x
İngiltere

Vize İşlemleri

İngiltere

İngiltere Vize Randevusu Nasıl Alınır

B. Ellidört 11/12/18, 10:21
iyi günler, ingilteredeki arkadaşımı ziyaret etmek istiyorum, anladığım kadarıyla telefondan vize randevusu alınmıyor. başvuru konusunda yardımlarınızı rica ediyorum, ayrıca işlemlerimi ankara'dan gerçekleştirebilir miyim? cevabınız için şimdiden teşekkür ederim.
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Sayın ziyaretçimiz,
Euroasia'ya hoşgeldiniz.
İngiltere seyahatinizi Euroasia GVS aracılığıyla Ankara'dan gerçekleştirebilirsiniz. İlk etapta ziyaretçi kategorisinde gereken evrakları hazırlamanız ve tarafımıza ulaştırmanız gereklidir.
Uzmanlarımız evraklarınızı inceleyerek başvuruya hazır hale getirecek, sonrasında size danışarak seçeceğiniz 7 şehirden birinde (İstanbul, Ankara, Antalya, Bursa, Gaziantep, Adana ve İzmir) randevunuzu alacaktır.
İngiltere vize başvurunuzun değerlendirme süreci yaklaşık olarak 3 haftadır, seyahatinizi bu bilgiye göre planlamanızı öneririz. Ayrıca acil seyahatleriniz için 1 günde İngiltere Vizesi ya da 5 günde İngiltere Vizesi hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.
Oldukça kapsamlı bir başvuru gerektiren İngiltere vizesi için web sayfamızı inceleyebilir, daha detaylı bilgi almak, yol haritası çizmek ve süreç boyunca danışmanlığımızdan yararlanmak istediğiniz taktirde de bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Saygılarımla,
Yusuf Üzümcü
Euroasia İstanbul
ask@eagvs.com / 0212 963 03 43 

D. Sağır 29/12/18, 15:29
İngiltere vizesi için randevu almak istiyorum haftaya cumaya. bir de ödemeyi nereye yapacağım? Şarköy de yaşıyorum en yakın nereden hizmet alabilirim?
EUROASIA Müşteri Temsilcisi 18/02/19, 12:46
Merhaba D. SAĞIR, İngiltere vize başvurunuzu İstanbul'dan gerçekleştirebilirsiniz. Gerekli evrakları tamamlamanızın ardından kargo ile tarafımıza ulaştırdığınızda işlemi başlatacağız. Ödemenizi işlemleriniz devam ederken size ileteceğimiz banka bilgilerine havale olarak yapabilirsiniz. Detaylı bilgi ve işlemi başlatmak için lütfen bizimle iletişime geçiniz. Saygılarımla, Yusuf Üzümcü
A. Özgür 13/03/19, 12:02
Merhabalar, Benim sorum şöyle; Ben İstanbul’da yaşıyorum fakat ikametgahım Mersin olarak görünmekte. İngiltere vizesi için İstanbul’dan başvuru yapabilir miyim, yoksa Mersin’den mi yapmam gerekli? Teşekkürler
EUROASIA Müşteri Temsilcisi 13/03/19, 12:04
İngiltere'nin başvuru merkezleri İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Bursa, Gaziantep ve Adana'da bulunmaktadır. İkamete bakılmaksızın isteyen istediği merkezden başvurusunu yapabilir. İstanbul, Ankara ve Bursa dışındaki merkezler ek 100 $ ücret talep etmektedir. Yusuf.
Cevap Ver