x
Amerika

Vize İşlemleri

Amerika

Amerika Vizesi Kaç Para 2021

F. dağcı 03/05/21, 19:03
Merhaba, Amerika Vizesi Kaç Para 2021 yılında fiyatlar aynı mı kaldı yoksa zam geldi mi ben daha önce hiç vize almadım. Ama çok araştırma yapıyorum en doğru zamanda başvurmak istiyorum. Sigorta günümün dolmasını bekliyorum bir de banka da para bulundurmak gerekiyormuş sayfanızı inceledim ücretler hakkında bilgi verir misiniz bir de ben gerekli evrakları hazırladıktan sonra ne kadar sürede başvuru oluyor ve randevu hemen veriliyor mu malum pandemi dönemi bu ay başvuru yapsam ne zaman açıklanır ve gidebilirim kültürel gezi yapmak istiyorum. Oradan çeşitli ülkelere geçmek istiyorum Amerika vizesi ile hangi ülkelere giriş çıkış yapabilirim. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Eğer vize alacaksam sizlerle çalışmak isterim uzman ekibinizin desteğine ihtiyacım var. Şimdiden çok teşekkür ederim. Saygılar ve sevgiler
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Merhaba Öncelikle bizlere ulaştığınız için çok teşekkür ederiz. Amerika’ya vize kaç para sorunuz için sizlere içtenlikle cevap vereceğimizden emin olabilirsiniz. Daha önce hiç vize almadıysanız doğru adrestesiniz. Uzman ekibimiz ve Kaliteli çalışma stratejimizle en uzun vize alma imkanlarını sunuyoruz. Daha önce vize almadıysanız Amerika Vizesi sizin için riskli olabilir. Önemli bir sebep sunma kaydı ile başvuru yapabilirsiniz. Fiyatlar aynıdır sabittir. Konsolosluk Harcı 160 dolardır. Bizim hizmet bedelimiz sizlere gönderilen tekliflerimizle tüm şeffaflığı ile yer almaktadır. Gerekli evrakları tarafımıza eksiksiz ulaştırdığınız takdir de başvuru süreciniz başlamış bulunmaktadır. Vize işlemleri ciddiyet gerektiren hassas bir iştir.

Amerika’ya Vize  

Amerika’ya Vize almak kaç para sorusu en çok sorulan sorular arasında fakat ücretler konsoloslukta tabidir. Ekstra Hızlı bir randevu istemiyorsanız 160 dolar ödeyerek randevunuzu en erken tarihte alabilirsiniz. Pandemi döneminde randevular 2022 yılına verilse de şimdiden başvurmak en mantıklısı olabilir Ülke normale döndüğün de vize işlemlerinin de hızla eski haline döneceğini umuyoruz. Zamanınızın en az bir haftasını ayırmanız gerekmektedir. Sigorta pek tabi önemlidir doğru yoldasınız çünkü konsolosluklar başvuru yapılırken en sigorta ve banka ya çok önem veriyor. Sizin düzenli bir gelirinizin olduğunu ve kendi hayatınızı idame ettirebileceğinizi kanıtlamanızı istiyor Kendi ülkelerinde.

Amerika Vizesi Kaç Para 2021 soruları ve daha fazlası için web sayfamızı ziyaret edebilir ve telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Arka planda her ülke için uzman bir ekibimiz bulunmaktadır. Amerika vizeleri ve gerekli evrak listesi için telefondan canlı destek alabilir mail atabilirsiniz. Uzman ekibimiz sizlere bu zor dönemde en kolay yoldan ulaşacaktır. Tekrar bizlere ulaştığınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımla

Mine

(212) 863 08 86 

amerika vize almak kaç para 2021

Cevap Ver
Spam mesajı olmadığını anlamamız için lütfen doğrulama yapınız.
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
POI