x
Burkina Faso

Vize İşlemleri

Burkina Faso

Adres

Kavaklıdere Mah. Beykoz Sok. No:14/5 Çankaya-Ankara

Telefon/Faks

+90 (312) 963 05 37

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

ankara@eagvs.com

Burkina Faso Vize Başvuru, Ankara

Euroasia Global Visa Services Ankara Şube Sayfamıza Hoş Geldiniz.

Ankara şubesi olarak, Ankara’dan yapılacak Burkina Faso Vize Başvurularına dair süreçleri, 2023 yılı güncel evrak listesini ve daha pek çok bilgiyi bu sayfamızda bulabilirsiniz.

Ankara şubesi olarak Akyurt,Altındağ,Beypazarı,Çamlıdere,Çankaya,Etimesgut,Gölbaşı,Haymana,Keçiören,Polatlı gibi ilçelerimiz başta olmak üzere çevre illerimizden de yapılacak olan Burkina Faso Vize başvurularına gerekli hizmetleri sunmaktayız. İlgili il veya ilçelerde bulunuyorsanız, Ankara ofisimize +90 (312) 963 05 37 telefon numarasından ulaşabilir ya da ankara@eagvs.com mail adresinden bizlere mail atabilirsiniz.

Burkina Faso Vizesi Kimlere Gerekir? - Ankara

Umuma mahsus (Bordo), Hususi (Yeşil), ve Hizmet (Gri) pasaport sahibi yurttaşlarımızın Burkina Faso’yu ziyaret etmeleri için vize almaları bir zorunluluktur. Burkina Faso ülkeye giriş esnasında vize hizmeti vermemektedir. Eğer Burkina Faso’ya seyahat edecekseniz vizenizi Türkiye’den almanız gerektiğini sizlere hatırlatmak isteriz.

Burkina Faso Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? - Ankara

Burkina Faso kısa süreli ve uzun süreli olarak ziyaretçi kabul etmektedir. Burkina Faso vize başvuruları Ankara Temsilciliği aracılığıyla yönetilmektedir. Burkina Faso vizesi için gerekli evrakları şirketimize bizzat veya kargo aracılığıyla ilettiğinizde ekip arkadaşlarımız sizin adınıza Burkina Faso Ankara Temsilciliğine belgelerinizi teslim etmektedir. Vizeniz Ankara Temsilciliğinden onay aldığında da vizenizin içinde bulunduğu pasaportunuzu ikamet ettiğiniz yere, aynı gün içerisinde kargo ile iletmekteyiz. Seyahatinizin süresi ve içeriğine göre vize kategorileri değişebilmektedir. Burkina Faso vize ücretleri hakkında detaylı bilgilendirme istiyorsanız Euroasia Global Visa Services Ankara şubemizin irtibat numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz.

Seyahat Amacınıza Göre Burkina Faso Vize Türleri - Ankara

Seyahat Sürenize Göre Burkina Faso Vize Türleri - Ankara

 • Tek girişli, İş Amaçlı, 3 aylık Burkina Faso Vizesi
 • Tek girişli, Turistik, 3 aylık Burkina Faso Vizesi
 • Çok girişli, 3 aylık Burkina Faso Vizesi
 • Çok girişli, 6 aylık Burkina Faso Vizesi
 • Çok girişli, 12 aylık Burkina Faso Vizesi

Burkina Faso Vizesi İçin Gereken Belgeler 2023 - Ankara

Euroasia Global Visa Services Ankara şubesi olarak sizlere sunduğumuz Burkina Faso vizesi hizmeti için gerekli belgelerin listesine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

 • Pasaport ve pasaportun ilgili sayfalarının fotokopisi
 • 2 adet arka fonu beyaz olacak fotoğraf
 • Burkina Faso’dan davetiye veya hotel rezervasyonu
 • Burkina Faso Vizesi Başvuru Formu

Burkina Faso Vizesi Kaç Günde Sonuçlanır? - Ankara

Ankara şubemiz aracılığı ile yapacağınız Burkina Faso vize başvurularınız 5 ile 15 iş günü süresinde sonuçlanmaktadır. Sizin yerinize vizenizin bulunduğu pasaportunuzu Ankara Büyükelçiliğinden alıp adresinize kargolamaktayız.

Burkina Faso Vize Başvurularında Dikkat Edilmesi Gerekenler - Ankara

 1. Burkina Faso Büyükelçiliği vize başvurularında posta/kargo yöntemini kabul etmemektedir. Vize başvurunuzun Burkina Faso Ankara Büyükelçiliğine elden teslim edilmesi şarttır. Başvurunuzu Euroasia Global Visa Services Ankara şubemizden yaptığınız takdirde sizlerin Ankara’ya gelmesine gerek kalmadan başvuru dosyalarınızı konsolosluğa teslim ediyor ve sonuçlandığında vizenizi kapınıza kadar gönderiyoruz.
 2. Burkina Faso vize başvuruları sadece Burkina Faso Ankara Büyükelçiliği’nden yapılmaktadır. Burkina Faso İstanbul Fahri Konsolosluğu ancak Burkina Faso vatandaşlarının evrak işlerine bakmaktadır. 
 3. Burkina Faso Büyükelçiliği’nin vize değerlendirme süresini uzatabilme ihtimalini düşünerek belgelerinizi seyahat tarihinize 7 iş günü kala tamamlamanız şiddetle tavsiye edilir.
 4. Burkina Faso için kapıda vize uygulaması yoktur. T.C Vatandaşları seyahatlerini gerçekleşmeden önce gerekli vize işlemlerini uygulamak zorundadır.

Ankara şubemizden yapacağınız Burkina Faso Vize Başvurularında uzman ekibimize ulaşmak için +90 (312) 963 05 37 telefon numarasını arayabilir, ankara@eagvs.com mail adresine sorularınızı yazabilir veya Kavaklıdere Mah. Beykoz Sok. No:14/5 Çankaya-Ankara adresindeki ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

Burkina Faso ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES