x

Telefon/Faks

+90 (212) 963 33 49

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

adana@eagvs.com

Fildişi Sahili Vize Başvuru, Adana

Euroasia Fildişi Sahili Vize Başvuru, Adana Ofisimize Hoş geldiniz,

Gine, Liberya, Gana, Burkina Faso ve Mali’ye komşu Afrika’nın batı kısmında yer alan Fildişi sahilleri seyahat için en çok tercih edilen ülkelerden biridir. Fildişi’ne seyahat eden kişilerin gözdesi kıyısının olduğu Atlas Okyanusu’dur. Fildişi’ne has vahşi ortam ve büyüleyici kültürüne eşlik etmek isteyen kişilerin uygulaması gereken vize prosedürleri bulunmaktadır.

Umuma mahsus (bordo) pasaport sahipleri vizeye tabidir. Fildişi Sahili Devleti Diplomatik, hizmet, hususi pasaport sahipleri 90 güne kadar vizesiz seyahat hakkı tanımaktadır.

Fildişi sahili vize işlemleriniz için Fildişi Sahili Vize Başvuru, Adana şubemizden +90 (212) 963 33 49 telefon numarası ile destek alabilirsiniz.

Fildişi Sahili E-Vize

Fildişi sahillerine seyahat edecek kişiler elektronik ortamdan Fildişi Sahili E-Vize sistem bazında başvuruda bulunmalıdırlar. Bu nedenle başvuru esnasında kişinin bulunma zorunluluğu yoktur. Uygulama interaktif ortamda yapıldığından evrak süreci de daha fonksiyoneldir. Ancak evrakların sisteme yüklenmesi ve başvuru formunun farklı dillerde olması çeşitli hataların yapılmasına, başvurunuzun olumsuz sonuçlanmasına neden olabilir. Başvurunuzun uzman kişiler tarafından tamamlanıyor olması bu nedenle önemlidir.

Elektronik vize olarak alınıyor olması her başvuru yapan kişinin vize alacağı anlamına gelmiyor. Maalesef bu yanılgıya düşüp red alanlar, zaman zaman bizleri arayarak durumu düzeltmemizi talep ediyor. Burada hem reddi çevirmek hem de tekrar ödeme yapmasını istemek tamamen başvuru sahibine zarar vermektedir. Bu yüzden alanında uzman kişilerin sizin adınıza başvuru yapması çok daha doğru olacaktır. Euroasia Fildişi Sahili Vize Başvuru, Adana Ofisimiz sizlere başvuru süresince destek olarak sürecin sıkıntısız atlatılmasını sağlayacaklardır.

Fildişi Elektronik Vize Gerekli Belgeler

  • Pasaport fotokopisi  (Ziyaret sonrası 6 ay geçerli )
  • Biometrik fotoğraf (güncel, beyaz fon)
  • Otel ve Uçak Rezervasyonunuz hazır olmalı,
  • Sarı Humma aşı kartınızın olması gereklidir. E-Vize olduğu için evraklar için ihtiyaç bulunmamaktadır. Ancak ülkeye girişte kontrol memurları sarıhumma aşı kartı bulunmayan kişileri ülkeye alma konusunda sorun yaratmaktadır. Bu nedenle bu belgeyi bulundurmanız ve aşı olmanız son derece önemlidir. Başvuru tarihinden en az 10 gün önce alınmış olmalıdır.
  • Fildişi Sahili Vize Başvuru, ücreti 140 Euro’dur.

Elektronik vize olduğu için evraklarınızı taratıp mail ortamında müşteri temsilcinize iletebilirsiniz. Ancak taranmamış pixeli düşük, görüntü kalitesi kötü ya da okunamayan belgeler başvuruda geçersiz sayılmaktadır. Fildişi Sahili Vize Başvuru, Adana müşteri temsilcinize evraklarınızı elden, kargo ya da kurye yoluyla ulaştırmanız durumunda evrakları sisteme doğru biçimde yüklenmesi için sizlere destek olacaklardır.

Fildişi Sahili Turistik Vize Evrakları için Tıklayınız.

Fildişi Sahili Ticari Vize için Tıklayınız.

Fildişi Sahili Ziyaret Vizesi için Tıklayınız.

Fildişi Elektronik Vizesi Sonuçlanma Süresi

Fildişi sahili elektronik vizesine başvuru yapmanızdan itibaren 3 iş günü içerisinde sonuçlanmaktadır. Bu süreye konsolosluğun resmi tatilleri ya da özel durumları dâhil değildir. Yine de seyahat tarihinize çok yakın bir zamana başvurunuzu bırakmamanızı öneririz.

Ayrıca bulunduğunuz il ya da ikamet durumunuz başvuruda önemli değildir. Türkiye’nin her bölgesinden Fildişi sahili vize başvurusu için Fildişi Sahili Vize Başvuru, Adana şubemize +90 (212) 963 33 49 telefon ya da adana@eagvs.com mail adresinden ulaşabilirsiniz. Çevre illerde; Adıyaman, Gaziantep, Diyarbakır, Elazığ, Hatay, İçel, Kahramanmaraş, Şanlıurfa, Osmaniye, Mardin, Kilis, Malatya gibi illerde ikamet eden yolcularımız da başvuru süreç takibini iş birliğimizde gerçekleştirebilirler.

Fildişi Sahili için alınan E-Vize yalnızca Abidjan Havalimanı’nda geçerlidir. Sarıhumma aşı kartınızı ülkeye girişte mutlaka yanınızda bulundurmalısınız, kapı memurları bu kartınız olmadan sizleri vizeniz olsa dahi almayabilirler. Ayrıca, bölgede sıkıntı yaratan bir diğer önemli rahatsızlık sıtmadır. Türkiye Sağlık Bakanlığı’nın resmi web sitesinden gitmeden önce almanız gereken sağlık önlemleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Elektronik vize işlemleri için uzun uzun ve karışık formları doldurmaya çalışmak zorunda değilsiniz. Fildişi Sahili Vize Başvuru, Adana ofislerinde görevli uzman ekibimiz sizlere bu konuda yardımcı olabilirler. Telefon ya da mail yoluyla ulaşarak evrakları kendilerine ulaştırmanız yeterlidir. Vizeniz sonuçlandıktan sonra elektronik vizenizi sizlere mail olarak yönlendiriyor olacaklar. Aşı kartınız, pasaportunuz ve elektronik vizeniz ile birlikte seyahatinizi yapabileceksiniz.

Ek bilgi ya da öğrenmek istediğiniz başka bilgiler bulunması durumunda bizlere Fildişi Sahili Vize Başvuru, Adana iletişim numaramızdan ulaşmanızı rica ederiz.

 

Euroasia Fildişi Sahili Vize Başvuru, Adana Ofisi

Telefon

+90 (212) 963 33 49

E-Posta

adana@eagvs.com 

 

Fildişi Sahili ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';