x
Amerika

Vize İşlemleri

Amerika

Amerika Mülakat Randevuları Ne Zamana Veriliyor?

Amerika Mülakat Randevuları Ne Zamana Veriliyor?

Amerika mülakat randevuları ne zaman veriliyor sorusu son zamanların en çok merak edilen konularının başında geliyor. Amerika Covid dönemi 2019 yılından itibaren her şey de olduğu gibi sosyal hayat, şehir dışı gezileri ve sokağa çıkma kısıtlamaları gibi peki bu durum vize işlemlerini nasıl etkiledi? Amerika vizesi başvuruları hiçbir zaman kapatmadı ama randevuları birçok kez iptal etti ve erteledi.

Başvuru yapıp sisteme giriş yapabilen yolcular randevu sisteminin ücretini önden ödeyerek sıralarını beklemeye başladılar. Konsolosluk covid-19 dan dolayı ve pandemi yüzünden randevuları iptal ederken yeni alınan randevuları da bir sene sonrasına attı yani 2019’da 2020’ye 2020 de alınan randevular 2021’e ertelenirken şuan için son durum ise yine gecikmeli. Aynı durum F1 Uzun süreli eğitim vizesi içinde geçerli oldu. Birçok Öğrenci randevusunu aldı ve açılmasını bekledi. Beklenen haber haziran ayında geldi ve Amerika vize mülakat tarihleri açıldı. 2021 yılı için B1 B2 – F1 J1 vize başvuru randevuları erkene çekilirken sistemde kaydı olanlar şanslıydı.

Ticari – kurulum davetiyesi olan işlem sahipleri ve eğitim vizeleri mülakat sonrası vizelerini aldılar ve seyahatlerini gerçekleştirdi. Şu an için randevular yine gecikmeli de olsu belli bir sistem dahilinde devam ediyor. Başvurular hala devam etmekte hatta hali hazırda olan vizenizi yinelemek isterseniz 10 gün içinde sizi hiç yormadan postaneye teslim etmek üzere alıyoruz ve sonuçlandığın da bilgilendiriyoruz.

Amerika mülakat randevuları ne zamana veriliyor konusu, son tarihler ve başvuru için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 0212 963 08 86

Tüm Duyurular
Amerika Vizesi İçin Gerekli Evraklar
Amerika Vize Randevusu
Amerika Vize Reddi
Amerika Vize Başvuru Formu (DS-160)
Amerika Vize Dilekçesi
Amerika Vize Yenileme
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';