x
Amerika

Vize İşlemleri

Amerika

Amerika Pet Pasaport

E.Bayrak 21/01/19, 19:02
Turist vizesiyle Amerikaya defalarca giriş yaptım.4 ay sonra tekrar gitme planım var 3 aylıpına... Benim sorum turist vizesiyle beraberimde kedimide götürsem, girişte sorun yaşarmıyım?Çook teşekkür edrim.
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Merhaba 

Öncelikle EuroAsia GVS'ye ulaştığınız için teşekkür ederiz. Aşağıda evcil hayvanlarınızla ilgili sorularınıza en detaylı şekilde cevap vermeye çalışacağız. Sorularınıza cevap bulamadığınız bir kısım olursa lütfen bize geri dönüşler yapmayı unutmayınız.

Sayın ilgili ABD'ye yapacağınız seyehatte kedinizi de beraberinizde  götürebilmeniz için kediniz için bir 'Pet Pasaporta' ihtiyacınız olduğunu lütfen unutmayın.

Avrupa Birliği Ülkelerine’ne ve ABD'ye Türkiye’nin de içinde bulunduğu üçüncü ülkelerden giriş yapacak olan pet hayvanlarına yönelik yeni bir Pet Pasaport  uygulaması başlatılmıştır. Bu Pet Pasaport  uygulaması, 1 Ekim 2004 tarihinden itibaren üye ülkelere seyahat edecek tüm petler için zorunlu hale gelmiştir. Bazı ülkeler kendi prosedürlerini değişik kılabilmektedir. Örneğin kuduz aşısı bu pet pasaportta bulunması gereken birincil aşılardan biridir.

Seyehatnizi gerçekleştirmeden minik dostunuz için de bir prosedür uygulandıığını ve bunun bir süreç olduğunu unutmayınız. EuroAsia GVS olarak umuyoruz ki sorularınıza cevap verebilmişizdir.  En detaylı bilgileri alabilmek adına web sayfamızdan araştırmalarınızı yapabilir ya da müşteri temsilcilerimizi arayarak en detaylı bilgileri edinebileceğinizi unutmayınız. EuroAsia olarak mutlu yarınlar dileriz. 

Abdullah Tunç

ask@eagvs.com

02122650009

 

 

E. Bayrak 29/01/19, 13:09
Cevap için tesekkürler..Benim kedimi götürürken yapılacakların dışında,vizemin turist vizesi olması ve beraberimde kediyle giriş de red alma endişem var. Turist vizesiyle beraberinde evcil hayvan götüren oluyormu,bu konuda yardımlarınızı rica ediyorum. Tekrar çook teşekür ederim.
Cevap Ver