x
İsrail

Vize İşlemleri

İsrail

İsrail İzmir Fahri Konsolosluğu

İsrail İzmir Fahri Konsolosluğu Görev Bölgesi

İsrail Konsolosluğunun bulunmadığı İzmir’de, İsrail vatandaşlarına konsolosluk hizmeti vermek ve yardıma ihtiyaç duydukları konularda rehberlik yapmak için kurulan İzmir İsrail Fahri Konsolosluğunun görev alanı, İzmir, Aydın, Muğla, Manisa, Denizli ve Uşak gibi çevresindeki illeri kapsamaktadır.

İzmir Fahri Konsolosluğunun diplomatik yetkisi bulunmamakla birlikte, İsrail Büyükelçiliğin kendisini yetkilendirdiği alanlarda, İsrail vatandaşlarına konsolosluk hizmeti vermektedir.

İsrail İzmir Fahri Konsolosluğunun Görevleri

İzmir ve çevresindeki illerde yaşayan İsrail vatandaşları, İzmir İsrail Fahri Konsolosluğundan yardım alarak pasaport yenileme, yeni kimlik çıkarma, evlilik, ölüm ve doğum sonrası yapılması gereken resmi işlemlerini yapabilirler. İsrail İzmir Fahri Konsolosluğu, yetki alanı içerisine giren bölgelerdeki İsrail vatandaşlarına tıbbi, kanuni, ulaşım ve eğitimsel yardım sağlama konularında konsolosluk himayesi sağlamaktadır.

Ticari faaliyetin yoğun olduğu İzmir bölgesinde faaliyet gösteren İzmir İsrail Fahri Konsolosluğu, Türkiye ve İsrail arasındaki var olan ticari ilişkileri korumak, geliştirmek ve yeni işbirliği alanları oluşturabilmek için gayret sarf etmektedir.

İzmir İsrail Fahri Konsolosluğu, Türkiye’den İsrail’e seyahat etmek isteyen vatandaşların vize başvuru işlemleri konusunda yardımcı olmaktadır. Ancak başvuruları değerlendirip karara bağlama yetkisi yoktur. İsrail vize başvuruları hususunda karar merci, Ankara İsrail Büyükelçiliği ile İstanbul İsrail Başkonsolosluğudur.

İsrail ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

Yazıdırılabilir Versiyonu
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';