x
Burkina Faso

Vize İşlemleri

Burkina Faso

Adres

Akdeniz Mahallesi, Akdeniz Caddesi, No: 8 / B 35210 Konak/İzmir

Telefon/Faks

+90 (232) 335 04 28

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

izmir@eagvs.com

Burkina Vize Başvuru, İzmir

Euroasia GVS İzmir Şube Sayfasına Hoş Geldiniz.

Vize başvurusu yaparken sizden istenecek belge yığınından çekiniyor ve aşamalar gözünüzü korkutuyorsa ihtiyacınız olan şeyi bu sayfada bulabileceksiniz. Sizler için adım adım Burkina Faso vizesi almak için nelere ihtiyacınız olduğunu, neyi nasıl yapmanız gerektiğini anlattığımız bir yazı hazırladık. Aşağıdaki yazımızda aklınızdaki soruların hepsinin cevabını bulabilirsiniz. Cevabını bulamadığınız bir soru olursa lütfen izmir@eagvs.com mail adresinden bizimle irtibata geçmekten çekinmeyiniz.

İzmir Euroasia GVS şubesi olarak Buca, Karabağlar, Bornova, Konak, Karşıyaka, Bayraklı, Çiğli… ve diğer ilçelerimizden Burkina Faso vize başvurularını kabul ediyoruz. Sizler için profesyonel hızlı vize hizmeti sunan ekibimiz ile irtibata geçmek için +90 (232) 335 04 28 telefon numarasını arayabilir veya izmir@eagvs.com adresine mailinizi yazabilirsiniz.

Burkina Faso Vizesi Almalı mıyım? - İzmir

T.C vatandaşlarının her ne olursa olsun Burkina Faso vize zorunluluğu vardır. Burkina Faso girişte vize alım imkanı sağlayamadığından dolayı gidecek olan ziyaretçilerimiz ülkeden çıkmadan önce vize işlemlerini halletmelidir.

Burkina Faso Seyahat Amacına Göre Vize Türleri - İzmir

Burkina Faso Seyahat Süresine Göre Vize Türleri - İzmir

  • 3 aylık, Tek girişli, iş amaçlı, Burkina Faso vizesi,
  • 3 aylık Tek girişli, turistik, Burkina Faso vizesi,
  • 3 aylık Çok girişli, Burkina Faso vizesi,
  • 6 aylık Çok girişli, Burkina Faso vizesi, 
  • 12 aylık Çok girişli, Burkina Faso vizesi, 

Burkina Faso Vizesi İçin Gerekli Evraklar 2023 - İzmir

Burkina Faso vize başvurusu yapacak ziyaretçilerimiz için 2023 yılı güncel evrak listesini aşağıda listeledik.

Burkina Vize Başvuru Formu Nasıl Doldurulur? - İzmir

Burkina Faso Vize Başvuru Formu eksiksiz ve doğru bilgilerle doldurulmalıdır. Bu şekilde doldurulmadığı takdirde olumsuz yanıt alabilirsiniz. Başvuru belgesi hakkında merak ettiğiniz tüm sorular için  İzmir Euroasia GVS şubemizin iletişim numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz.

Burkina Faso Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? - İzmir

  • Burkina Faso posta aracılığı ile başvuru kabul etmemektedir. Burkina Faso vize başvuru yapacak kişiler gerekli belgeleri Burkina Faso Ankara Büyükelçiliğine elden direkt olarak teslim etmelidir. Eğer vize başvurunuzu Euroasia GVS İzmir şubemizden gerçekleştirirseniz sizin adınıza belgerinizi teslim ediyor ve vizeniz onay aldığında adresinize kargoluyoruz. Bu sayede sizin Ankara’ya direkt olarak gitmek gibi bir zorunluluğunuz bulunmuyor.
  • Burkina Faso ziyaretçilerine kapıda vize uygulaması sunmamaktadır. Ülkeye gitmeden önce tüm vize prosedürlerini gerçekleştirmelisiniz.
  • T.C vatandaşları yalnızca Burkina Faso Ankara Büyükelçiliğinden başvuru yapabilmektedir. Burkina Faso İstanbul Fahri Konsolosluğu T.C vatandaşlarına hizmet vermemektedir.
  • Vize başvurunuzu değerlendirme sürecinin uzayabileceğini tahmin ederek seyahat zamanınıza 7 iş günü kala tamamlamanız tarafımızdan tavsiye edilir.

Burkina Faso Vize Başvurusu Kaç Günde Sonuçlanır? - İzmir

Başvuru aşamasını eksiksiz bir şekilde yerine getirdiğiniz takdirde vizeniz ortalama 5-15 iş günü içinde çıkmaktadır. Eğer başvurunuzu Euroasia GVS İzmir şubemizden yaptıysanız vizenizi sizin adınıza konsolosluktan almakta ve adresinize kargolamaktayız.

Sizler için hazırladığımız Burkina Faso vize sayfamızın sonuna gelmiş bulunmaktayız. Aklınıza takılan sorular için uzman ekibimize +90 (232) 335 04 28 telefon numaralarından ulaşabilir ya da izmir@eagvs.com mail adresinden bizlere mail atabilirsiniz.

Burkina Faso ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';