x
Gana

Vize İşlemleri

Gana

Adres

Ulus Mahallesi, Kör Kadı Sk. No:6 D:4, 34340 Beşiktaş/İstanbul

Telefon/Faks

+90 (212) 963 33 52

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

help@eagvs.com/ask@eagvs.com

Gana Vize Başvuru, İstanbul

Euroasia Global Visa Services, Gana Vizesine İstanbul Başvuruları Hakkında 
Değerli ziyaretçilerimiz, Hoş geldiniz,


Web sayfamız İstanbul’dan yapacağınız Gana vize başvurularınızda sizlere daha kolay bir vize başvuru hizmeti sağlamak amacıyla hazırlanmıştır. Sayfamızın devamında Gana vizelerinizi vize servisimiz aracılığıyla nasıl alabileceğinize dair detaylı bilgilerive Gana vizesi hakkında merak edilen soru ve cevapları bulabilirsiniz.

İstanbul’dan Gana vizesi almak için neler yapılmalıdır? 

Gana vizelerini tamamen kargo yoluyla şahsen gelmelerine gerek kalmadan alabilirsiniz. Dilerseniz İstanbul, Etiler, Ulus’ta bulunan ofisimizi ziyaret ederek de başvuru evraklarınızı teslim edebilirsiniz. 

Gana ticari vize başvurularında davet belgesi zorunlu mudur?

Gana ticari vize başvurularında davet belgesinin ibraz edilmesi zorunludur. Davet belgesi Gana’daki firmanın antetli kağıdına kaşeli ve imzalı olacak şekilde temin edilmelidir.

Gana ticari vize başvurularında hangi şirket evraklarının ibraz edilmesi gerekmektedir?

Gana ticari vize başvurularında Kuruluş Belgesi (Certificate of incorporation), faaliyet belgesi (Certificate of commencement), Vergi Beyannamesi (Tax statement) ibraz edilmesi zorunludur. 


Gana vize başvurularında aşı kartı fotokopisini sunmak zorunlu mudur?

Gana vize başvurularında sarı humma aşı kartı fotokopisini sunmak zorunludur. 


İstanbul’dan yapılan Gana vizesi başvuruları kaç günde sonuçlanır?

Gana vize başvurularının sonuçlanma süresi 5 ila 15 iş günü arasında değişmektedir.  Acil durumlarda 24 saatte sonuçlanan Gana Ekspres vize başvuru hizmet alabilirsiniz.


Gana vize başvurularında başvuru sahibinin şahsen bulunması gerekir mi?

Gana vize başvurularında başvuru sahibinin şahsen bulunmasına gerek yoktur. Vize başvuru evraklarınızı İstanbul ofisimize eksiksiz olarak iletmenizle birlikte işlemlerinizi başlatmaktayız. 


İstanbul’dan yapılacak Gana vize başvurularıyla ilgili sorularımı hangi numarayı arayarak sorabilirim?

İstanbul’dan Gana vizesine başvuru yapacak kişiler Gana vize başvuruları için daha detaylı bilgiye ihtiyaç duyabilir. Gana vize başvuru sahipleri bu durumda (0212) 963 50 19 numaralı destek hattımızı mesai saatleri içinde arayabilir, vize başvurularına dair sorularını yetkililerimize yönlendirebilirler. Çağrı Merkezimiz Tüm Türkiye’ye hizmet verirken İstanbul merkez ofisimizi arayarak Gana vize başvurularınıza dair sorularınızı yetkililerimize iletebilirsiniz. 


İstanbul’dan yapılacak Gana vizesi başvurularında hangi mail adresini kullanabilirim?

İstanbul’dan yapacağınız Gana vize başvurularınızda cevap aradığınız daha detaylı sorularınız olabilir, bu ve benzeri durumlarda sorularınızı çağrı merkezi yetkililerimize aktarmak yerine daha detaylı sorularınızda gözden bir şey kaçırılmasını engellemek  adına sorularınızı yazılı olarak help@eagvs.com veya ask@eagvs.com e-posta adreslerimize iletebilirsiniz. 


Eskişehir veya Bursa’da yaşayan kişiler İstanbul’dan Gana vize başvurusunda bulunabilir mi?

Eskişehir veya Bursa’da yaşayan kişiler Gana vize başvurularını İstanbul’dan gerçekleştirebilirler. Türkiye’nin neresinde ikamet ederseniz edi Gana vize başvurunuzu İstanbul ofisimiz aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz. 

gana vizesi istanbul

İzmir’de ikamet edenler Gana vize başvurularını İstanbul’dan yapabilirler mi?

İzmir’de ikamet edenler Gana vize başvuru sahipleri başvurularını İstanbul’dan gerçekleştirebilirler.


İstanbul’dan yapılacak Gana vize başvuruları için randevu alınması gerekli mi? 

İstanbul’dan Gana vize başvurusu yapacak olan kişilerin başvuru için randevu alınması ön şartı bulunmamaktadır. Gana turist vize veya Gana ticari vize için gerekli evraklarınızı ofisimize iletmeniz halinde işlemlerinize başlamaktayız.


İstanbul’dan Gana vizesine hangi iller vize başvurusu yapabilir?

İstanbul’dan Gana vizesine tüm Türkiye’den başvuru yapılabilmektedir.

 
Gana vize ücreti ne kadar?

Gana vize ücreti 120 € + KDV’dir. Ücrete Gana Konsolosluk Ofisi harç bedeli ve vize servisimiz hizmet bedeli dahildir. 


İstanbul’dan yapılacak Gana vize başvuruları kaç günde çıkar?

İstanbul’dan yapılacak Gana vize başvurularının sonuçlanma süresi Konsolosluk tarafından randevu tarihi sonrası 5-15 iş günüdür. Bu süre ön görülen bir süredir ve kesin değildir. Ayrıca acil durumlarda başvuru tarihi sonrası 24 saatte sonuçlanan Ekspres Gana vize başvuru hizmeti alabilirsiniz. Ekspres Gana vize başvurusu katma değerli bir sevis olup vize ücretine ek olarak ödemesi yapılması gerekecektir. 


İstanbul’dan yapılacak Gana vize başvurularında ekspres (hızlı) vize hizmeti var mıdır?

İstanbul’dan yapılacak Gana vize başvurularında ekspres hizmet vardır. 24 saat saatte sonuçlanan ekspres vize başvuruları hakkında detaylı bilgi almak için destek hattımıza bağlanabilirsiniz.


İstanbul’dan yapılan Gana vize başvurularında hangi evraklar gerekmektedir?

İstanbul’dan yapılacak Gana vize başvurularında hazırlamanız gereken evraklar seyahat amacınıza göre değişmektedir. Web sayfamızı dikkatli bir şekilde incelemeniz halinde mesleki durumunuza uygun evrakları bulabilirsiniz. Söz konusu evraklar başvuru sahibinin durumuna göre değişiklik gösterebilmektedir. Bu ve benzeri durumlarda yetkililerimizi arayarak durumunuza göre hazırlayacağınız evrakların bilgisini alabilirsiniz. 


İstanbul’dan yapılacak Gana vize başvurularında tüm evrakları hazırlamak zorunda mıyım? Eksik belge ile başvuru yapılabilir mi?

Gana vize başvurularınızda belirtilmekte olan tüm evrakları eksiksiz bir şekilde hazırlayarak başvuru yapmalısınız. Eksik belge ile yapılacak Gana vize başvuruları genel anlamda kabul edilmezken bazı durumlarda ise eksik belge ile başvuru yaptığınıza dair dilekçeyi gerekçesiyle birlikte yazabilirsiniz. Bu seçeneği kullanmanızı tavsiye etmiyoruz. Eksiksiz bir başvuru yapmanız başvurunuzun sonuçlanmasını hızlandıracağını hatırlatırız. Eksik evrakla yapılan başvuruların reddedilme ihtimali yüksektir. 

gana vizesi istanbul

Gana ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES