x
Burkina Faso

Vize İşlemleri

Burkina Faso

Adres

Elimkon Euro Fuar Horozlar mah. Şenyurt sok. no:26 Selçuklu Konya

Telefon/Faks

+90 (332) 225 40 21

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

konya@eagvs.com

Burkina Faso Vize Başvuru, Konya

Değerli Ziyaretçimiz Euroasia Global Visa Services Konya Şube Sayfamıza Hoş Geldiniz.

Konya şubesi olarak, Konya’dan yapacağınız Burkina Faso Vize Başvurularınıza dair süreçleri, 2022 yılı güncel evrak listesini ve daha pek çok bilgiyi sizler için hazırladığımız bu sayfada bulabilirsiniz.

Konya Şubesi olarak, Selçuklu, Meram, Karatay, Ereğli, Akşehir, Beyşehir… Gibi ilçelerimiz başta olmak üzere çevre illerimizden de yapılacak olan Burkina Faso Vize başvurularına gerekli hizmetleri sunmaktayız. İlgili ilçelerde bulunuyorsanız, Konya ofisimize +90 (332) 225 40 21 telefon numarasından ulaşabilir ya da konya@eagvs.com  mail adresinden bizlere mail atabilirsiniz.

Burkina Faso Vizesi Kimlere Gerekir ? - Konya

Umuma mahsus (Bordo), Hususi (Yeşil), ve Hizmet (Gri) pasaport sahibi herkes Burkina Faso vizesi almak zorundadır. Bunun sebebi, Burkina Faso ülkeye giriş esnasında vize hizmeti vermemektedir. Eğer Burkina Faso’ya seyahat edecekseniz vizenizi Türkiye’den çıkış yapmadan önce almanız gerekmektedir.

Burkina Faso Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? - Konya

Burkina Faso iki çeşit ziyaretçi tipi kabul etmektedir. Bunlar, kısa süreli ve uzun süreli olarak ikiye ayrılır. Burkina Faso vize başvuruları Ankara Temsilciliği aracılığıyla yapılmaktadır. Burkina Faso vizesi için gerekli evrakları şirketimize bizzat veya kargo aracılığıyla ilettiğinizde ekip arkadaşlarımız sizin adınıza Burkina Faso Ankara Temsilciliğine belgelerinizi teslim etmektedir. Vizeniz Ankara Temsilciliğinden onay aldığında da vizenizin içinde bulunduğu pasaportunuzu ikamet ettiğiniz yere, aynı gün içerisinde kargolamaktayz. Burkina Faso vize ücretleri hakkında detaylı bilgilendirme istiyorsanız Euroasia Global Visa Services Ankara şubemizin irtibat numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz.

Seyahat Amacınıza Göre Burkina Faso Vize Türleri - Konya

Seyahat Sürenize Göre Burkina Faso Vize Türleri - Konya

 • Tek girişli, 3 aylık İş Amaçlı Burkina Faso Vizesi
 • Çok girişli, 6 aylık Burkina Faso Vizesi
 • Çok girişli, 3 aylık Burkina Faso Vizesi
 • Çok girişli, 12 aylık Burkina Faso Vizesi
 • Tek girişli, 3 aylık Turistik Burkina Faso Vizesi

Burkina Faso Vizesi İçin Gereken Evraklar 2023 - Konya

Burkina Faso vizesi için gerekli evraklar;

 • Pasaport ve pasaportun ilgili sayfalarının fotokopisi
 • Burkina Faso Vizesi Başvuru Formu
 • Burkina Faso’dan davetiye veya hotel rezervasyonu
 • 2 adet arka fonu beyaz fotoğraf

Burkina Faso Vizesi Kaç Günde Sonuçlanır? - Konya

Yapacağınız başvuruların değerlendirme süreci bazı etkenlere göre farklılık gösterebilir. Ancak ortalama olarak vize değerlendirme süreci 5 ila 15 gün civarı sürmektedir.

Burkina Faso Vize Başvurularında Dikkat Edilmesi Gerekenler - Konya

 • Burkina Faso İstanbul Fahri Konsolosluğu  yalnızca kendi vatandaşlarının işlemlerini gerçekleştirmekte ve rehberlik etmektedir. Burkina Faso vize başvurusu yapacak vatandaşlarımız başvurularını Ankara Büyükelçiliğinden yapmalıdır.
 • Burkina Faso Ankara Büyükelçiliği kargo yoluyla gönderilen başvuruları kabul etmemektedir. Eğer vize başvurusunda bulunacaksanız belgelerinizi elden teslim etmeniz şarttır. Fakat başvurunuzu Euroasia GVS Konya şubemizden yaptıysanız bizler sizin adınıza belgelerinizi Ankara Büyükelçiliğine elden teslim etmekteyiz.
 • Büyükelçilik vize değerlendirme sürenizi uzatabileceğinden lütfen seyahat tarihinize 7 gün kala işlemlerinin halletmiş olun.
 • Burkina Faso ziyaretçilere kapıda vize uygulaması imkanı verememektedir. Bu yüzden ülkeden çıkmadan önce gerekli vize işlemlerini yerine getirmeniz şarttır.

Konya ofisimize yapacağınız Burkina Faso Vize Başvurularında uzman ekibimize ulaşmak için +90 (332) 225 40 21 telefon numarasını arayabilir, konya@eagvs.com  mail adresine sorularınızı yazabilirsiniz.

Burkina Faso ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES