x
İngiltere

Vize İşlemleri

İngiltere

İngiltere Dil Okulu Vizesi

M.K. 19/03/20, 11:08
İyi günler ben İngiltere dil okulu vizesi ile ilgili bilgi almak istiyorum. Yeditepe Üniversitesi Hukuk Fakültesi 3. Sınıf öğrencisiyim. Önümüzdeki yıl mezun olacağım ve İngilizcemi en iyi seviyeye getirmiş olarak mezun olmak istiyorum, bu yüzden yaz tatilinde 3 aylık bir kursa katılacağım. Sonrasında iş başvurularım olacak, uluslararası firmalarda çalışmak istiyorum. Bölümümde bazı dersler İngilizce ve hazırlık eğitimi de aldım ama yeterli seviyede değilim. Ayrıca hazırlık sınıfı sonrası Malta’da 2 aylık dil eğitimi de almıştım. Daha önce Schengen ülkelerini dolaştım ama İngiltere’ye hiç gitmedim. Dil okulu vizesiyle ilgili gerekli evraklar, ücretler ve sürece dair bilgileri rica ediyorum.
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Merhaba, İngiltere Dil Okulu Vizesi 2020 işlemleri 0 - 6 ay ve 6 - 11 aylık 2 vize seçeneği üzerinden ilerlemektedir. Bu vize Short Term Study Visa (Kısa Süreli Öğrenci Vizesi) olarak geçer. Sizin durumunuzda 6 aylık seçenek yeterli olacaktır. İngiltere, ülkesine dil eğitimi amacıyla gelmek isteyen kişilerden bir takım koşulları sağlamasını bekler. Bunlar;

  • Bir eğitim kurumundan kabul almış olmak.
  • Finansal yeterlilik.
  • Başvuru sahibi için bu eğitimi almanın ve bu eğitimi İngiltere’de almanın gerekliliği.

Sizin durumunuzu ele alırsak, üniversite öğrencisi olmanız, mezun olup iş başvuruları yapmadan önce İngilizce seviyenizi yükseltme isteğiniz, daha önce İngilizce eğitimi almış olmanız, yani direkt olarak İngiltere’ye gitmeden önce bir dil eğitimi başlangıcınızın olması başvurunuz için önemli artılar diyebiliriz. Öğrenci olduğunuz için bir finansal sponsorunuz olması beklenecektir, bu kişinin anneniz ya da babanız olması uygun olur. İngiltere öğrenci vizesi gerekli evraklarına geldiğimizde, özlük evraklarınız ve eğitim evraklarınız dışında sponsor evraklarınız gerekli olacaktır, ayrıca başvurunuz mutlaka bir dilekçeyle desteklenmelidir. Vize ücretlerine baktığımızda ise 6 aya kadar yapılacak başvurularda yaklaşık 135, 11 aya kadar yapılacak başvurularda ise yaklaşık 255 USD başvuru harcı bulunduğunu görüyoruz Bu, ödemeniz gereken tek tutar değildir. Başvuru durumunuza bağlı olarak mutlaka bir takım ek ücretler oluşmaktadır, eğitimin uzunluğuna göre oluşan ortalama 400 USD tutarında zorunlu sigorta ya da evrak tarama ve hızlandırma hizmetleri bunlardan bazılarıdır. İngiltere dil okulu vizesi işlemlerinizi Euroasia uzmanlarıyla birlikte ilerletmenizi öneririz, dikkat edilmesi gereken hususlar konusunda size bilgi verir ve başvurunuzu doğru şekilde yapmanızı sağlar, tüm süreci sizin adınıza yürütürüz. Detaylı bilgi ve işlemlerinizi başlatmak için lütfen iletişime geçiniz.

Saygılarımla.

Y.N. 28/03/20, 17:34

Merhaba kolay gelsin kısa süreli öğrenci İngiltere vizesine başvurucam dil eğitimi için formda gideceğim kurs sonunda alacağım nitelik soruluyor qualification will get şeklinde, ne yazmam gerekiyor o bölüme yardımcı olabilir misin? Teşekkürler.

EUROASIA Müşteri Temsilcisi 28/03/20, 17:40

Merhaba, kişisel gelişimiz ve kariyeriniz için başvurduğunuz bu yolda sizlere yardımcı olmaktan büyük mutluluk duyarız. İngiltere dil okulu vizesi için başvuru formunuz doldurulurken "Qualification you will get" sorusunun cevabı Tier 4 öğrencileri için course level, dil eğitimi öğrencileri içinse yalnızca sertifikadır. Kabul aldığınız aynı zamanda kayıt yaptığınız dil eğitimi alacağımız kursun evrakları ve beraberinde sunmanız gereken diğer evraklarınızı da eksiksiz bir şekilde bize ulaştırmanız durumunda tüm işlemlerinizi bizler sizin adınıza gerçekleştirmekteyiz. Başvuru esnasında yapacağınız en ufak bir hata bile vize başvurunuzun olumsuz sonuçlanmasına neden olabilir. İngiltere öğrenci vizesi başvurusunda bulunurken hem maddi kayıp hem de zaman kaybı yaşamamak için işlemlerinizi vize uzmanlarımızın bilgisi doğrultusunda yürütmenizi tavsiye ediyoruz. Uzman kadrolarımızdan destek almak ve işlemlerinizi bizim aracılığımızla gerçekleştirmek istiyorsanız web sayfamızdaki iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz. İyi günler dileriz.

Saygılarımla.

Cevap Ver
Spam mesajı olmadığını anlamamız için lütfen doğrulama yapınız.
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES