x
Burkina Faso

Vize İşlemleri

Burkina Faso

Telefon/Faks

+90 (322) 245 01 04

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

adana@eagvs.com

Burkina Faso Vize Başvuru, Adana

Sizler için hazırladığımız Euroasia GVS Adana Şube Sayfamıza Hoş Geldiniz.

Adana şubesi olarak, Adana’dan gerçekleştirilecek Burkina Faso vize başvurularına ilişkin her bir aşamayı ve güncel evrak listelerini siz değerli ziyaretçilerimiz için derledik.

Öncelikle , Yüreğir, Seyhan, Ceyhan, Karataş, Pozantı, Çukurova, Kozan…olmak üzere Adana şubesi olarak  diğer ilçelerimiz ve yakın illerimizden yapacağınız Burkina Faso vize işlemlerinizi kusursuz bir şekilde üstleniyor ve gerekliliklerini sizin adınıza yerine getiriyoruz. İlgili il ve ilçelerde ikamet eden ziyaretçilerimiz, Adana ofisimize, +90 (322) 245 01 04 telefon numarasından veya adana@eagvs.com  mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Burkina Faso Vizesi Kimlere Gerekir ? - Adana

Bordo, gri, yeşil pasaporta sahip her bir Türk vatandaşı Burkina Faso vizesi almak zorundadır.  Yolculuklarından önce vize almalarının en büyük nedeni Burkina Faso’nun kapıda vize uygulaması sağlamamasıdır.

Burkina Faso Vizesi İçin Gerekli Evraklar - Adana

Burkina Faso Vizesi Kaç Günde Çıkar 2023 - Adana

Değerlendirme süreci çeşitli etmenlere göre değişiklik gösterse de ortalama olarak vize değerlendirme işlem 5 ila 15 gün civarı sürmektedir.

Seyahat Süresine Göre Burkina Faso Vize Türleri - Adana

  • Çok girişli, 12 aylık Burkina Faso vizesi, 
  • Çok girişli, 6 aylık Burkina Faso vizesi, 
  • Tek girişli, turistik, 3 aylık Burkina Faso vizesi,
  • Çok girişli, 3 aylık Burkina Faso vizesi,
  • Tek girişli çıkış iş amaçlı, 3 aylık Burkina Faso vizesi

Seyahat Amacına Göre Burkina Faso Vize Türleri - Adana

Burkina Faso Vizesi Nasıl Alınır ? - Adana

  1. Burkina Vize Başvuruları, sadece Ankara Büyükelçiliğinden yapılabilmektedir. İstanbul Fahri Konsolosluğu, Burkina Faso vatandaşlarıyla ilgilenmektedir. Türkiye cumhuriyeti vatandaşlarının vize başvurularının değerlendirme yetkisi tamamen Ankara Büyükelçiliğine aittir.
  2. Burkina Büyükelçiliği tarafından vizeniziniz bir değerlendirme süresi olacağını ve bu sürenin uzayabileceğini hesaba katarak yolculuğunuzdan en az 7 iş günü öncesi vize prosedürünü tamamlamanızı öneririz.
  3. Burkina Faso kapıda vize uygulaması sunmamaktadır. Vatandaşlarımızın yolculuklarından önce vizelerini almaları gerekmektedir.
  4. Burkina Faso Büyükelçiliği sadece ve sadece belgelerin elden teslim edilmesini kabul etmektedir. Posta yoluyla yapılan başvurulara bakılmadan reddedilecektir. Eğer firmamız aracılığıyla Burkina Faso vizesine başvurduysanız sizin Ankaraya gitmenize gerek kalmadan bizler sizin adınıza belgelerinizi teslim etmekteyiz.

Euroasia GVS Adana Şubesi olarak sizlere hazırladığımız Burkina Faso Vize sayfamızın sonuna geldik. Aklınıza takılan tüm sorular için irtibat +90 (322) 245 01 04 telefon numarasından veya adana@eagvs.com ve mail adresimizden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Burkina Faso ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';