x
Amerika

Vize İşlemleri

Amerika

Amerika Vize Randevu

C. Özırmak 11/12/18, 09:51
selamlar amerika vizesi için nasıl randevu alabiliyoruz? telefon mu etmek gerekiyor? formu görmek istiyorlar mı? teşekkürler.
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Sayın ziyaretçimiz,
Euroasia'ya hoşgeldiniz.
Amerika (A.B.D.) vize randevunuzu Euroasia GVS aracılığıyla alabilirsiniz. İlk etapta vize kategorisine göre belirlenmiş evrakları tarafımıza ulaştırmanız gereklidir.
Uzmanlarımız dosyanızı inceleyerek başvuruya hazır hale getirecek, DS-160 formunuzu dolduracak, ödemenizi gerçekleştirecek ve sonrasında size danışarak İstanbul ya da Ankara'dan bir randevu tarihi belirleyecekler.
Belirlenmiş tarihte pasaport, gerekli evraklar ve DS-160 formu konfirmasyon belgenizle mülakata girerek başvurunuzu tamamlayacaksınız.
Amerika vize başvurunuzun sonucu randevu gününüzde, mülakat sonunda belirlenmektedir, istisnalar dışında herhangi bir değerlendirme süreci bulunmamaktadır.
Oldukça kapsamlı bir başvuru gerektiren Amerika vizesi için web sayfamızı inceleyebilir, daha detaylı bilgi almak, yol haritası çizmek ve süreç boyunca danışmanlığımızdan yararlanmak istediğiniz taktirde de bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Saygılarımla,
Yusuf Üzümcü
Euroasia İstanbul
ask@eagvs.com / 0212 963 03 43 

C. Ünsüz 29/12/18, 16:30
Amerika vizesi almak istiyorum ama ingilizcem çok iyi değil. bu nedenle form doldurmakta ve randevu almakta zorluk yaşıyorum. Randevu alma aşamasında yardımcı olurmusunuz? ayrıca Edirne de yaşıyorum başvurumunu nereye yapmam gerekir. siz tüm işlemleri tamamlıyor musunuz?
Cevap Ver