x
Vietnam

Vize İşlemleri

Vietnam

Vietnam Ziyaret Vizesi İçin Gerekli Evraklar

Vietnam aile ziyareti vize başvurunuzda şahsen bulunma zorunluluğu yoktur. Vietnam aile ziyaret vizesi için gerekli evraklarınızı İstanbul merkez ofisimize kargo ile veya şahsen ofisimizi ziyaret ederek ulaştırmanız halinde evraklarınızın kontrol etmekteyiz. Eksik ve hatalı evrak bulunmaması halinde vakit kaybetmeden başvurunuzu tamamlamaktayız. Detaylı bilgi için help@eagvs.com adresimize sorularınızı yöneltebilirsiniz.

Vietnam’da ikamet eden aile, arkadaş, akraba ziyareti için öncelikle davet mektubu temin edilmesi gerekmektedir. Davet mektubunda Vietnam’da bulunan aile ya da akraba ile başvuru sahibinin dereceliğine ve başvuru sahibinin planladığı seyahat tarihlerine yer verilmelidir.

Bordo pasaport sahipleri geçerli bir Vietnam vizeleri olmaksızın ülkeye giriş yapamazlar. Hususi (Yeşil), Hizmet ve Diplomatik pasaport sahipleri 180 gün içinde maksimum 90 güne kadar olan seyahatlerinde Vietnam vize işlemlerinden muaftırlar.

Vietnam vizeleri ileri bir tarihten başlamamaktadır. Bu bilgiyi göz önünde bulundurarak Vietnam seyahatinizi organize etmenizi tavsiye ederiz.

Vietnam vize başvuruları ortalama olarak 10-18 iş günü içerisinde sonuçlanmaktadır. 

 • Euroasia GVS olarak Vietnam vize işlemleri Ankara, Vietnam vize işlemleri İstanbul, Vietnam vize işlemler İzmit, Vietnam vize işlemleri İzmir, Vietnam vize işlemleri Adana, Vietnam vize işlemleri Balıkesir, Vietnam vize işlemleri Trabzon, Vietnam vize işlemleri Bodrum, Vietnam vize işlemleri Antalya, Vietnam vize işlemleri Eskişehir, Vietnam vize işlemleri Zonguldak başta olmak üzere tüm Türkiye’nin her ilinden yapılan vize başvurularını kabul etmekte ve işlem takibini yapmaktayız.

Vietnam Aile Ziyaret Vizesi İçin Gerekli Evraklar

Davet mektubu

 • Vietnam’dan temin edilecek davet mektubunun noter onaylı olması gerekmektedir.

Seyahat Sağlık Sigortası

 • Vietnam aile/akraba ziyareti vize başvurusunda tüm seyahati kapsayacak şekilde hazırlanmış seyahat sağlık sigorta poliçesi şirketimiz tarafından hizmet bedelimiz dahilinde temin edilmektedir.
 • Vietnam vize başvurularınızda hazırlayacağınız evrakların son 3 ay içerisinde alınmış olması gerekmektedir.
 • Vietnam aile ziyaret vizesi başvurularında, davet mektubunun sunulması, Vietnam vizesi başvuru formunun eksiksiz olarak doldurulması, pasaport, fotoğraf ve Vietnam diplomatik temsilcilikleri tarafından istenilen diğer belgelerin eksiksiz ve aşağıda belirttiğimiz yönlendirmelere uygun olarak hazırlanması halinde Vietnam vizesi başvuruları kabul edilmektedir.  Vietnam aile, arkadaş ziyaret vizesi için gerekli evraklarınızda eksiklik bulunması işlemlerinizin uzamasına neden olacaktır.

İş Yeri Yazısı

 • Mürcaatçı çalışansa Türkiye’de iş ilişkisi içinde bulunduğu şirketin/kurumunun antetli kağıdına, şirket yetkilisi tarafından şahsen Vietnam Büyükelçiliği nezdine hitaben yazılmış iş yeri izin dilekçesini sunması gerekecektir.  İş yeri izin yazısı başvuru sahibinin müracaatçının şirkette izinli olduğu tarihleri, içermelidir. İş yeri dilekçesi kaşeli ve ıslak imzalı şekilde sunulmalıdır.

Pasaport

 • Vietnam vize başvurularında sunulacak pasaport en az 6 ay geçerliliğe ve 2 adet boş vize sayfasına sahip olmalıdır.

Vietnam vize başvuru formu

 • Vietnam vize başvuru formuna buradan ulaşabilirsiniz.

2 adet fotoğraf

 • Vietnam aile ziyaret vize başvurularında renkli, güncel, arka beyaz fona sahip, pasaportta kullanılan ölçülerde 2 adet fotoğraf sunulmalıdır.

Seyahati destekleyici evraklar

 • Uçak bileti Rezervasyonunuzu yapmaktayız.

Seyahat sağlık sigortası

 • Vietnam’da konaklayacağınız süreyi içeren seyahat sağlık sigortasını sunmalısınız

Vietnam Ankara, İstanbul, Edirne’den Hızlı Vize Başvurusu

Vietnam vize başvurularında şahsen bulunma zorunluluğu yoktur. Bu sebeple Türkiye’nin hangi ilinde ikamet ederseniz edin başvuru evraklarınızı İstanbul merkez ofisimize kargo ile veya şahsen iletmeniz halinde başvurularınızı tamamlamamız için yeterli olacaktır. Euroasia’nın merkez ofisi İstanbul’da bulunmaktadır. Vietnam ziyaret vize işlemlerini merkez ofisimiz üzerinden yürütmekteyiz. Ankara ve Edirne’de de ofislerimiz bulunmaktadır. Başvuru evraklarınızı ister ikamet bölgenize en yakın ofisimize elden teslim edebilir veya merkez ofisimize kargo ile iletebilirsiniz. Evraklarınızı teslim alır almaz kontrolünü sağlayacak ve başvurunuzu işleme alacağız.  İyi yolculuklar dileriz.

Sorunsuz bir başvuru için detaylı bilgiyi destek hattımızdan alabilir veya help@eagvs.com adresimiz üzerinden Vietnam vize ücret bilgisini içerir bir bilgilendirme maili talep edebilirsiniz.

Vietnam ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

Yazıdırılabilir Versiyonu
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';