x
Vietnam

Vize İşlemleri

Vietnam

Telefon/Faks

+90 (212) 963 50 73

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

gaziantep@eagvs.com

Vietnam Vize Başvuru, Gaziantep

Vietnam Vize Başvuru, Gaziantep Euroasia Şubemize Hoş geldiniz,

Güneydoğu Asya’da Çinhindi yarımadasının doğusunda yer alan Vietnam, Çin, Kamboçya, Laos ve Malezya’yla komşu olmakla birlikte konuşulan dil Vietnamcadır.

Vietnam’a seyahat etmek isteyen Türk vatandaşları için vize uygulamaları bulunmaktadır. Ancak pasaportunuzun durumuna göre vize şartları değişkenlik gösterebilir. Bordo pasaport sahiplerine vize uygulanmaktadır, diğer pasaport sahipleri 90 gün süresince Vietnam’da konaklama durumlarında vizeden muaftır.

Vietnam Vizesi Nasıl Alınır?

Vietnam’a seyahat edecek bordo pasaport sahipleri vize başvuruları için öncelikli olarak gerekli belgeleri hazırlamalıdır. Belgelerin hazırlanmasından sonra başvuru formu eksiksiz bir şekilde doldurulmalı ve başvuru işlemleri başlatılmalıdır.

Başvuru esnasından parmak izi istenmediği için işlemde bizzat bulunmanız gerekmez; sizler adına işlemlerinizi Euroasia Vietnam Vize Başvuru, Gaziantep şubemiz yürütebilirler. Gaziantep Euroasia şubesi müşteri temsilcinize +90 (212) 963 50 73 numaralı çağrı merkezimizden ya da gaziantep@eagvs.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Evraklarınızı hazırladıktan sonra ofisimize kargo/kurye ya da ofise direk teslim ederek ulaştırabilirsiniz. Evraklarınızın kontrolünü sağlayarak C1 belgesi için de sizlere destek olacaklardır. C1 belgesi hakkında sizlere evraklar bölümünde daha detaylı bilgi veriyor olacağız. Evraklarınız kontrolünden sonraki başvuru formu doldurma işlemini de yine müşteri temsilciniz gerçekleştirecektir.

Vietnam Vizesi İçin Gerekli Belgeler

  • 2 adet fotoğraf (güncel, beyaz fon üzeri)
  • Pasaport (seyahat sonrası en az 6 ay geçerli)
  • Nüfus cüzdanı fotokopisi
  • Dilekçe (Ülkeye giriş - çıkış tarihlerini içeren)
  • C1 BELGESİ (Vietnam'da bulunan bir seyahat acentesinin adınıza vize ofisi başvurusu ile ilgili evraktır)

Vietnam vizesine işlem başlatabilmeniz için mutlaka C1 belgesine sahip olmanız gerekmektedir. C1 belgesi vize onay mektubudur sadece seyahat acentaları tarafından alınabilen ve sizin adınıza Vietnam’daki göç idaresine başvurarak Vietnam’a gidiş sebebiniz, gidiş dönüş tarihiniz gibi bilgileri taahhüt etmesi sonucu alınan bir belgedir. Vietnam Vize Başvuru, Gaziantep şubemiz C1 belgesi ile ilgili size yardımcı olacaktır.

Vietnam Vize Ücreti

Vietnam vize ücreti tarifesi Vietnam Devlet yönetimi tarafından belirlenmektedir. Yıl bazında değişiklik gösterebilir. Seyahatinizin kategorisi ve vize süresi harcınızın hesaplanarak bildirilmesini ön görür.

Vietnam vizesi için konsolosluk bazı dönemler ileri tarihe randevu verebilmektedir. Bu nedenle seyahatinizi planlarken mutlaka bunu göz önünde bulundurmalısınız. Vietnam Vize Başvuru, Gaziantep şubemizi arayarak mevcut randevu tarihini öğrenebilirsiniz. Başvuru yapılmasından itibaren 18 iş günü içerisinde sonuçlanmaktadır. Bu süreye konsolosluğun resmi tatilleri ve izin günleri dâhil değildir. Seyahatinizin yetişmesi açısından bu planlamayı doğru bir şekilde yapmalısınız.

Vietnam vizesine başvurunda turistik vize başvurusunda konsolosluk 15 gün gibi bir sürelik vize verebilir. Uzun süreli veya çok girişli vize verme konusunda kuralları hayli katı olan Vietnam, genellikle tek girişli ve kısa süreli vize vermektedir.

Vietnam Vizesini Uzatabilir miyim?

Vietnam vizenizi maalesef uzatmak mümkün değildir. Vietnam vizeniz bittikten sonra başvuru yapmak ihtiyacı doğduysa  müşteri temsilcimizden bilgi almanız faydalı olabilir.

Vietnam Vize Başvuru, Gaziantep şubemiz; sadece Gaziantep değil yakın illerden de başvurularınızı almaktadır. Adana, Adıyaman, Diyarbakır, Elazığ, Hatay, İçel, Kahramanmaraş, Şanlıurfa, Osmaniye, Mardin, Kilis, Malatya gibi illerde ikamet eden yolcularımız da bize+90 (212) 963 50 73 telefon numaramızdan ulaşabilirler.

Euroasia Vietnam Vize Başvuru, Gaziantep Ofisi

Telefon

+90 (212) 963 50 73

E-Posta

gaziantep@eagvs.com

Vietnam ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';