Bu süre yaklaşık olarak 3 haftadır. İngiltere vizesi kaç günde çıkar sorunuzun cevabı olarak kısaca, normal şartlar altında İngiltere vize işlemleri 3-4 hafta arasında sürmektedir. Acil vize başvurularınızda İngiltere vizenizi ek ücret karşılığı 5 iş günü ya da 1 iş gününde alabilirsiniz.

Kapsamlı bilgi için İngiltere vizesi 2020 sayfamızı ziyaret edebilir, yol haritası çizmek ve süreç boyunca danışmanlığımızdan yararlanmak istediğiniz taktirde de bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Saygılarımla,
Yusuf Üzümcü
Euroasia GVS İstanbul/ +90 (212) 963 02 10

s. ergun 24/01/19, 10:47
6 aylık turistik vize ücreti ne kadardır.
EUROASIA Müşteri Temsilcisi 18/02/19, 11:42
Merhaba S. ERGUN, İngiltere vize işlemleri 130 $ Konsolosluk ücreti + . sigorta bedeli, hizmet bedeli, kargo bedeli ve danışmanlık bedeli gibi ek ücretlerle birlikte yaklaşık 200 $ toplamına denk gelmektedir. Detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz. Saygılarımla, Yusuf Üzümcü
H. Küse 18/01/20, 14:00

Merhaba ben İngiltere vizesi kaç günde çıkar merak ediyorum. İnternette farklı kaynaklarda farklı bilgiler paylaşılmış. Şubat ayının başında eğitim amacıyla İngiltere’de olmam gerekiyor, 4 aylık bir dil kursuna gideceğim ve okul kabulüm yeni geldi. Şu an önümüzde 22 gün var, yetişebilir miyim? Yardımlarınızı ve bilgilendirmenizi rica ediyorum. Ekspres vize türü başvuru çeşitleri olduğunu duydum, eğer başvurum riskli olacaksa bu hizmetlerden de yararlanabilirim çünkü eğitimin ilk haftası oryantasyon sürecinde ve ev kiralama işlemlerimle ilgili mutlaka Şubat başında İngiltere’de olmam gerekiyor.

EUROASIA Müşteri Temsilcisi 18/01/20, 14:01

Merhaba, İngiltere vizesi kaç günde çıkar 2020 yılında da sıkça karşılaştığımız sorulardan biri. İngiltere vize başvurularında standart başvurular ortalama 15-20 gün arasında sonuçlanmaktadır. Bu, iş günü değil, normal takvim günüdür. İngiltere hükümetinin web sitesinde paylaştığı güncel verilere göre İstanbul Başkonsolosluğunda, 6 aylık genel ziyaretçi vizelerinin sonuçlanma süreleri şu şekildedir: Yapılan başvuruların %99’u 15 iş günü içerisinde sonuçlandırılmıştır.* Bu toplamın 10 iş günü içerisinde sonuçlanan kısmı %90, 5 iş günü içerisinde sonuçlanan kısmı %15, 3 iş günü içerisinde sonuçlanan kısmı ise yalnızca %5’tir. Kısa Dönem Öğrenci (Short-Term Study Visa) İngiltere vizesi almak için yapılan başvurular da aynı zaman dilimlerinde sonuçlanıyor.

Sizin durumunuzda hızlı bir başvuru yaptığımız takdirde ek hizmetler satın almaya gerek kalmadan Şubat başında seyahat edebilirsiniz. Kabulünüz geldiğine göre, geri kalan evrakları hazırlamak sizin ve finansal sponsorunuzun hızına kalmış durumda, randevu tarihinizi beklerken de 1 hafta kaybedilecek. Riske girmemek adına vize işlemlerinizi bizimle ilerletmenizi öneririm. Hem doğru, hem de hızlı bir başvuru yapmış olacaksınız ve yaklaşık 2250 TL tutarındaki ekspres hizmetlerden kaçınmış olacaksınız. Bu tutarları açıklamak gerekirse, randevu önceliği tanıyan Flexi Appointment 590 TL, başvurunuzun 5 iş gününde sonuçlanmasını sağlayan Priority Visa (Ekspres vize) servisi ise 220 Pound tutarındadır. İngiltere vizesi kaç günde çıkar sorusunun cevabı en güncel haliyle bu şekildedir. Daha detaylı bilgi almak ve vize başvuru işleminizi başlatmak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Saygılarımla,

Yusuf Üzümcü

T.B. 29/05/20, 18:46

İyi günler İngiltere’ye bir arkadaşımı ziyaret etmek için gitmeyi düşünüyorum. İngiltere vizesi almam için hangi şartlara sahip olmam gerekiyor Başvuru yaparsam, İngiltere vizesi kaç günde çıkar ve vizeye kaç gün önceden başvuru yapabilirim? Nasıl randevu alabilirim Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

EUROASIA Müşteri Temsilcisi 29/05/20, 18:51

Merhaba değerli ziyaretçimiz, Euroasia Global Visa Services sayfasını ziyaret ettiğiniz ve bizlere danıştığınız için teşekkür ederiz. Her vize başvurusu gibi İngiltere vizesi başvurusunun da belirli koşulları bulunmaktadır. İngiltere vizesi almak için şu şartları yerine getirmesi gerekmektedir:  Başvurusu sahibinin öncelikli olarak düzenli bir geliri olmalı veya seyahat masraflarını karşılayabilecek düzenli geliri olan bir sponsoru olmalıdır. Başvuru sahibinin seyahatini engelleyecek bir sağlık sorunu ve herhangi psikolojik bir sorunu olmamalıdır. Başvuru sahibi illegal bir suç işlememeli ve herhangi bir terör örgütüne dahil olmamalıdır. İngiltere’ye gittiğinde orada sorun yaratacak herhangi bir girişimde bulunmamalı ve oradaki toplum kurallarına uymalıdır. Başvuru sahibi seyahat amacını tamamlamak üzere gidip geri dönmelidir. İngiltereye göç etmemeli planladığı tarihte ülkesine geri dönmelidir. Bu nedenler gibi koşullar şart kılınmıştır.

İngiltere Vize Randevu

Belirtilen şartlar yerine getirildikten sonra ayrıca vize başvurusunda uygun bir başvuru için de dikkat edilmesi gereken koşullar bulunmaktadır. Gerekli evrakları eksiz bir şekilde hazırlanmalıdır. Başvuru formunu eksiksiz ve doğru bilgilerle doldurulmalıdır. Doğru vize kategorisine başvuru yaptığınızdan emin olmalısınız. Vize harcı ödenirken ve randevu alırken doğru tercihler yapıldığından emin olunmalıdır. Aksi halde yapılan yanlışlar ek ödeme gerektirmektedir. Son olarak talep edilen bütün evraklar eksiz bir şekilde uygun kategorilere yüklenmelidir. Öğrenmek istediğiniz bir diğer konu olan İngiltere vizesi kaç günde çıkar sorusunun cevabını da kısaca sizlere aktaracağız. Normal başvuru yapmanız durumunda İngiltere vize başvurusundan sonra 15 ile 21 gün içerisinde neticelenmektedir. Bu süreyi daha hızlı sonuçlandırmak isterseniz de ek hizmetlerden yararlanarak vize başvurunuzu daha kısa sürede sonuçlanabilirsiniz.

İngiltere vizesi kaç günde çıkar Sorunuzun detaylarını ve ek hizmetlerle ilgili ayrıca bilgi almak isterseniz ister sitemizden isterseniz de vize uzmanlarımızdan destek alabilirsiniz. Dilerseniz İngiltere vizesi kaç günde çıkar sorunuzun tüm detaylarını aktarırken aynı zamanda mevcut durumunuza uygun gerekli evrakları da mailinize iletebiliriz. Zaman kaybetmeden kolaylıkla tüm vize işlemlerinizi bizim aracılığımızla yapabilirsiniz. Ayrıca sizler için en uygun tarihteki İngiltere vize randevu almamız için iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşarak vize uzmanlarımızdan gerekli desteği alabilirsiniz.

İngiltere Vizesi Kaç Günde Çıkar

Cevap Ver