x
Burkina Faso

Vize İşlemleri

Burkina Faso

Telefon/Faks

+90 (252) 275 01 07

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

bodrum@eagvs.com

Burkina Faso Vize Başvuru, Bodrum

Sizin için hazırladığımız, Euroasia Global Visa Services Bodrum Şube Sayfamıza Hoş Geldiniz.

Euroasia GVS Bodrum Şubesi olarak güncel evrak listelerini, yapmanız gerekenleri, adım adım Burkina Faso vizesi nasıl alınır? Başlığı altında sizler için topladık.

Aspat, Bitez,Gümbet, Karaincir,Akyarlar,Gümüşlük,Turgutreis… gibi çevre ilçelerimiz önde gelmek üzere Bodrum şubesi olarak siz değerli ziyaretçilerimize gerekli hizmeti sunuyoruz. İlgili ilçelerde ikamet eden ziyaretçilerimiz Bodrum ofisimize +90 (252) 275 01 07 numaralı telefondan ulaşabilir ya da bodrum@eagvs.com  mail adresinden bizimle iletişim kurabilirsiniz. 

Adım Adım Burkina Faso Vizesi Nasıl Alınır? - Bodrum

 1. Burkina Faso Büyükelçiliği vizenizin değerlendirme süresini uzatabilir. Bunu göz önünde bulundurarak yolculuk tarihinizden en az 7 iş günü kala vize prosedürlerini tamamlamanız tavsiye edilir.
 2. Burkina Faso kapıda vize uygulaması sağlamamaktadır. T.C Yurttaşlarımız Burkina Faso ziyaretleri öncesinde gerekli vize işlemlerini tamamlamalıdır.
 3. Burkina Faso Ankara Büyükelçiliği sadece Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına vize imkanı sağlamaktadır. İstanbul Fahri Konsolosluğu yalnızca kendi vatandaşlarına hizmet sunmaktadır.
 4. Burkina Faso Büyükelçiliği sadece elden teslim edilen başvuruları kabul etmektedir. Eğer belgelerinizi posta yoluyla gönderirseniz başvurunuz işlem görmeyecektir. Başvurunuzu şirketimiz aracılığıyla yaptıysanız bizler sizin adınıza belgelerinizi teslim etmekteyiz.

Burkina Faso Vize Başvuru Formu Doldururken Dikkat Edilmesi Gerekenler - Bodrum

Burkina vize başvuru formu eksiksiz ve doğru bilgilerle doldurulmalıdır. Eğer teyit edilemez bir bilgi verdiyseniz başvurunuzun olumsuz yanıt alması çok büyük bir ihtimaldir. Başvuru belgesinin doğru doldurulması hakkında detaylı bilgi için irtibat numaralarımızdan Bodrum şubemiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Burkina Faso Vizesi Kaç Günde Çıkar? - Bodrum

Burkina Faso vizesi değerlendirme sonucu ortalama olarak 5 ila 15 gün arasında seyretmektedir. Seyahat gerçekleştirecek ziyaretçilerimizin yolculuk planlarını yapmadan önce bu süreyi hesaba katmaları önemle tavsiye edilir.

Kimler Burkina Faso Vizesi Almalı? - Bodrum

Tüm T.C Vatandaşlarımızın ülke sınırlarını terk etmeden önce Burkina Faso vize işlemlerini halletmeleri gerekmektedir. Bunun sebebi, Burkina Faso ziyaretçilerine kapıda vize imkanı sunmamaktadır.

Seyahat Süresine Göre Burkina Faso Vize Tipleri - Bodrum

 1. Tek girişli, iş amaçlı, 3 aylık Burkina Faso vizesi,
 2. Çok girişli, 6 aylık Burkina Faso vizesi
 3. Tek girişli, turistik, 3 aylık Burkina Faso vizesi,
 4. Çok girişli, 12 aylık Burkina Faso vizesi, 
 5. Çok girişli, 3 aylık Burkina Faso vizesi,

Seyahat Amacına Göre Burkina Faso Vize Tipleri - Bodrum

 1. Aile, Akraba, Arkadaş Ziyareti için Burkina Faso Vizesi 
 2. Turistik Burkina Faso Vizesi
 3. Ticari Burkina Faso Vizesi

Burkina Faso Vizesi için 2023 Yılı Gerekli Evraklar - Bodrum

 1. Pasaport ve pasaportun ilgili sayfalarının fotokopisi
 2. Burkina Faso Vize Başvuru Formu
 3. Beyaz Fonlu 2 tane Fotoğraf
 4. Burkina Faso Hotel Rezervasyonu veya Davetiye

Bodrum şubemizden yapılacak Burkina Faso vize başvuruları ile ilgili sizler için hazırladığımız bu sayfanın sonuna gelmiş bulunmaktayız. Eğer hala kafanıza takılan bir soru varsa bize +90 (252) 275 01 07 numaralı telefondan ulaşabilir veya bodrum@eagvs.com mail adresinden sorularınızı iletebilirsiniz.

Burkina Faso ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';