x
Burkina Faso

Vize İşlemleri

Burkina Faso

Telefon/Faks

+90 (282) 255 50 38

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Hafta sonu: 10.00-14.00

Eposta

tekirdag@eagvs.com

Burkino Faso Vize İşlemleri, Tekirdağ

Değerli ziyaretçimiz, Afrika ülkelerinden biri olan Burkina Faso vizesi ile alakalı güncel verilere dayanarak hazırladığımız, EAGVS Tekirdağ şube sayfasına hoş geldiniz. Sayfamız aracılığıyla Burkina Faso vizesi ile alakalı gerekli olan bilgilere ulaşarak, başvuru işlemlerinizi en kısa sürede başlatabilirsiniz.

Burkina Faso’ya Seyahat Etmek İçin Vize Gerekli mi, Tekirdağ

Umuma Mahsus, Hizmet ve Hususi pasaport hamili olan vatandaşlarımızın Burkina Faso’ ya seyahat etmeden önce, mutlaka vize başvurusunda bulunarak Burkina Faso vizesi elde etmeleri gerekmektedir. Seyahat amacınızı belirleyerek Euroasia GVS Tekirdağ şube yetkililerimize ulaştığınız takdirde, amacınıza yönelik ayrıntılı bilgileri alarak, başvuru işlemlerinizi başlatabilirsiniz.

Burkina Faso Vize Başvurusu Nasıl Yapılır, Tekirdağ

Burkina Faso’ ya seyahat etmek isteyen vatandaşlarımızın bir takım prosedürleri yerine getirmeleri gerekmektedir. Bu prosedürler birkaç işlemlerden geçerek sonuca ulaşır. Başlıca işlemler şu şekildedir;

Seyahat amacınızın belirlenmesi: Hangi ülkeye seyahat yapacaksanız, mutlaka ne amaçla gideceğinizi önceden planlayarak yetkililerimize ulaştırmalısınız. Burkina Faso da dahil olmak üzere bir çok ülkenin vatandaşlarımızın seyahat amaçlarına göre farklılık gösteren işlemleri bulunmaktadır.

Vize başvuru formunun doldurulması: Vize başvuru dosyanızın ilk sayfasında bulunacak olan bu form, kişisel bilgilerinize ve seyahat amacınıza yönelik sorulan sorulara cevap verdiğiniz önemli mahiyette bir formdur. Başvuru formunuzdaki bilgilerin doğruluğu, işlemlerinizin hızla gerçekleşmesine yardımcı olacaktır.

Gerekli belgelerin hazırlanması: Pasaportunuzdan, sağlık sigortanıza kadar birçok belgelerin istenilebildiği gereken evraklar, mesleki durumunuza ve seyahat amacınıza göre farklılıklar gösterebilir. Euroasia GVS Tekirdağ şube yetkililerimize ulaşarak gerekli olan belgeleri talep edebilirsiniz.

Harç ücretinin ödenmesi: Vize başvuru dosyanızı ilgili makama iletmeden önce mutlaka konsolosluk harç ücretini yatırmanız gerekmektedir. İşlem sonrası teslim alacağınız banka dekontu başvuru dosyanız içerisinde bulunacak ve harç ücretinin ödenmediği takdirde başvurunuz değerlendirilmeye alınmayacaktır.

Yukarıda yazılı olan bütün işlemler, Euroasia GVS Tekirdağ şube yetkililerimiz tarafından desteklenerek tarafımızca ilgili mercilere iletilecektir. Yapmanız gereken tek işlem gerekli olan belgeleri tarafımıza iletmektir. Belgelerinizin bizlere ulaştığı gün içerisinde başvuru işlemlerinizi başlatmaktayız.

Burkina Faso Vize Başvuru Noktaları, Tekirdağ

Burkina Faso vize başvurularında herhangi bir bölge ayrımı bulunmamaktadır. Türkiye’nin neresinde olursanız olun vize başvurunuzda tek karar mercii Burkina Faso Ankara Büyükelçiliği’dir. Bu sebeple Euroasia GVS Tekirdağ şubemiz rehberliğinde yaptığınız başvurular tarafımızca Burkina Faso Ankara Büyükelçiliği’ ne iletilecek ve başvuru işlemleriniz hızlı bir şekilde başlayacaktır. Başvuru işlemleri sırasında Ankara’ da olmanıza gerek duyulmamaktadır.

Burkina Faso Vizesi Kaç Günde Çıkar, Tekirdağ

Başvuru formunuzdaki bilgilerin tam ve doğru olması, gerekli evraklarınızın yeterli olması gibi nedenlerle farklılık gösterebilen vize sonuçlanma süreniz ortalama 8-15 gün aralığındadır. Euroasia GVS  ile yapacağınız başvurular uzman yetkililerimiz bünyesinde kontrol edilerek ilgili temsilciliğe teslim edilmektedir, zaman kaybı yaşamamanız adına sizleri EAGVS farkı ile başvurunuzu yapmaya davet ediyoruz.

Burkina Faso Vize Ücreti, Tekirdağ

Seyahat amacınıza ve mesleki durumunuza göre farklılıklar gösteren vize ücreti, hizmet bedelimiz, konsolosluk harç ücreti ve işlem ücretlerinin toplam tutarıdır. Euroasia GVS Tekirdağ şube yetkililerimize ulaşarak güncel fiyat listesini e-mail yoluyla talep edebilirsiniz. 

Euroasia Global Visa Services Tekirdağ şubesi olarak, Burkina Faso seyahati öncesi yapacağınız vize başvurularında sizlere rehberlik etmekten memnuniyet duyacağımızı belirtir, iyi günler dileriz.

Burkina Faso ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES