x
 • 10 Yıllık Bilgi, Tecrübe, Uzmanlık.

  10 Yıllık Bilgi, Tecrübe, Uzmanlık.

  Vize sektörünün öncü kuruluşu Euroasia Global Visa Services ile başvurular daha kolay ve zahmetsiz bir şekilde tamamlanır. Deneyimli uzman kadromuz ile her zaman hizmetinizdeyiz.

  Devamı
 • Eve servis, kurye hizmeti, pür rahatlık!

  Eve servis, kurye hizmeti, pür rahatlık!

  Kapınızdayız! Euroasia Global Visa Services ile vize işlemlerinizi yerinizden kalkmadan tamamlayın. Evraklarınızı evinizden alıp vizeli pasaportunuzu evinize teslim edelim.

  Devamı
 • Sınırsızsınız. 7 Kıta, 117 Ülke.

  Sınırsızsınız. 7 Kıta, 117 Ülke.

  Euroasia Global Visa Services ile tüm dünya ülkeleri için yapacağınız vize başvurularını başlatmak yalnızca telefonunuz kadar uzağınızda.

  Devamı
 • Yüksek kalite hizmet anlayışı, VIP Servisler.

  Yüksek kalite hizmet anlayışı, VIP Servisler.

  Değerlisiniz. Euroasia Global Visa Services ile en özel başvuru hizmetlerinden yararlanın.

  Devamı
 • Dubai Vizeniz 24 Saat İçerisinde Hazır!

  Dubai Vizeniz 24 Saat İçerisinde Hazır!

  Dubai VIP vize ayrıcalığından faydalanın! Vizenizi tek evrakla alın. VIP vize başvurularının takibi öncelikli olarak sağlanılarak maksimum 24 saat içinde sonuçlandırılır. Ayrıntılı bilgi için tıklayın.

  Devamı

Vietnam Vize İşlemleri

Değerli Ziyaretçilerimiz Hoş Geldiniz,

Sayfamızın devamında Vietnam vizesi başvuru süreci, 2023 yılı vize uygulamaları hakkında gerekli bilgileri bulabilirsiniz. Daha detaylı bilgiler için ise help@eagvs.com veya sayfamızda bulunan İletişim bölümünü kullanarak yetkililerimize ulaşabilirsiniz. Vietnam seyahatinde bulunacak Umuma Mahsus yani Bordo pasaport sahibi vatandaşlarımızın Vietnam seyahatleri önce vize alarak seyahat etmeleri zorunludur. Vietnam seyahat planınız için gerekli olan diğer belgeler hakkında bilgi edinmek için “Vietnam Turistik Vizesi " , “ Vietnam Ticari Vize ” ve “ Vietnam Aile Ziyareti Vizesi ” sayfalarında bulunan açıklamalardan yararlanabilirsiniz

Vietnam vize başvuruları için zorunlu olan C1 belgesi için yetkililerimizden bilgi alınız. Vietnam vize başvuru evrakları, vize ücretleri ve Konsolosluk işlemleriniz hakkında bizleri çekinmeden arayabilirsiniz. Kişisel seyahat planlarınız için gerekli olan vize işlemlerinde, seyahat kapsamınızı en iyi biçimde tanımlayan vize kategorisine uygun olarak düzenlenen Euroasia Global Visa Services hızlandırılmış vize işlem hizmetinden faydalanmak için +90 (212) 963 50 73 numaralı merkez ofisimiz destek hattını arayınız.

Vietnam Vize Başvuru İşlemleri 

Güneydoğu Asya ülkeleri arasında yer alan Vietnam’a seyahat etmeyi planlayan;

 • Hususi Pasaport (Yeşil Pasaport )
 • Hizmet Pasaportu  (Gri Pasaport ) ve
 • Diplomatik Pasaport  (Siyah Pasaport ) hamilli Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için, 90 gün ve daha az konaklamalı seyahatlerde vize muafiyeti bulunmaktadır.

NOT: Söz konusu pasaport hamilleri için geçerli olan vize muafiyeti, kısa süreli seyahatler (90 gün ve daha az konaklamalı ) için geçerlidir. Umumi Pasaport ( Bordo Pasaport ) sahibi Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının Vietnam seyahatleri için Vietnam Vizesi almaları gerekmektedir. Vietnam’a Umumi Pasaport’ la sağlanacak kısa süreli seyahatler; Vietnam Turistik Vizesi,Vietnam Ticari Vizesi, Vietnam Aile Ziyareti Vizesi gerekliliklerine uygun olarak düzenlenmekte ve 90 gün ve daha kısa süreli konaklamalı Vietnam seyahatlerine olanak tanımaktadır.

Vietnam Vizesi Nasıl Alınır?

Vietnam seyahatiniz için gerekli vize işlemlerinizi Euroasia GVS hızlandırılmış vize işlem hizmetinden yararlanarak yürütebilir, bulunduğunuz yerden vize işlemlerinizin takibini sağlayabilirsiniz. Vietnam’a seyahat etmeyi planlayan Bordo pasaport sahibi Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için gerekli olan vizenizi Euroasia GVS ile alabilirsiniz. Vietnam her vize kategorisi için zorunlu olan davet belgesi hakkında detaylı bilgi almak için arayınız.  

Vietnam Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Vietnam seyahatleri için gerekli olan vize kategorisi gerekliliklerine uygun olarak düzenlenen vize evrak ve belgelerinin, yetkili konsolosluk birimine tesliminin ardından, vize başvurusu değerlendirme süreci başlamaktadır.Vietnam Vize değerlendirme süreci ortalama 2 – 3 hafta içerisinde tamamlanmakla birlikte, dönemsel yoğunluklar ve olası ek evrak taleplerinin neden olabileceği süre uzamalarının, seyahat planlarınızı aksatmasını engellemek için, vize işlemlerinizi seyahat başlangıç tarihinden en az 1 ay öncesinde başlatmanız önerilmektedir.

Vietnam Vizesi Başvuru Formu

Vietnam vize başvuru işlemleri için ilk aşamayı oluşturan vize başvuru formu doldurulması sırasında, tüm bilgilerin tam ve doğru biçimde beyan edilmesi, büyük önem taşımaktadır. Vietnam vize başvuru işlemleri, seyahat planlarının kapsam ve içeriğine bağlı olarak farklı ek evrak ve belgelerle desteklenmekte ve farklı vize başvuru kategorileri kapsamında değerlendirilmektedir.
Vietnam Vizesi Başvuru Formu için ilgili linke tıklayınız.

vietnam vizesi

Vietnam Vize Ücreti 2023

Vietnam Vize işlemlerinde talep edilen vize ücreti; planlanan seyahatin kapsam ve içeriği ile başvuru sürecindeki ek hizmetlere bağlı olarak farklılık gösterebileceğinden, kişisel seyahat planlarınızı en iyi biçimde tanımlayan 2021 yılı vize ücretleri hakkında detaylı bilgi almak için EAGVS yetkilileriyle iletişime geçebilirsiniz.

Vietnam Vizesi Başvuru Bölgeleri 

Vietnam Vize İşlemleri Ankara

Ankara ve çevre illerde yaşayan kişilerin seyahat planları için gerekli olan vize işlemlerinde hızlı ve kolay vize avantajlarıyla hizmet veren Euroasia Global Visa Services Ankara vize işlem ofisi, seyahat planlarının planlanan tarihlerde gerçekleşmesine yardımcı oluyor. Vietnam vizesi Ankara ofisimiz bilgileri için tıklayınız.

Vietnam Vize İşlemleri Bursa

Bursa ve çevre illerde ikame eden kişilerin vize işlem süreçlerinin takibini sağlayan Euroasia Global Visa Services Bursa vize işlem yetkilileri, EAGVS hızlı vize hizmetiyle, bulunduğunuz yerden vize işlemlerinizin yürütülmesini sağlamaktadır. Vietnam vizesi Bursa ofisimiz iletişim bilgilerine ulaşmak için ilgili bağlantıya tıklayınız.

Vietnam Vize İşlemleri Edirne

Edirne ve çevre yerleşimlerde bulunan kişilerin vize işlemlerinde, hızlı ve kolay adımlarla süreç takibi sağlayan EAGVS Edirne vize işlem ofisi, Vietnam seyahatleri için gerekli olan tüm prosedürlerin takibini sağlamaktadır. EAGVS Edirne hızlandırılmış vize işlemlerinden yararlanarak, Vietnam seyahat planlarınız için gerekli olan vize işlemlerinin uzaktan takibini sağlamak için bizi arayınız.

Vietnam Vize İşlemleri Antalya

Antalya ve çevre illerde yaşayan kişilerin vize işlemleri için gerekli olan adımları, hızlı ve kolay vize hizmetiyle destekleyen Euroasia Global Visa Services Antalya vize işlem birimiyle iletişime geçmek için help@eagvs.com mail adresi üzerinden Euroasia GVS yetkilileriyle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Vietnam Vize Reddi

Vietnam seyahatinizle ilişkili vize işlemleri kapsamında düzenlenen vize evrak ve belgelerinin Vietnam Büyükelçiliği’ne bağlı konsolosluk birimine tesliminin ardından, vize onay ve vize reddi karar yetkisi, konsolosluk görevlilerine aittir. Vietnam vize başvuru sürecinde teslim ettiğiniz evrak ve bilgi eksikliği ya da hatalı bilgilendirmeden kaynaklanabilecek vize reddi kararı durumunda, ilerleyen tarihlerde tekrarlanacak Vietnam Vize işlemlerinde söz konusu ret kararının nedenlerini dikkate alarak, işlemleri revize etmeniz yararlı olacaktır. Önceki tarihlerde alınmış vize reddi kararları, ilerleyen tarihlerde tekrarlanacak vize başvurusu işlemleri için önem arz edebileceğinden, vize reddi belgesinin aslını saklı tutmanız önerilmektedir.
Umumi Pasaport hamilli Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının gerçekleştirmeyi planladığı Vietnam seyahatleri için gerekli olan vize işlemlerini, seyahat planlarına uygun vize kategorisi gereklilikleri doğrultusuna yerine getiren Euroasia Global Visa Services hızlı ve kolay vize avantajlarından yararlanmak ve bulunduğunuz yerden vize işlem takibinizi sağlamak için, size en yakın ofisisimizi ziyaret edebilirsiniz. 

Euroasia Global Visa Services hızlı vize avantajlarından yararlanmak için +90 (212) 963 50 73 numaralı merkez ofisimizi arayabilir ya da help@eagvs.com mail adresi üzerinden seyahat planlarınızı detaylandırabilirsiniz.

Vietnam ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';