x
İsrail

Vize İşlemleri

İsrail

İsrail Ankara Büyükelçiliği

İsrail Ankara Büyükelçilği

İsrail Ankara Büyükelçiliği, Türkiye ve İsrail Hükümetleri arasındaki siyasi, ekonomik ve sosyal ilişkileri geliştirmek ve diplomatik faaliyetleri sürdürmek amacıyla hizmet vermektedir. İsrail seyahatleri için gereken vize başvurularını kabul etme ve değerlendirme yetkisi bulunmakla birlikte, İsrail vatandaşları için bazı konsolosluk hizmetleri vermektedir.

Bünyesinde barındırdığı Siyasi İşler, Akademik İşler, Halkla İlişkiler, Basın Yayın ve Kültür Departmanlarıyla görevlerinde etkinliğini arttırmayı hedeflemektedir.

İsrail Ankara Büyükelçiliği Görev Bölgesi

İsrail Ankara Büyükelçiliği görev alanı sınırlandırması olmamdan tüm Türkiye illerinden başvuru kabul etmektedir. 

İsrail Ankara Büyükelçililiği İletişim Bilgileri

Yönetici : Eitan Na'eh / Büyükelçi
Adres : Büyükesat Mahallesi, Mahatma Gandhi Caddesi No:85, 06700 Gaziosmanpaşa Çankaya Ankara
Telefon : +90 (312) 459 75 00
Faks : +90 (312) 459 75 55
E-Posta : info@ankara.mfa.gov.il

İsrail Ankara Büyükelçililiği Çalışma Saatleri

Ankara İsrail Büyükelçiliği hafa içi her gün 10:00-13:00 saatleri arasında ziyaretçi kabul etmektedir. Vize ya da konsolosluk hizmet talepleri bu saatler arasında yapılabilmektedir.

İsrail Ankara Büyükelçililiği Vize Başvurusu

Ankara büyükelçiliğine il farkı olmaksızın tüm illerden başvuru yapabilirsiniz. Başvurunuzun sonuçlanma süresi 7-10 iş günüdür. Seyahat amacınıza göre (Turistik, Ticari ,Aile Birleşimi gibi) hazırlanan evraklarınız ile birlikte şahsen başvuru yapabileceğiniz gibi dilediğiniz bir kişi yada kurum aracılığı ile de başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. 

İsrail Ankara Büyükelçililiği Vize Başvuru Formu

İsrail Vize başvurunuz öncesinde hazırlamanız gereken bir diğer evrak ise İsrail Vize Başvuru Formu’dur. Seyahatinize ve size dair çok sayıda bilginin bulunduğu form, vize başvurunuzun sonucuna doğrudan etki eder. İstenilen tüm bilgilerin eksizsiz ve doğru olarak girilmesi olumlu sonuç almanıza etki edecektir.

Doldurulmasının ardından imzalayıp çıktı almanız ve diğer belgeleriniz ile birlikte teslim etmelisiniz. Dilerseniz formu indirmek için burayı tıklayabilirsiniz.

İsrail Ankara Büyükelçililiği Konsolosluk Hizmetleri

  • Pasaport ve Kimlik İşlemleri : Türkiye’de yaşayan İsrail vatandaşlarının pasaport ve kimliklerinin süresinin uzatılması, yenilenmesi gibi işlemler yapılmaktadır.
  •  Nüfus Kaydı İşlemleri : Türkiye’de doğan İsrail vatandaşlarının gerekli işlemleri yapılmaktadır.
  •  Adli Sicil Kaydı Temini : Türkiye’de yaşayan İsrail vatandaşları, ihtiyaç duyduklarında adsli sicil kayıtlarını büyükelçilikten temin edebilirler.
  •  Askerlik İşlemleri
  •  Belge Tasdik ve Noterlik Hizmetleri
  •  Nüfus Kaydı İşlemleri

İsrail Ankara Büyükelçililiği Nerede

İsrail ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

Yazıdırılabilir Versiyonu
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';