x
İngiltere

Vize İşlemleri

İngiltere

İngiltere Vizesi Edirne

Y.G. 11/05/20, 14:54
Selam, İngiltere turist vizesi yeşil pasaportlular için gerekli evrakları mail olarak atabilir misiniz? Edirne’deyim İngiltere vizesi Edirne den hazırlayacağım evraklarımı size kargolamak istiyorum tüm işlemlerimi yapmanız için sizlere teslim edeceğim. Değerli bilgileriniz için şimdiden teşekkürler iyi çalışmalar dilerim.
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Merhaba değerli ziyaretçimiz, Euroasia Global Visa Services sayfasınız ziyaret ettiğiniz ve bizlere danıştığınız için teşekkür ederiz. İngiltere vizesi Edirne için hazırlayacağınız gerekli evraklar sizlere iletmemiz için öncelikli olarak mevcut çalışma durumunuzu bilmemiz gerekmektedir. Hazırlayacağınız evraklar seyahat amacınıza ve mevcut çalışma durumunuza göre değişiklik göstermektedir. Genel olarak bir bilgilendirme için sizlere temel evraklarla ilgili bilgilendirme yapacağız bu evraklar:

  • Seyahatinizden sonda en az 6 ay geçerliliği olan güncel pasaportunuz.
  • Varsa eğer eğer eski pasaportlarınızın işlem görmüş tüm sayfalarının fotokopileri, veya orijinalleri
  • İngilizce vize talep dilekçesi,
  • Kimlik fotokopisi ve tam vukuatlı nüfus kayıt örneği,
  • Zorunlu değil ama isteğe bağlı olarak uçak hotel rezervasyonu,
  • Eğer çalışan veya emekliyseniz maaşınızın yattığı son 3 aylık banka hesap dökümü,
  • Varsa eğer diğer diğer banka hesap dökümleri. (Kısa süreli bir seyahat için banka hesabınızda en az 7000 TL bakiye olmalıdır.)

Bu evraklara ek olarak çalışansanız güncel şirket evrakları maaş bordrosu ve şirketin antetli kağıdına yazılmış dilekçe ve SGK hizmet dökümü gerekir. Emekliyseniz emeklilik evrakları ve SGK hizmet dökümü eklenmelidir. Kamu memuruysanız görev evraklarınız SGK hizmet dökümü ve çalıştığınız kurumdan izin yazısı eklenmektedir.

Edirne İngiltere Vizesi

Öğrenciyseniz, öğrenci belgeleri ve bu seyahatimizde size sponsor olacak kişinin sponsorluk evrakları da gerekmektedir. Edirne İngiltere vizesi için hazırlamanız gereken gerekli evrakları eksiksiz ve güncel olarak hazırlamanız için mutlaka mevcut çalışma durumunuz bilmemiz gerekmektedir. İngiltere vizesi başvurusunda eksik evrak sunmanız durumunda vize başvurunuz olumsuz sonuçlanabilmektedir. Dolayısıyla evraklarınızı hazırlarken bizler tüm süreçlerin takibini titizlikle yaparak sizlere en güncel bilgiler doğrultusunda hizmet sunmaktayız. Seyahat amacınıza, mevcut durumunuza ve İngiltere vize başvurusuna uygun evrakları eksiz bir şekilde sunmanız vize başvurunuzda oldukça olumlu bir etki yaratmaktadır. Bu konuda vize uzmanlarımız sizlere gerekli yardımları sağlayacaklardır.

İngiltere başvuru merkezi Edirne şehrinde bulunmadığı için size en yakın olan başvuru merkezinde vize başvurusu yapabilirsiniz. İngiltere vizesi Edirne işlemlerinizle ilgili detaylı bilgi almak, gerekli evrakları öğrenmek ve hizmet almak için iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşarak vize uzmanlarımızdan gerekli desteği alabilirsiniz.

Saygılarımızla.

ingiltere vizesi edirne

Cevap Ver
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';