x
Amerika

Vize İşlemleri

Amerika

Amerika J1 Değişim ve Staj Vizesi

A. Kaya 20/12/18, 01:19
Amerika J1 vizesi için istenilen transkliptte not ortalaması 2,00 ve üzeri olmak zorunda mı 1,8 olursa kabul edilmeme şansım varmı?
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Sayın ziyaretçimiz,
Euroasia'ya hoşgeldiniz.
J1 vizesi için transkriptinizdeki not ortalamasının vize başvurunuza etkisi yoktur. Herhangi bir şekilde başvurunuzun kabul edilmemesine ya da olumsuz sonuçlanmasına doğrudan sebep olamaz. Gerekli tüm evrakların, kabul belgesinin ve başvuru formunun hazırlanmış olması yeterlidir.

Saygılarımla,
Yusuf Üzümcü
Euroasia İstanbul
ask@eagvs.com / +90 (212) 963 08 86

D. Altun 20/02/20, 15:09

2015 yılında J1 vizesi ilepre-doc visiting scholar olarak Harvard Universitesine gittim. Bana june 2015 - june 2020 5 yıllık vize verdiler. Bu sene postdoc için tekrar Harvard Universitesine gideceğim. Vizemin olduğu pasaportun süresi doldu. Tekrar vize işlemlerine tabi miyim? Nasıl bir süreç izlemem gerekiyor. Teşekkürler

EUROASIA Müşteri Temsilcisi 20/02/20, 15:12

Dilek Hanım merhaba, Euroıasia GVS'ye ulaştığınız için teşekkür ederiz. Kişilerin pasaport süreleri dolabilir. Ama bu durum vizelerin geçerliliğini etkilemez. Geçerli olan vizelerin pasaporta transfer işlemi yapılmamaktadır. Aynı kategoride bulunan bir etkinliğe katılacağınız için Amerika J1 vizesi kapsamına girmektedir.Seyahat ederken mevcut bulunan pasaportunuza eski pasaportunuzu eklemeniz yeterli olucaktır. Yeni bir vize başvurusu yapmanıza gerek yok. Vizeniz geçerliliğini korumaktadır. 

Saygılarımızla,

İrina Ceren Kılıç

Cevap Ver
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';