x
Burkina Faso

Vize İşlemleri

Burkina Faso

Telefon/Faks

+90 (224) 322 01 61

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

bursa@eagvs.com

Burkina Faso Vize Başvuru, Bursa

Sizin için hazırladığımız Burkina Faso Euroasia Global Visa Services Bursa Şube Sayfasına Hoş Geldiniz.

Burkina Faso Vize başvurularınıza yardımcı olmak için Bursa şubesi olarak, sizlere gerekli süreçleri, 2023 yılı güncel evrak listelerini ve daha pek çok gerekli bilgiyi bulabileceğiniz bir hizmet sunmak için bu sayfayı tasarladık.

Osmangazi, Nilüfer, Büyükorhan, Yıldırım, Gemlik, İnegöl… Gibi ilçelerimiz başta olmak üzere Bursa Şubesi olarak şubemizin bulunmadığı diğer şehirlerden de yapılacak olan Burkina Faso Vize başvurularını alıyoruz. Bahsi geçen şehir ve ilçelerde oturan ziyaretçilerimiz, Bursa ofisimize +90 (224) 322 01 61 telefon numarasından veya bursa@eagvs.com mail adresimizden bizlere ulaşıp Burkina Faso vizesi hakkında gerekli desteği alabilirler.

Burkina Faso Vizesi Kimlere Gerekir? - Bursa

Burkina Faso’ya ziyaret gerçekleştirecek;

 • Bordo
 • Gri
 • Yeşil

Pasaportu olan ziyaretçilerimiz Türkiye sınırlarında iken vize almak zorundadırlar. Burkina Faso ne yazık ki ülkeye giriş sırasında vize imkânı sağlayamamaktadır.

Burkina Faso Vizesi İçin Gerekli Belgeler - Bursa

Bursa şubesi olarak danışmanlık hizmeti sunduğumuz Burkina Faso Vize çeşitlerini aşağıda sizler için sıraladık. Bu belgelerin, nitelikleri, geçerlilik süreleri ve nereden temin edilebileceği konusunda aklınıza takılan tüm soruları uzmanlarımıza iletebilirsiniz.

 • Pasaport ve Pasaport ’un bazı sayfalarının (size belirtilecektir) fotokopisi
 • 2 Adet beyaz fonlu gerekliliklere uygun fotoğraf
 • Hotel Rezervasyonu veya Burkina Faso’dan davetiye
 • Burkina Faso Vize Başvuru Formu (eksiksiz doldurulmuş)

Burkina Faso Vize Türleri - Bursa

Seyahat Amacına Göre;

Seyahat Süresine Göre;

 • 3 Aylık, İş Amaçlı, Tek Girişli Burkina Faso Vizesi
 • 3 Aylık, Turistik, Tek Girişli Burkina Faso Vizesi
 • 3 Aylık, Çok Girişli Burkina Faso Vizesi
 • 6 Aylık, Çok Girişli Burkina Faso Vizesi
 • 12 Aylık, Çok Girişli Burkina Faso Vizesi

Burkina Faso Vizesine Nasıl Başvurulur? - Bursa

Burkina Faso yapacağınız ziyaretlerde sizden vize talebinde bulunan bir ülkedir. Burkina Faso için vize türleri kısa süreli ve uzun süreli olarak ikiye ayrılır. Burkina Faso sadece Ankara Temsilciliği ile başvuruları kabul eder. Burkina Faso vizesine EAGVS Bursa Şubesi aracılığıyla başvuru yaptığınızda sizin yerinize belgelerinizi konsolosluğa teslim ediyor ve vizeniz onay aldığında pasaportunuzu adresinize postalıyoruz. Sizin direkt olarak Ankara’ya gelme gibi bir zorunluluğunuz bulunmuyor.

Burkina Faso Vizesi Kaç Günde Çıkar? - Bursa

Ortalama olarak 5-15 iş günü arasında sonuçlanmaktadır. Onaylanan Burkina Faso vizelerinizi sizin adınıza Ankara Temsilciliğinden alıp, ikamet yerinize kargoluyoruz.

Burkina Faso Vize Başvurularında Dikkat Edilmesi Gerekenler - Bursa 

 • Burkina Faso Ankara Büyükelçiliği posta veya kargo ile vize başvurularını kabul etmez. Direkt olarak başvuru sahibi kişinin gerekli belgeleri temin etmesi gerekmektedir. Fakat başvurunuzu EAGVS Bursa şubemizden yaptıysanız sizin adınıza biz belgelerinizi Ankara Büyükelçiliğine elden teslim etmekte ve sonuç belirlendiğinde pasaportunuzu size geri kargolamaktayız.
 • Burkina Faso İstanbul Fahri Konsolosluğu yalnızca kendi vatandaşlarının sorunları ile ilgilenmektedir. Vize işlerine direkt olarak Ankara Büyükelçiliği bakmaktadır.
 • Burkina Faso için kapıda vize uygulaması söz konusu değildir. Bu yüzden gitmeden önce vizenizi Ankara Büyükelçiliğinden almanız gerekmektedir.

Euroasia Global Visa Services Bursa Şubemizden yapacağınız Burkina Faso başvurularında bizlerle irtibatta kalmak için telefon numaralarımızı kullanabilir veya bursa@eagvs.com mail adresinden bizlere yazabilirsiniz.

Burkina Faso ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';