x
İngiltere

Vize İşlemleri

İngiltere

İngiltere Turistik Vizesi 2020

M. Kaya 16/12/18, 10:33
Merhabalar ben 10 günlüğüne İngiltere turist vizesi almak istiyorum bunun için davetiye veya otel rezervasyonu yapmamız lazım mı kendim SSK li calisanim 2030 TL maaşım var ev araba ticari hat üstüme mevcut bu kriterlere göre vize alabilirmiyiz?
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Sayın ziyaretçimiz,
Euroasia'ya hoşgeldiniz.

İngiltere'ye yapacağınız turistik seyahatlerde otel rezervasyonu ya da satın alım belgesi gereklidir, davetiyeye ise gerek yoktur. Başvurular değerlendirilirken kişinin Türkiye'deki bağları, finansal durumu, seyahat geçmişi, aile bilgileri, iş bilgileri gibi kriterler gözönüne alınır. Gerekli evrakları hazırlayıp tarafımıza ulaştırmanız sonrası uzmanlarımız incelemeleri yaparak başvurunuzun durumuyla ilgili size dönüş sağlar, eksik noktalar tamamlanır.
İngiltere vizesi gerekli evraklar 2020 yılı için başvuru kategorisine ve çalışma durumunuza göre şekillenmektedir. İngiltere'ye turistik amaçlı seyahat etmek isteyen bir özel sektör çalışanı için gerekli evrakları; özlük evrakları, iş evrakları ve seyahate dair evraklar şeklinde 3 kategoride toplayabiliriz.
-Özlük evraklarınız (Pasaport, Kimlik fotokopisi, Tam vukuatlı nüfus aile kayıt örneği)
-İş Evraklarınız (Çalışma ve izin yazısı, SGK girişi, SGK 4A hizmet dökümü, son 3 ayın maaş bordrosu, şirketin faaliyet belgesi, imza sirküleri, vergi levhası ve sicil gazetesi fotokopileri)
-Seyahata dair evraklar (Son 3 aya ait banka hesap dökümü, hotel ve uçak rezervasyonu)
İngiltere seyahatinizi Euroasia GVS aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz. İlk etapta durumunuza uygun gereken evrakları hazırlamanız ve tarafımıza ulaştırmanız gereklidir.
Uzmanlarımız evraklarınızı inceleyerek başvuruya hazır hale getirecek, formlarınızı dolduracak, sonrasında size danışarak seçeceğiniz 7 şehirden birinde (İstanbul, Ankara, Antalya, Bursa, Gaziantep, Adana ve İzmir) randevunuzu alacaktır.
Randevu gününüzde vize asistanınız sizi pasaport, gerekli evraklar ve formlarınız ile karşılayacak, şahsen başvurunuzu gerçekleştirecek ve fotoğraf ile parmak izinizi vereceksiniz.
İngiltere vize başvurunuzun değerlendirme süreci yaklaşık olarak 3 haftadır, seyahatinizi bu bilgiye göre planlamanızı öneririz.
Oldukça kapsamlı bir başvuru gerektiren İngiltere vizesi için web sayfamızı inceleyebilir, daha detaylı bilgi almak, yol haritası çizmek ve süreç boyunca danışmanlığımızdan yararlanmak istediğiniz taktirde de bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Saygılarımla,
Yusuf Üzümcü
Euroasia İstanbul
ask@eagvs.com / 0212 963 03 43 

R. Tanrıyatapan 14/01/19, 01:21
Merhabalar İngiltere ziyaretçi vizesine başvuracağım danışmanlık hizmeti ücretleri ne kadar acaba
EUROASIA Müşteri Temsilcisi 18/02/19, 13:30
Merhaba R. TANRIYAPAN, İngiltere vize ücretleri süre ve kategoriye göre şekillenmektedir. Ziyaretçi vizesinde en düşük süre olan 6 ayın bedeli, 130 $ konsolosluk ücreti + sigorta, kargo, hizmet bedelleriyle birlikte yaklaşık olarak 200 $ civarındadır. Detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz. Saygılarımla, Yusuf Üzümcü
Cevap Ver
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';