x
Amerika

Vize İşlemleri

Amerika

Amerika Vizesi Nasıl Alınır 2021

Z.B 04/05/21, 16:53
Merhaba, Amerika Vizesi nasıl alınır 2021 yılı nasıl bir uygulama gerektiyor. Hali hazırda Pegasus Havayollarında Kaptan Pilot olarak çalışmaktayım. Esim ile uzun suredir Amerika vize alma planı yapmaktayız. Üniversite eğitimini İngiltere'de tamamladım. 7 yıldır pilotluk yapmaktayım, 2 yıla yakın süredir de "Kaptan" pilot olarak uçmaktayım. Fakat bunun yanında 2 tane şirketim var, biri Türkiye'de biride İngiltere'de. Dünyanın en büyük havacılık ürünlerini tasarlayıp satmaktayım ve her iki ülkede de vergilerimi ödemekteyim. (Fiziki olarak bir dükkân ve mal stoku bulunmamakta, dropshipping ile yapılmakta). 7 Tane çok büyük 763 bin takipli en küçüğü ise 177 bin takipli havacılık postları ağırlıklı Instagram sayfalarını yönetmekteyim, ve bu sayfalar üzerinden reklam / paylaşım gibi urun hizmetler sunmaktayım) Uzun vadeli planlarım da Pilotluğu bırakıp yurt dışına yerleşmek vardı, son kararımız bunu daha önce gerçekleştirmeyi planlıyoruz. Bu şirketler den bir tanesini (ikisi de ayni is üzerine) Amerika'ya taşıyıp öncelikle Home-Office, daha uzun vadede ise fiziki bir dükkân açıp 3 Merkezimizi ve üretimlerimizi tamamen Amerika'ya taşımak istiyorum. Sizin kıymetli danışmanlık hizmetlerinizden uzun vadeli yararlanmak isterim. Saygılarımla,
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Öncelikle merhaba bize ulaştığınız için çok teşekkür ederiz. Amerika vize işlemleri için ofisimizde uzman bir ekibimiz bulunmaktadır. Siz değerli yolcularımız için özenle çalışıyoruz evraklarınızı düzenli bir şekilde hazırlayıp başvurularımızı alıyoruz.  Amerika vizesi alma yolları bu dönemde zor olsa da yineleme ve başvurular açıktır. Gerekli evraklar ve prosedürler mesleklere göre değişkenlik göstermektedir.  Mail adresinize liste halinde hazırlamanız gereken evraklar gelmektedir. Size sunulan teklifte tüm ayrıntıları ile yer alan evrakları bize ulaştırdığınız da başvuru süreciniz başlamış bulunmaktadır. Daha sonra randevunuz alınır ve Konsolosluk ile irtibata geçilir. Randevunuza giderken de sizi yalnız bırakmıyoruz dış operasyon temsilcilerimiz ile birlikte hareket ediyorsunuz. Malum durumdan ötürü maalesef covid-19 salgını her alanda olduğu gibi vize sektörünü de sekteye uğrattı başvurular bir sonraki yıla ertelendi. Şu an başvuru için en uygun zaman olarak gösterilse de Mülakat tarihleri açılır açılmaz normal düzene geri dönülecektir. Amerika’ya vize nasıl alınır sorunuza bir nebze de olsa cevap vermişsek ne mutlu bize!

Amerika Vizeleri Ne Durumda

Amerika’ya vize nasıl alınır 2021 randevu tarihleri nelerdir gerekli evrak listesi için www.eagvs.com adresini ziyaret edebilir telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Eski pasaportunuzu sunmanıza gerek yok fakat vizelerinizi gösterebilirsiniz. İkinci vize almak daha kolay olabilir. Giriş çıkışlarınız göründüğü takdir de Konsolosluğun sayfasından DS-160 formunuz doldurulmadan önce AA kodunuz açılır ve sisteme giriş yapılır 5 dakika içinde sistem kendini kapattığından ötürü sürekli online kalmanız gerekmektedir. 

Saygılarımla

Mine

(212)863 08 86

amerika'ya vize nasıl alınır

Cevap Ver
Spam mesajı olmadığını anlamamız için lütfen doğrulama yapınız.
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
POI