x
Gana

Vize İşlemleri

Gana

Telefon/Faks

+90 (212) 963 33 52

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Hafta sonu: 10.00-14.00

Eposta

bursa@eagvs.com

Gana Vize Başvuru, Bursa

Euroasia Global Visa Services, Gana Vizesine Bursa Başvuruları Hakkında 

Değerli ziyaretçilerimiz, Hoş geldiniz,
Ziyaret etmekte olduğunuz web sayfamız Bursa’dan yapacağınız Gana vize başvuru sürecinizde sizlere daha kolay bir vize başvuru hizmeti sağlamak amacıyla hazırlanmıştır. Sayfamızın devamında Gana vizelerinizi vize servisimiz aracılığıyla nasıl alabileceğinize dair detaylı bilgilerive Gana vizesi hakkında eç çok merak edilen soruları ve yanıtlarını bulabilirsiniz.

Gana kapı vizesi uygulaması var mı?

Gana kapı vizesi uygulaması yoktur. Gana vizesi Türkiye’deki Gana diplomatik temsilcilikleri aracılığıyla tamamlanabilmektedir. Evraklarınızı ofisimize kargo ile veya şahsen iletmenizle birlikte vize başvurunuzu sizin adınıza yapmaktayız. Detaylı bilgi için destek hattımızı arayabilirsiniz:+90 (212) 963 33 52

Yeşil pasaport sahipleri Gana vizesinden muaf mıdır?

Yeşil (hususi) pasaport sahipleri, Bordo (Umumi) pasaport sahipleri ve resmi pasaport sahipleri Gana vizesine tabidir. 

Bursa’dan Gana vizesi almak için neler yapılmalıdır? 

Gana vizelerini tamamen kargo yoluyla şahsen gelmelerine gerek kalmadan alabilirsiniz. Bursa’da ikamet ediyorsanız evraklarınızı İstanbul ofisimize kargo ile göndererek işlemlerinizi başlatabilirsiniz. 

Bursa’dan yapılan Gana vizesi başvuruları kaç günde sonuçlanır?

Gana vize başvurularının sonuçlanma süresi 7 ila 10 iş günü arasında değişmektedir. Bu süre öngörülen süreyi ifade etmektedir. Başvuru sahibinin şahsi durumuna göre değerlendirme süreleri uzayıp, kısalabilmektedir.

Bursa’dan yapılan Gana vize başvurularında başvuru sahibinin şahsen bulunması gerekir mi?

Gana vize başvurularında başvuru sahibinin şahsen bulunması zorunluluğu yoktur. Vize başvuru evraklarınızı İstanbul ofisimize eksiksiz olarak iletmenizle birlikte işlemlerinizi başlatmaktayız. 

gana vizesi bursa

Gana vize başvurularında aşı kartı fotokopisini sunmak zorunlu mudur?

Gana vize başvurularında aşı kartı fotokopisini sunmak zorunludur. Gana vize başvurularınızdan önce sarı humma aşısı olmanız gerekmektedir.

Gana ticari vize başvurularında davet belgesi zorunlu mudur?

Gana ticari vize başvurularında davet belgesinin ibraz edilmesi zorunludur. Davet belgesi Gana’daki firmanın antetli kağıdına kaşeli ve imzalı olacak şekilde temin edilmelidir.

Gana ticari vize başvurularında hangi şirket evraklarının ibraz edilmesi gerekmektedir?

Gana ticari vize başvurularında Kuruluş Belgesi (Certifikate of incorporation), faaliyet belgesi (Certifikate of commencement), Vergi Beyannamesi (Tax statement) ibraz edilmesi zorunludur. 

Bursa’dan yapılacak Gana vize başvurularıyla ilgili sorularımı hangi numarayı arayarak sorabilirim?

Bursa’dan Gana vizesine başvuru yapacak kişiler Gana vize başvuruları için daha detaylı bilgiye ihtiyaç duyabilir. Gana vize başvuru sahipleri bu durumda 
+90 (224) 322 01 61 numaralı destek hattımızı mesai saatleri içinde arayabilir, vize başvurularına dair sorularını yetkililerimize yönlendirebilirler. Çağrı Merkezimiz Tüm Türkiye’ye hizmet verirken Bursa merkez ofisimizi arayarak Gana vize başvurularınıza dair sorularınızı yetkililerimize iletebilirsiniz. 

Bursa’dan yapılacak Gana vizesi başvurularında hangi mail adresini kullanabilirim?

Bursa’dan yapacağınız Gana vize başvurularınızda cevap aradığınız daha detaylı sorularınız olabilir, bu ve benzeri durumlarda sorularınızı çağrı merkezi yetkililerimize aktarmak yerine daha detaylı sorularınızda gözden bir şey kaçırılmasını engellemek için sorularınızı yazılı olarak bursa@eagvs.com e-mail adreslerimize iletebilirsiniz.

Çanakkale veya Kütahya’da yaşayan kişiler Bursa’dan Gana vize başvurusunda bulunabilir mi?

Çanakkale veya Kütahya’da yaşayan kişiler Gana vize başvurularını ikamet ettikleri illerden gerçekleştirebilirler. Türkiye’nin neresinde ikamet ederseniz edi Gana vize başvurunuzu bulunduğunuz ilden evraklarınızı kargo ile göndererek gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz ikamet ettiğiniz ile en yakın ofisimizi ziyaret ederek de evraklarınızı teslim edebilirsiniz. 

Bursa’dan yapılacak Gana vize başvuruları için randevu almak gerekir mi?

Bursa’dan Gana vize başvurusu yapacak olan kişilerin başvuru için randevu alınması ön şartı bulunmamaktadır. Gana turist vize veya Gana ticari vize için gerekli evraklarınızı ofisimize iletmeniz halinde işlemlerinize başlamaktayız.

Gana vize ücreti ne kadar?

Gana vize ücreti 125 € + KDV’dir. 2023 yılı içerisinde ücret tarifesi yenilenmiş olabilir. Lütfen güncel ücret bilgisini iletişim hattımızı kullanarak yetkililerimizden alınız. 

Bursa’dan yapılacak Gana vize başvuruları kaç günde çıkar?

Bursa’dan yapılacak Gana vize başvurularının sonuçlanma süresi başvuru tarihi sonrası 7-10 iş günüdür. Bu süre ön görülen bir süredir ve kesin değildir. Gana vize başvurunuzu seyahatinizden 15 gün önce yapmanızı öneririz. 

Bursa’dan yapılacak Gana vize başvurularında ekspres (hızlı) vize hizmeti var mıdır?

Bursa’dan yapılacak Gana vize başvurularında ekspres hizmet vardır. 24 saat saatte sonuçlanan ekspres vize başvuruları hakkında detaylı bilgi almak için yetkililerimizi arayabilirsiniz. 

Bursa’dan yapılan Gana vize başvurularında hangi evraklar gerekmektedir?

Bursa’dan yapılacak Gana vize başvurularında hazırlamanız gereken evraklar seyahat amacınıza göre değişmektedir. Web sayfamızı dikkatli bir şekilde incelemeniz halinde mesleki durumunuza uygun evrakları bulabilirsiniz. Söz konusu evraklar başvuru sahibinin durumuna göre değişiklik gösterebilmektedir. Bu ve benzeri durumlarda yetkililerimizi arayarak durumunuza göre hazırlayacağınız evrakların bilgisini alabilirsiniz. 

Bursa’dan yapılacak Gana vize başvurularında tüm evrakları hazırlamak zorunda mıyım? Eksik belge ile başvuru yapılabilir mi?

Gana vize başvurularınızda belirtilmekte olan tüm evrakları eksiksiz bir şekilde hazırlayarak başvuru yapmalısınız. Eksik belge ile yapılacak Gana vize başvuruları genel anlamda kabul edilmezken bazı durumlarda ise eksik belge ile başvuru yaptığınıza dair dilekçeyi gerekçesiyle birlikte yazabilirsiniz. Bu seçeneği kullanmanızı tavsiye etmiyoruz. Eksiksiz bir başvuru yapmanız başvurunuzun sonuçlanmasını hızlandıracağını hatırlatırız. Eksik evrakla yapılan başvuruların reddedilme ihtimali yüksektir.

Diplomatik veya Hizmet pasaportuna sahip kişilerden istenen evraklar nelerdir?

4 adet eksiksiz doldurulmuş vize başvuru formu, 4 adet fotoğraf, Gana’da otelde konaklanacaksa, konaklanacak otel bilgileri ve otel rezervasyon belgesi talep edilmektedir. Diplomatik veya Hizmet pasaportuna sahip kişiler başvuru, Dışişleri Bakanlığı, Büyükelçilik veya Uluslararası Organizasyonlardan alınan nota ile yapılmalıdır. Diplomatik ve hizmet pasaportuna sahip kişilerin Gana vize başvuruları 2 içinde sonuçlanmaktadır. 

Gana ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES