x
İngiltere

Vize İşlemleri

İngiltere

İngiltere Vizesi İzmir

L.V. 08/05/20, 13:04
Merhaba, bir konferansa katılmak üzere İngiltere vizesi almak istiyorum. İngiltere vizesi İzmir den başvuru yapabilir miyim? Yurtdışına çok sık çıkıyorum daha önce aldığım Schengen, Amerika ve İngiltere vizem de var. Ben geçen ay İstanbul’dan başvuru yaptım bir aracı kurum aracılığıyla başvuru yaptım fakat yanlış bilgiler verildiği için ve evraklarım eksik yüklendiği için vize başvurumda red verdiler. Yeniden başvuru yapmak istiyorum ve bu konferansa vaktinde yetişmem lazım bir arkadaşım sizleri tavsiye etti yardımcı olursanız çok sevinirim. İyi çalışmalar diliyorum.
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Merhaba değerli ziyaretçimiz, Euroasia Global Visa Services sayfasını ziyaret ettiğiniz ve bizlere danıştığınız için teşekkür ederiz. Yurtdışına sık seyahatlerinizin olması, özellikle daha önce ABD ve İngiltere vizenizin olması olumlu. Yapacağınız yeni İngiltere vize başvurusunda da oldukça olumlu etki yaratacaktır. İngiltere vizesi İzmir şehrinden başvuru yapabilirsiniz. Ne yazık ki danışmanlık hizmeti veren birçok firma yapıtıkları işin ciddiyetinde olmadan işlem yapmaktadır. Birçok başvuru sahibini finansal zararlara uğratarak bir de seyahat planlarının aksamasına neden olmaktadırlar. Bizler yaptığımız bütün vize işlemlerini büyük bir özen ve ciddiyetile yapmaktayız. Yapacağınız yeni vize başvurusu için öncelikle bizlere ret mektubunuzu iletmelisiniz. Ret mektubunuz vize uzmanlarımız tarafından detaylı bir şekilde incelenerek analizi yapılır ve aynı hataların tekrarlanmaması için oldukça dikkatli davranırlar. Vize başvurusunda bulunurken evraklarınız mevcut çalışma durumunuza göre olarak eksiksiz hazırlanmalıdır. Başvuru formunuzdaki bütün bilgileri sunacağınız evraklarla tutarlı olacak şekilde belirtilmelidir.

İngiltere Vize Başvuru Merkezi İzmir

Seyahat amacınıza yönelik olarak uygun kategorisine başvuru yaptığınızdan emin olmalısınız. Randevu alımında doğru bir seyahat planı yapılmalıdır. Eğer verilen normal randevu sizin seyahatiniz için uygun değilse vize uzmanlarımız bu konuda sizlere gerekli bilgileri verecektir. Planladığınız tarihte İngiltere’de bulunmanız için sizlere ek hizmetler konusunda gerekli bilgilendirmeleri yaparak sizin için en uygun randevuyu almaktadırlar. Bizler vize işlemlerinizin tamamını sizler adına yaparak sizlere randevu bilgilendirmesi ileteceğiz. Siz ise yalnızca randevu günü İngiltere vize başvuru merkezi İzmir üzerinden alınan randevuya gelerek parmak izi vereceksiniz. Bizler daha sonraki süreçte de vizenizin takibini yapacağız. Sonuçlanan pasaportunuzu teslim alarak dilediğiniz adrese kargo yoluyla sizlere iletmekteyiz. Eğer dilerseniz de ofisimize gelerek elden teslim alabilirsiniz.

Zaman kaybı yaşamadan tüm vize işlemlerinizi güvenle yaptırmak için ve İngiltere vizesi İzmir ile ilgili detaylı bilgi almak için iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşarak vize uzmanlarımızdan gerekli desteği alabilirsiniz.

Saygılarımızla.

ingiltere vizesi izmir

 

Cevap Ver
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';