x
İsrail

Vize İşlemleri

İsrail

Telefon/Faks

+90 (282) 255 50 31

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

tekirdag@eagvs.com

İsrail Vizesi, Tekirdağ

Değerli Ziyaretçilerimiz,

Euroasia Global Visa Services Tekirdağ şubesi olarak hazırlamış olduğumuz, İsrail ziyaretiniz öncesinde İsrail Vizesi ile ilgili ihtiyacınız olan bilgilere ulaşabileceğiniz sayfamıza hoş geldiniz.

Tekirdağ ili başta olmak üzere Çorlu, Çerkezköy, Süleymanpaşa, Kapaklı, Ergene, Marmaraereğlisi, Muratlı, HayraboluŞarköy, Saray, Malkara ilçeleri ve çevre illeri olan Edirne, Kırklareli, İstanbul, Çanakkale ve Tüm Türkiye il ve ilçelerimizde ikamet etmekte olan siz değerli ziyaretçilerimizin, İsrail seyahatleri öncesinde yapmak zorunda oldukları İsrail Vize Başvuruları için konusunda uzman çalışma arkadaşlarımız rehberliğinde vize hizmeti sunmaktayız.

İsrail seyahatiniz öncesi tüm sorularınız için dilerseniz Tekirdağ Şubemizi ziyaret edebilir, +90 (282) 255 50 31 numaralı telefonumuzdan bizlere ulaşabilir ya da tekirdag@eagvs.com adresine mail atarak uzmanlarımızdan rehberlik talep edebilirsiniz.

İsrail Devletinde Seyahat Etmek İçin Vize Gerekli Mi?,Tekirdağ

İsrail Devleti’ne seyahat edecek Türk vatandaşlarının ülkeyi ziyaret etmeden önce İsrail vizesi almaları gerekmektedir. İsrail Kapı Vizesi uygulaması bulunmamaktadır.

İsrail vize işlemleri, 

gibi kategorilere ayrılmaktadır.

İsrail’e yapacağınız seyahatinizin 90 günü aşmaması koşulu ile Yeşil (Hususi), Gri (Hizmet), Siyah (Diplomatik) pasaportuna sahip Türk vatandaşlarının İsrail seyahatlerinde vize almasına gerek yokken; Bordo (Umuma mahsus) pasaport sahiplerinin vize almaları zorunludur.

İsrail Vizesi İçin Hangi Belgelere İhtiyaç Duyulur?,Tekirdağ


İsrail vizesi almak isteyen siz değerli ziyaretçimizin öncelikle vize işlem başvurusu öncesi pasaportunuzun geçerlilik süresinin ziyaretinizin dönüş tarihinden sonra en az 1 yıl olduğundan emin olmalısınız

Vize işlemi için kullanılacak fotoğrafın talep edilen standartlarda olmasına dikkat etmelisiniz. İstenilen fotoğraf ölçüsü 5x5 cm boyutunda biyometrik ve güncel olması gerekmektedir. 

İsrail vize başvuru formunu eksiksiz olarak yanıtlamanız ve ziyaretinizin nedenini destekleyen belgelerle başvuru dosyanızı hazırlamanız gerekmektedir.

Uçak bileti ve otel rezervasyonu gibi seyahat planınızı gösteren detayları da bu dosyaya eklemelisiniz.

Son üç ayı kapsayan güncel hesap dökümünüz ve yeterli maddi kaynağınızın bulunduğuna dair belgeler de İsrail vizesi başvurusunda sizden istenmektedir.

Eğer iş seyahati amacıyla vize talebinde bulunuyorsanız şirketinizin resmi evraklarının başvuru dosyanızda bulunması gerekiyor. 

* Seyahatiniz öncesinde hazırlanması gereken belgeler, seyahatinizin amacına ve süresine göre farklılık gösterebilmektedir. Detaylı bilgilendirme için +90 (282) 255 50 31 numaralı telefonu arayabilir ya da Tekirdag@eagvs.com adresimize mail atabilirsiniz.

İsrail Vize Başvurularını Nasıl Yaparım?,Tekirdağ

İsrail vizesi başvuruları İsrail konsolosluğu tarafından yürütülmektedir. 

İsrail vize başvurularınızda konsoloslukta şahsen bulunma zorunluluğu yoktur. Bu nedenle Türkiye’nin neresinde ikamet ederseniz edin vakit kaybetmemek adına evraklarınızı kargo ile veya ofisimizi ziyaret ederek bize ulaştırdığınız takdirde vize işlemlerinizi titizlikle başlatmaktayız. 

Vize başvuru talebinizi Çağrı Merkezimizi arayarak iletebilirsiniz.

İsrail Vize Başvuruların Sonuçlanma Süresi ,Tekirdağ

Başvurunuz tahmini 7-10 iş günü içerisinde sonuçlanabilmektedir.

Dikkat edilmesi gereken en önemli husus İsrail vize işlemlerine seyahatinizden en az 10 ile 15 gün önce başlanmış olması gerekmektedir.

Euroasia GVS Tekirdağ ailesi olarak İsrail seyahatinizde keyifli vakit geçirmenizi dileriz.

İsrail ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES