x
Amerika

Vize İşlemleri

Amerika

Amerika Vize Başvuru Formu

O. Ersin 08/12/18, 02:44
“Amerika vize randevu” için yardımcı olurmusunuz. Sisteme 3 kere girdim doldurdum ama sistemden attı beni. Tuzak sorulara cevap vermedim. Odemeyi de annemin kredi kartından çektim. Neden sürekli sidtemden atıldığımı anlamadım. Amerika vize randevu formunu 44 dakikada doldurabildim. Vize formunu 14 dakkikada doldurmak gerekiyormuş doğrumudur. Ucretini elden size versem siz tüm işlemleri yardımcı olurmusunuz. Şimdiden teşekkür ederim beni arar musait gun ve saat soylerseniz istanbul ofisinizi ziyared ederim
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Sayın ziyaretçimiz,
Euroasia'ya hoşgeldiniz.
A.B.D. vize başvuru formu DS-160 oldukça kapsamlı bir formdur ve Amerika vize başvurunuz bu form üzerinden değerlendirilir. Vize başvuru formunu belli bir süre içerisinde doldurma zorunluğu yoktur, sistem size ilk girişinizden itibaren AA ile başlayan bir kimlik atar, bu kimlik bilgisini kaydetmeniz, ayrıca doldurduğunuz her sayfayı da kaydederek geçmeniz gereklidir. Sistem birkaç dakikadan fazla işlem yapılmadığında ya da aynı sayfada birkaç dakikadan fazla kalındığında güvenlik amacıyla kapanmaktadır. Tekrar girişinizi başvuru kimlik bilginiz, soyadınızın ilk 5 harfi ve doğum yılınızla yapabilir ve kaydettiğiniz yerden devam edebilirsiniz.
Amerika (A.B.D.) vize randevunuzu Euroasia GVS aracılığıyla alabilirsiniz. İlk etapta vize kategorisine göre belirlenmiş evrakları tarafımıza ulaştırmanız gereklidir.
Uzmanlarımız dosyanızı inceleyerek başvuruya hazır hale getirecek, DS-160 formunuzu dolduracak, ödemenizi gerçekleştirecek ve sonrasında size danışarak İstanbul ya da Ankara'dan bir randevu tarihi belirleyecekler.
Belirlenmiş tarihte pasaport, gerekli evraklar ve DS-160 formu konfirmasyon belgenizle mülakata girerek başvurunuzu tamamlayacaksınız.
Amerika vize başvurunuzun sonucu randevu gününüzde, mülakat sonunda belirlenmektedir, istisnalar dışında herhangi bir değerlendirme süreci bulunmamaktadır.
Oldukça kapsamlı bir başvuru gerektiren Amerika vizesi için web sayfamızı inceleyebilir, daha detaylı bilgi almak, yol haritası çizmek ve süreç boyunca danışmanlığımızdan yararlanmak istediğiniz taktirde de bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Saygılarımla,
Yusuf Üzümcü
Euroasia İstanbul
ask@eagvs.com / 0212 963 03 43 

B. Bodur 08/01/19, 16:42
Almanya ya vize başvurusu yapmak istiyorum nasıl yapacağımı bilmiyorum
Cevap Ver
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES