x
Fildişi Sahili

Vize İşlemleri

Fildişi Sahili

Fildişi Sahili Bursa Fahri Konsolosluğu

Fildişi Sahili Bursa Fahri Konsolosluğu İletişim Bilgileri

Fahri Konsolos : Vittorio ZAGAİA

Adres: Fildişi Sahili Bursa Fahri Konsolosluğu Adabağlar Sok. No:13 Çalı/ BURSA

Posta Adresi:  Çalık Halil Mah. Adabağlar Sok. No:13  Çalı / BURSA

Telefon: +90 224 444 04 58

Faks: +90 224 482 49 90

E-posta Adresi: vitoz@galpi.com.tr

 

Fildişi Sahili Bursa Fahri Konsolosluğunun Görevleri

Bursa ve bölgesine hizmet veren Fildişi Sahili Bursa Fahri Konsolosluğunun Türkiye’de diplomatik yetkisi bulunmamaktadır. Onursal Fahri Konsolosluk görevini yürüterek Türkiye ile Fildişi Sahili arasında ticari, ekonomik ve kültürel ilişkilerin geliştirilmesi yönünde çaba sarf etmektedir.

Fildişi Sahili Bursa Fahri Konsolosluğu, Bursa ve çevre illerinde yaşayan Fildişi Sahili vatandaşlarına konsolosluk himayesi sağlayarak, pasaport yenilenmesi, nüfus cüzdanı çıkarılması, evlilik, doğum ve ölüm sonrası yapılması gereken işlemler konusunda, Ankara Fildişi Sahili Büyükelçiliğinin kendisine verdiği yetkiye dayanarak görev yapmaktadır.

Bursa ve çevre illerinde ikamet eden Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı ile Türkiye’de oturum iznine sahip üçüncü bir ülkenin vatandaşları, Fildişi Sahili vize başvuru işlemleri için Fildişi Sahili Bursa Fahri Konsolosluğu'ndan yardım alabilirler

Fildişi Sahili’ne turistik, ticari, çalışma ya da uzun süreli ikamet amaçlı seyahat gerçekleştirmek isteyen kişiler, Bursa Fildişi Sahili Fahri Konsolosluğu  ile irtibata geçmeleri halinde  kendilerine destek verilmektedir.

 

Fildişi Sahili Bursa Fahri Konsolosluğu Görev Bölgesi

Bursa ve çevresinde tam teşekküllü Fildişi Sahili Konsolosluğu bulunmadığı için konsolosluk işlemleri Fildişi Sahili Bursa Fahri konsolosluğu aracılığıyla yürütülmektedir.

Bursa ve çevresindeki Balıkesir, Çanakkale, Yalova, Bilecik, Kütahya, Eskişehir il ve ilçelerinde ikamet eden Türk vatandaşları ile Türkiye’de daimi ikametgâhı olan Fildişi Sahili vatandaşları, konsolosluk işlemlerini Bursa Fildişi Sahili Fahri Konsolosluğu aracılığıyla gerçekleştirebilirler 

Fildişi Sahili ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

Yazıdırılabilir Versiyonu
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';