x
 • 10 Yıllık Bilgi, Tecrübe, Uzmanlık.

  10 Yıllık Bilgi, Tecrübe, Uzmanlık.

  Vize sektörünün öncü kuruluşu Euroasia Global Visa Services ile başvurular daha kolay ve zahmetsiz bir şekilde tamamlanır. Deneyimli uzman kadromuz ile her zaman hizmetinizdeyiz.

  Devamı
 • Eve servis, kurye hizmeti, pür rahatlık!

  Eve servis, kurye hizmeti, pür rahatlık!

  Kapınızdayız! Euroasia Global Visa Services ile vize işlemlerinizi yerinizden kalkmadan tamamlayın. Evraklarınızı evinizden alıp vizeli pasaportunuzu evinize teslim edelim.

  Devamı
 • Sınırsızsınız. 7 Kıta, 117 Ülke.

  Sınırsızsınız. 7 Kıta, 117 Ülke.

  Euroasia Global Visa Services ile tüm dünya ülkeleri için yapacağınız vize başvurularını başlatmak yalnızca telefonunuz kadar uzağınızda.

  Devamı
 • Yüksek kalite hizmet anlayışı, VIP Servisler.

  Yüksek kalite hizmet anlayışı, VIP Servisler.

  Değerlisiniz. Euroasia Global Visa Services ile en özel başvuru hizmetlerinden yararlanın.

  Devamı
 • Dubai Vizeniz 24 Saat İçerisinde Hazır!

  Dubai Vizeniz 24 Saat İçerisinde Hazır!

  Dubai VIP vize ayrıcalığından faydalanın! Vizenizi tek evrakla alın. VIP vize başvurularının takibi öncelikli olarak sağlanılarak maksimum 24 saat içinde sonuçlandırılır. Ayrıntılı bilgi için tıklayın.

  Devamı

Fildişi Sahili Sahili Vize Başvurusu

Euroasia Global Visa Services’e Hoş geldiniz…

Fildişi Sahili seyahatinde bulunacak Umuma Mahsus (Bordo) pasaport sahibi vatandaşlarımızın seyahatleri öncesi Fildişi Sahili vizesi alarak seyahat etmeleri gerekmektedir. Fildişi Sahili vizeleri ülkeye girişler sırasında havalimanlarından alınmazken lütfen vizelerinizi Türkiye'den alarak seyahat planlaması yapmaya özen gösteriniz. 

Afrika kıtasının batısında yer alan Fildişi Sahili Cumhuriyeti ile Türkiye Cumhuriyet hükümeti arasında 26 Mart 2015 tarihinde vize muafiyeti anlaşması imzalanmıştır. Buna göre, Diplomatik (Siyah), Hizmet (Gri) ve Hususi (Yeşil) pasaport sahibi Türk vatandaşları Fildişi Sahili’ne seyahat etmek isterlerse vize almalarına gerek yoktur.

* Fildişi Sahili vize başvurularınıza dair daha kapsamlı sorularınız için +90 (212) 963 33 49 nolu numaramızı arayarak yetkililerimizle görüşebilirsiniz. 

Fildişi Sahili Vizesi Nasıl Alınır?

Euroasia Global Visa Services Fildişi Sahili Vize işlemleriyle ilgili hizmet veren ofislerden biridir. Ofislerimiz Fildişi Sahili vize başvurularınızı başvuru sırasında hazır bulunmanız gerek kalmadan vize başvurusu yapma ve sonuçlanmış pasaportları teslim alma konusunda yetkilidir. 

Eagvs İstanbul, Ankara, İzmir, Edirne, Tekirdağ, Bursa, Antalya, Gaziantep’te bulunan ofislerimiz ile iletişime geçerek Fildişi Sahili vize başvurularınızı başlatabilirsiniz. Eğer sizde bu ülkeye seyahat gerçekleştirmek istiyorsanız yapmanız gereken tek şey vize için gerekli evraklarınızı hazırlayıp, kargo yoluyla ikamet ettiğiniz şehre en yakın Eagvs ofisimize kargo aracılığıyla göndermektir. Yetkilimiz evraklarınız eline ulaştığında kontrollerini yapacak, varsa eksik evraklarınız sizi bilgilendirecektir. Evraklarınız tamamlandığında ise sizin Fildişi Sahili Büyükelçiliği’ne şahsen gitmenize gerek kalmadan başvurunuzu gerçekleştirecektir. Yetkilimizle help@eagvs.com adresimize mail göndererek iletişime geçip Fildişi Sahili vize başvuruları için hazırlamanız gereken 2023 güncel evrak listesini isteyebilirsiniz.

Fildişi Sahili Biyometrik Vizesi/ Online Randevu

Fildişi Sahili biyometrik vizesi bir anlamda online randevu anlamına gelmektedir. Büyükelçiliğe evraklarınızı teslim etmeye gitmeden önce online başvuru yapmalısınız. Bunu büyükelçiliğin uygunluğuna göre 24 saat öncede yapmanız mümkündür. Online vize başvuru formu doldurulup, vize ücreti ödendikten sonra randevunuzu alabilirsiniz. Online başvuru normal vizeye başvuru yaptıktan 48 saat sonra iptal olur.

Fildişi Sahili Vizesi İstanbul

Fildişi Sahili vizesine İstanbul, Çanakkale, Bolu, Kırklareli, Yalova, Sakarya, İzmit, Kocaeli, Düzce gibi illerden başvuru yapmak isterseniz, evraklarınızı İstanbul’daki Eagvs ofisimize gönderebilirsiniz. Yetkilimiz evraklarınızı kontrol ettikten sonra başvurunuzu sizin şahsen gelmenize gerek kalmadan gerçekleştirecektir. Yetkilimizle iletişime geçmek için ofisimizi arayabilir ya da mail gönderebilirsiniz.

Fildişi Sahili Vizesi Ankara

Fildişi Sahili vizesiyle ilgili karar verme yetkisi sadece Ankara’da bulunan Fildişi Sahili Büyükelçiliği’ndedir. Bu dış temsilciliğe Türkiye’nin hangi şehrinde ikamet ediyor olursanız olun başvurunuzu yapabilirsiniz. Ankara, Konya, Kayseri, Tokat, Çorum, Yozgat, Kastamonu, Gümüşhane, Rize, Trabzon, Zonguldak, Nevşehir, Niğde, Van, Erzurum, Erzincan gibi şehirlerde ikamet ediyor ve Fildişi Sahili vizesine başvuru yapmak istiyorsanız evraklarınızı Ankara’daki Euroasia Global Visa Services ofisimize göndermenizi tavsiye ederiz. Yetkilimiz sizin şahsen gelmenize gerek kalmadan başvurunuzu gerçekleştirecektir.

Fildişi Sahili Vizesi İzmir

İzmir, Aydın, Manisa, Muğla, Uşak, Denizli, Burdur, Balıkesir, Bursa gibi şehirlerde ikamet ediyor ve Fildişi Sahili vizesi almak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey evraklarınızı İzmir’deki Eagvs ofisimize göndermektir. Yetkilimizle help@eagvs.com adresimizden iletişime geçerek hazırlamanız gereken evrakların listesini isteyebilirsiniz.

Fildişi Sahili Vize Başvuru Formu

Fildişi Sahili vize işlemlerinin en önemli adımlarından biri de vize başvuru formunun doldurulmasıdır. Bu form İngilizce ve Fransızca olarak doldurulabilmektedir. Kişisel bilgileriniz, seyahat amacınız, seyahat tarihleriniz, kaç aylık vize istediğinizle ilgili soruların yer aldığı formu eksiksiz bir şekilde doldurmalısınız. Vize yetkilisi başvuru sahibiyle ilgili bilgilere bu form aracılığıyla ulaştığından formdaki bilgilerin eksiksiz ve gerçeğe uygun bilgilerle doldurulması gerekmektedir. Aksi takdirde vizenizin olumsuz sonuçlanabileceğini unutmayınız. Formu, okunaklı ve büyük harflerle doldurduktan sonra, imzanızı atarak başvuru dosyanıza ekleyebilirsiniz. Formdaki imzanızın da pasaporttaki imzanızla aynı olmasına özen gösterin.

Fildişi Sahili vize başuru formu için tıklayınız.

Fildişi Sahili Vizesi İçin Gerekli Evraklar

Fildişi Sahili vize başvurularında hazırlanması gereken evraklar vize türüne, seyahat amacına ve başvuru sahibinin mesleki özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Vize başvurunuz öncesi Eagvs ofislerimizi arayarak yetkilimizden hazırlamanız gereken evrakların güncel listesini isteyebilirsiniz.

Fildişi Sahili vizesi Turistik Vize, Ticari Vize, Özel Tur Vizesi, Misyon Vizesi, Çalışmalar ve Araştırma vizesi olarak kategorize edilebilir. Yazımızın devamında Fildişi Sahili vizesiyle ilgili detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Fildişi Sahili vizesi için en önemli evrak İngilizce ve Fransızca olarak doldurulması gereken Fildişi Sahili vize başvuru formudur. Seyahat tarihinin bitiminden itibaren en az 6 ay geçerliliği olan pasaportun aslı, pasaportun ilk üç sayfasının fotokopisi, biometrik fotoğraf, seyahati karşılamaya yetecek miktarda paranın olduğu banka hesabına ait döküm, otel ve uçak rezervasyon belgeleri, ticari veya aile ziyaret vizesi başvurularında davetiye mektubu, Nüfus cüzdanı fotokopisi, sarıhumma aşı kartı sertifikası, Fildişi Sahili seyahatinizi kapsayacak uluslar arası seyahat sağlık sigortası, özel tur vizesi başvuru yapacak kişilerden, davet mektubu ve otel rezervasyon onayı istenir.

Bu arada Fildişi Sahili Büyükelçiliği vize yetkilileri başvurunuzu değerlendirirken gerekli gördükleri takdirde ek evrak talep edebilirler.  Evraklarınızı seyahatiniz boyunca yanınızda bulundurmaya da özen gösteriniz. Ayrıca vizeniz onaylanmadan kesin uçak bileti ve otel rezervasyonu yaptırmamanızı ya da değiştirilebilir tarihler tercih etmenizi öneririz.

Fildişi Sahili Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Fildişi Sahili vize işlemleriniz eğer evraklarınız tam ise 5-15 iş günü içerisinde sonuçlanmaktadır. Ancak konsolosluk yetkilisi ek evrak talep ettiği takdirde, başvurunuz resmi tatile denk geldiğinde ya da yoğunluk nedeniyle vize işlemleriniz daha uzun sürede sonuçlanabilmektedir. Fildişi Sahili vizenizin planladığınız tarihlerde elinizde olması için başvurunuzu seyahatinizden en az 15 gün önce yapmanızı tavsiye ederiz.

Fildişi Sahili Vizesi Ücreti 2023

Fildişi Sahili vize ücreti vize türüne ve vize süresine göre değişiklik göstermektedir. Fildişi Sahili vizesi 3 aylık ve 1 yıllık olarak verilmektedir. Bu iki vizenin ücretleri de birbirinden farklıdır. Seyahat amacınız ve vize sürenize karar verdikten sonra Euroasai Global Visa Services yetkilimizi arayarak ya da help@eagvs.com adresimize mail göndererek ödemeniz gereken vize ücretini öğrenebilirsiniz. Yetkilimizin size göndereceği ücret tutarı, vize ücretiniz, konsolosluk harcınız ve bizim hizmet bedelimizi kapsamaktadır.

Fildişi Sahili Vizesi Reddi

Fildişi Sahili vizenizin red edilmesiyle ilgili bir çok gerekçe olabilir. Bunlardan en önemlisi evraklarınızın eksik olması, maddi gücünüzün yetersiz bulunması olabilir. Vizeniz red edildiği takdirde eksikliklerinizi tamamladıktan sonra Fildişi Sahili Büyükelçiliği’ne itirazda bulunabilme hakkına sahipsiniz. Ancak ikinci başvurunuz sırasında da benzer hataları yapmamak için danışmanlık almanızı tavsiye ederiz. Bu konuda Eagvs yetkililerimizi aramaktan ve merak ettiğiniz soruları sormaktan çekinmeyiniz. Bu arada Fildişi Sahili vizenizin onaylanmış olması ülkeye kesin olarak girebileceğiniz anlamına gelmez.  Ülkeye girişinize sınır polisi karar verecektir.

Fildişi Sahili Vizesi İçin Dikkat Edilmesi Gerekenler

 • Fildişi Sahili vizesine başvuru yaparken pasaportunuzun 10 yıldan eski, yıpranmış ya da yırtık olmamasına özen gösteriniz. Pasaportunuz eski ise vizeniz onaylanmış olsa bile ülkeye girişinize izin verilmeyebilir.
 • Fildişi Sahili’ne seyahat etmeden önce sarıhumma aşısı yaptırmanız zorunludur. Bu aşıyı yaptırdığınıza dair uluslar arası sarıhumma aşı kartı sertifikanızı seyahatiniz süresince yanınızda bulundurmanızı tavsiye ederiz. Ayrıca tifo, difteri, Hepatit A, kabakulak gibi aşılarınızı yaptırmış olmalı, sıtmaya karşı önleminizi almanızı tavsiye ederiz.

daha fazla göster

Fildişi Sahili ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

BASE_URL = '';