x
Amerika

Vize İşlemleri

Amerika

Amerika Vize Başvuru Merkezi

N.G. 18/04/20, 17:57
Merhabalar sayın yetkili, Ben Nebahat. 55 yaşında emekli bir bireyim. Hayatım boyunca vize işlemlerimi kendim yapmıştım. Ama teknolojinin hızına yetişemiyorum. Gelecekteki seyahat planımı Amerika olarak belirledim. Amerika vize başvuru merkezi için başvurudan önce randevu almam gerekir mi? Amerika vizeleri ile ilgili hiçbir bilgiye sahip değilim. Turistik bir seyahat düşünüyorum. Amerika Bilgilerinize ihtiyacım olacak. Hoşçakalın.
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Nebahat hanım merhabalar, öncelikle Amerika vize işlemleri için sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Vize merkezi olarak yıllardır Amerika vize işlemlerinde danışmanlık yapmaktayız. Amacımız sizlerin işlerini kolaylaştırmak ve vizelerinizi hiç beklemeden uğraşmadan halletmenizi sağlamaktır. Amerika vizesi genel olarak diğer ülke vizelerinden oldukça zordur. Tüm işlemler online olarak resmi kanallar üzerinden yapılmaktadır. Diğer ülkeler gibi elle form doldurulması kesinlikle kabul edilmemektedir. Bu nedenle bu Amerika vizesinde şirketimizin Amerika vize merkezi bölümünden destek ve yardım alabilirsiniz. Amerika vize merkezimizde alanında yetkili vize uzmanlarımız bulunmaktadır.

Amerika Vize Başvuru Mülakat

Amerika vizelerinde konsolosluk randevunuzu biz alabiliyoruz. Sizler ofisimizde kahvenizi yudumlarken vize uzmanımız sizlerin adına online tüm işlemleri yapıp sizin adınıza randevu alabilmektedir. Bunun için hazırlamanız gereken bazı dökümanlar bulunmaktadır. Emekli olduğunuz için birçok evrakınız e devlet üzerinden çıkarılacaktır. Bu konuda da Amerika vize merkezi  uzmanlarımız ofisimizde sizlere destek olacaklardır. Geri kalan bazı evrakları gerekli mercilerden almanız gerekmektedir. Başvuru merkezimiz Haftanın 6 günü çalışmaktadır. Yoğunluğa bağlı olarak genelde bir gün sonrasına randevu verilmektedir. Ama uzmanlarımız ile sizlere anında da hizmet verebiliriz. Tek yapmanız gereken ofisimizi arayıp durumunuz hakkında ayrıntılı bilgi vermenizdir. Uzmanımız öncelikli olarak sizin durumunuza göre sizlere evrak listesi gönderecektir.

Evraklar konusunda da bahsettiğim gibi uzmanlarımız sizlere yardımcı olacaktır. Yine ofisimizi arayarak geleceğiniz gün için randevu alabilirsiniz. Aldığınız gün için uzmanımız size konsolosluktan resmi kanal üzerinden randevunuzu alacaktır. Yine alınan randevu günü operasyon uzmanımız sizleri konsolosluğun önünde karşılayıp tüm süreç hakkında ayrıntılı bilgilendirme yaparak, konsolosluğa girişinizi sağlayacaktır. EAGVS firması olarak Amerika vize başvuru merkezi hizmetlerini sizlere sunmaktan mutluluk duyarız. Ofisimize iletişim kısmından ulaşabilirsiniz.

İyi günler dilerim.

İrina Ceren Kılıç

ask@eagvs.com

Amerika Vize Başvuru Merkezi

Cevap Ver
Spam mesajı olmadığını anlamamız için lütfen doğrulama yapınız.
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES