x
Fildişi Sahili

Vize İşlemleri

Fildişi Sahili

Telefon/Faks

+90 (212) 963 33 49

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

gaziantep@eagvs.com

Fildişi Sahili Vize Başvuru, Gaziantep

Euroasia Fildişi Sahili Vize Başvuru, Gaziantep Şubemize Hoş geldiniz. Kakao üretiminde dünyada birinci sırayı alan Fildişi Sahili batı Afrika’nın Paris’i olarak bilinmektedir. Fildişi sahiline gitmek kakao kokan bu şehri gezmek için en iyi zaman Ağustos ayı, hava 30 derece. Diğer aylarda gitmeden önce araştırma yapmanızda fayda var; sıcaklar oldukça artabiliyor.

Fildişi’ne seyahat etmek isteyen tüm Türk vatandaşları için işlemleriniz ile alakalı Fildişi Sahili Vize Başvuru, Gaziantep ofisimize +90 (212) 963 33 49 telefon numarasından gaziantep@eagvs.com mail adresinden vize taleplerinizi iletebilirsiniz.

Fildişi sahillerine diplomatik, hizmet ve hususi pasaport hamilleri için vizesiz seyahat hakkı tanınmaktadır. Umuma mahsus (bordo) pasaport sahipleri vizeye tabidir.

Fildişi Sahili Vizesi Nasıl Alınır?

Vize başvurusunda bulunacak kişinin başvuruya şahsen gelmesi gerekmemektedir. Fildişi seyahat edecek Türk vatandaşlarının elektronik vizeye başvuru yapması yeterlidir.

Evraklar yoğunluğu çok fazla değildir, elektronik vize kulağa kolay bir işlem gibi görünebilir ancak farklı yabancı diller ve sorular bulunmasından kaynaklı birçok kişi form doldururken hatalar yapabilmekte ve vizesinin ret almasına sebep olmaktadır.

Bunun dışında direk konsolosluk olduğunu düşündüğünüz web siteleri üzerinden Fildişi Sahili elektronik vize formu doldurduğunuzu da sanabilirsiniz. Bu tarz bilgi kirlilikleri ve yanlışlıkları önlemek için sizlere danışmanlık hizmeti veriyoruz. Fildişi Sahili Vize Başvuru, Gaziantep ofisimiz uzman ekibi formlarınızı titizlikle hazırlayarak başvurularınızı tamamlıyorlar.

Fildişi Sahili Elektronik Vizesi için Sizden İsteyeceğimiz Evraklar

  • Pasaport fotokopisi (Seyahat sonrası en az 6 ay geçerli )
  • 2 adet Biometrik fotoğraf (güncel, beyaz fon üzeri)
  • Otel ve Uçak Rezervasyonu
  • Sarıhumma aşı kartınızın olması gereklidir. E-vize olduğundan evrağın kendisine ihtiyaç bulunmamaktadır. Ancak ülkeye girişte kontrol memurları sarıhumma aşı kartı bulunmayan kişileri ülkeye alma konusunda sorun yaratmaktadır. Bu nedenle bu belgeyi bulundurmanız ve sağlığınız için aşı olmanız son derece önemlidir. Aşı kartınız başvuru tarihinden en az 10 gün önce alınmış olmalıdır.
  • Fildişi Sahili Vize ücreti 140‘Euro’dur.

Fildişi Sahili Vizesi Ne Kadar Sürede Sonuçlanır?

Fildişi sahili vizesi elektronik vize başvurusu yapılmasından itibaren 3 iş günü içerisinde sonuçlanır. Ancak konsoloslukların resmi ya da özel tatillerinde sonuçlanma süresi değişebilir. Maximum 5 gün içinde sonuçlanıyor gibi düşünüp, seyahatinizi o şekilde planlamanız daha sağlıklı olacaktır.

Elektronik vize olması nedeniyle evraklarınızı bize mail yoluyla iletebilirsiniz. Bu nedenle hangi ilde olursanız olun sizler için Fildişi Sahili Vize Başvuru, Gaziantep ofisimizden başvuru işlemini tamamlayıp vizenizi sizlere mail yoluyla ulaştırabiliriz.

Fildişi sahillerine elektronik vize başvurusunda bulunabilmek için bizlere size ilettiğimiz evrakları mail yoluyla yönlendirip bizleri aramanız yeterlidir. Adana, Adıyaman, Diyarbakır, Elazığ, Hatay, İçel, Kahramanmaraş, Şanlıurfa, Osmaniye, Mardin, Kilis, Malatya gibi illerde ikamet eden yolcularımızda bize ulaşabilirler.

Elektronik vize uygulaması yalnızca Abidjan Havalimanı’nda geçerli olup, diğer giriş kapılarında uygulanamamaktadır.

Sarıhumma aşı kartınız sınır kapısında istenebilir. Bu nedenle yanınızda bulundurmanız çok önemlidir. Ayrıca diğer dikkat etmeniz gereken hastalık sıtmadır. Fildişi sahiline seyahat eden kişilere orada bulundukları süre içerisinde grip gibi bir rahatsızlık geçirmeleri durumunda acilen sağlık kliniklerine başvuru yaparak sıtma testi yaptırmalarını tavsiye ediyoruz.

Fildişi sahilleri vize işlemleri ile alakalı aklınıza takılan tüm sorularda Fildişi Sahili Vize Başvuru, Gaziantep ofisimizi arayabilirsiniz. Sizler için elektronik vize şartlarını girişte sorun yaşamamanız adına detaylıca yazmaya ve tüm konulara yer vermeye çalıştık. Ek bilgi ya da öğrenmek istediğiniz hususlarda uzmanlarımız telefonun diğer ucunda sizleri bekliyor olacak. Daha fazla bilgi için tıklayın.

 

Euroasia Fildişi Sahili Vize Başvuru, Gaziantep Ofisi

Adres

Değirmiçem mah. Gazimuhtarpaşa Bulvarı 16003 sok. Emire Yetkin Apt. 5/B Şehitkamil/Gaziantep

Telefon

+90 (212) 963 33 49

E-posta

gaziantep@eagvs.com

 

Fildişi Sahili ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.