x
Burkina Faso

Vize İşlemleri

Burkina Faso

Adres

Ulus Mahallesi, Kör Kadı Sk. No:6 D:4, 34340 Beşiktaş/İstanbul

Telefon/Faks

+90 (212) 963 50 19

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

help@eagvs.com

Burkina Faso Vize Başvuru, İstanbul

Merhabalar, Euroasia Global Visa Services İstanbul Şubemizin Sayfasına Hoş Geldiniz.

Burkina Faso vizesi kimlere gerekir ?, Hangi belgelere ihtiyacım var ?, Nasıl başvuru yapabilirim ?, Başvurum kaç günde sonuçlanır ? , Hangi Vize türüne ihtiyacım var ? Gibi kafanıza takılan sorulara ve daha nicesine yanıt bulabileceğiniz bu sayfayı siz değerli ziyaretçilerimiz için tasarladık.

Esenyurt, Küçükçekmece, Bağcılar, Pendik, Ümraniye, Bahçelievler, Üsküdar… Gibi ilçelerimiz ve daha nicesinden yapılacak olan Burkina Faso vize başvurularınıza hizmet sunuyoruz. İstanbul Euroasia GVS şubesi olarak vize işlemlerinizi sizin adınıza gerçekleştiriyoruz. Bizlerle irtibata geçmek için +90 (212) 963 50 19 telefon numarasını veya help@eagvs.com mail adresini kullanabilirsiniz.

Burkina Faso Vizesi Kimler İçin Gereklidir? - İstanbul

Burkina Faso seyahati gerçekleştirecek Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının yolculukları öncesi vize almaları gerekmektedir. Aksi takdirde Burkina Faso kapıda vize hizmeti sağlamamaktadır.

Burkina Faso Vizesi İçin Gerekli Evraklar - İstanbul

 • Burkina Faso’dan davetiye veya Hotel rezervasyonu
 • Burkina Faso Vize başvuru formu
 • Bazı sayfaların fotokopisi ve Pasaport
 • Arka Fonu Beyaz 2 Tane Fotoğraf

Burkina Faso Seyahat Amacına Göre Vize Türleri - İstanbul

 1. Ticari Burkina Faso Vizesi
 2. Turistik Burkina Faso Vizesi
 3. Arkadaş, Akraba ve Aile Ziyareti Vizesi

Burkina Faso Seyahat Süresine Göre Vize Türleri - İstanbul

 1. Çok Girişli, 12 Aylık Burkina Faso Vizesi
 2. Çok Girişli, 6 Aylık Burkina Faso Vizesi
 3. Çok Girişli, 3 Aylık Burkina Faso Vizesi
 4. Tek Girişli, Turistik, 3 Aylık Burkina Faso Vizesi
 5. Tek Girişli, İş Amaçlı, 3 Aylık Burkina Faso Vizesi

Burkina Faso Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? - İstanbul

İstanbul Şubemiz aracılığıyla yapacağınız Burkina Faso vize başvuruları için söz konusu olan 4 adım vardır. Tüm vize süreçleri kurumumuzca yürütülmekte ve tamamlanmaktadır.

 1. Burkina Faso kapıda vize uygulaması sunmamaktadır. Burkina Faso seyahatinde bulunacak ziyaretçilerimizin gitmeden önce vize işlemlerini halletmeleri gerekmektedir.
 2. Burkina Faso Büyükelçiliği’nin vizenizin işleme süresini uzatabileceğini göz önünde bulundurarak seyahatinize 7 iş gün kala işlemlerinizi tamamlamanızı tavsiye ederiz.
 3. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının vize başvuruları İstanbul Fahri Konsolosluğunca kabul edilmemektedir. T.C vatandaşları yalnızca Burkina Faso Ankara Büyükelçiliğinden vize başvurusu yapabilir.
 4. Burkina Faso Ankara Büyükelçiliği vize başvurularını direkt olarak elden kabul etmektedir. Posta yoluyla yapılan başvurular reddedilmektedir. Eğer başvurunuzu kurumumuzdan gerçekleştirdiyseniz sizin Ankara’ya gitmenize gerek kalmadan biz vizenizi alıyor ve adresinize kargoluyoruz.

Burkina Faso Vizesi Kaç Günde Sonuçlanır? - İstanbul

Burkina Faso vizesi yaklaşık 5 ila 15 gün civarında sonuçlanmaktadır. İstanbul Şubemizden yapılan başvurularda süreç hakkında sizlere gerekli bilgilendirmeyi yapmaktayız.

Bahsettiğimiz işlemler hakkında aklınızda kalan tüm sorular için İstanbul Şubemizin +90 (212) 963 50 19 iletişim numaralarından ya da help@eagvs.com bizlere ulaşabilir sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

Burkina Faso ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';