x
Burkina Faso

Vize İşlemleri

Burkina Faso

Adres

Fener, No: 75/A Grand Duke İş Merkezi K:3 No: 13, Bülent Ecevit Blv., 07160 Muratpaşa/Antalya

Telefon/Faks

+90 (242) 255 01 45

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Hafta sonu: 10.00-14.00

Eposta

antalya@eagvs.com

Burkina Faso Vize Başvuru , Antalya

Siz değerli ziyaretçilerimizin Burkina Faso vize başvuru işlemlerini kolaylaştırmak için hazırladığımız Euroasia GVS Antalya Şube Sayfamıza Hoş Geldiniz.

Antalya şubesi olarak siz değerli ziyaretçilerimize, Burkina Faso vize aşamalarını, ihtiyacınız olacak belgeleri ve diğer ek bilgileri detaylı şekilde açıkladık. Bu açıklamalarımıza aşağıdaki başlıklardan ulaşabilirsiniz.

Antalya şubesi olarak Kepez, Muratpaşa, Alanya, Manavgat, Konyaaltı, Serik, Aksu, Kumluca… başta olmak üzere diğer ilçelerimiz ve yakın illerimizden yapacağınız Burkina Faso vize işlemlerinizi kusursuz bir şekilde üstleniyor ve gerekliliklerini sizin adınıza yerine getiriyoruz. İlgili il ve ilçelerde ikamet eden ziyaretçilerimiz, Antalya ofisimize,+90 (242) 255 01 45 telefon numarasından veya antalya@eagvs.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Burkina Faso Vizesi Kimler İçin Gereklidir? - Antalya

Burkina Faso vizesi umuma mahsus, hizmet, yeşil pasaport sahibi herkese gereklidir. Burkina Faso kapıda vize imkânı sağlamadığından değerli ziyaretçilerimizin ülkeyi terketmeden önce vizelerini almış olmaları gerekmektedir.

Burkina Faso Vizesi İçin Gerekli Evraklar - Antalya

Burkina Faso Vize Türleri - Antalya

Seyahat süresine göre;

  • Çok girişli, 12 aylık Burkina Faso vizesi
  • Çok girişli, 6 aylık Burkina Faso vizesi
  • Çok girişli, 3 aylık Burkina Faso vizesi
  • Tek girişli, turistik, 3 aylık Burkina Faso vizesi
  • Tek girişli, iş amaçlı, 3 aylık Burkina Faso vizesi

Seyahat Amacına Göre;

Burkina Faso Vize Başvurusu Nasıl Yapılır ? - Antalya

  • Burkina Faso T.C vatandaşlarından ülkeye olacak seyahatlerini gerçekleştirmeden önce vize talebinde bulunmaktadır. Kapıda vize uygulaması sunmayan Burkina Faso’ya gitmek için gerekli vize prosedürlerini tamamlamanız gerekmektedir.
  • Burkina Faso Ankara Büyükelçiliği başvuru sahiplerden gerekli belgeleri elden teslim olarak talep etmektedir. Eğer başvurunuzu şirketimiz ile gerçekleştirirseniz ekibimiz sizin adınıza başvuru belgelerinizi teslim etmekte ve vizenizi adresinize postalamaktadır.
  • Burkina Faso Ankara Büyükelçiliği T.C vatandaşlarından başvuruları kabul etmektedir. Ancak İstanbul Fahri Konsolosluğu sadece Burkina Faso vatandaşlarıyla ilgilenmektedir.
  • Vize değerlendirme süreci çeşitli koşullara göre değişiklik gösterdiğinden seyahatinize 7 gün kala gerekli prosedürleri tamamlamanız tavsiye edilir.

Burkina Faso Vizesi Kaç Günde Sonuçlanır? - Antalya

Burkina Faso vizesi yaklaşık olarak 5-15 iş günü içerisinde çıkmaktadır. Bu süreler konsolosluğun yoğunluğuna göre ve güncel uygulamalara göre değişiklik gösterebilmektedir. Yapacağınız işlemleri lütfen bunu göz önünde bulundurarak yapınız. 

Antalya Şubemizden yapacağınız Burkina Faso Vize Başvuruları ile ilgili uzman ekibimize ulaşmak için gerekli irtibat numaralarından bizleri arayabilir ve mail adreslerinden tarafımıza mail atabilirsiniz.

Burkina Faso ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';