x
Vietnam

Vize İşlemleri

Vietnam

Telefon/Faks

+90 (212) 963 50 73

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Hafta sonu: 10.00-14.00

Eposta

tekirdag@eagvs.com

Vietnam Vize Başvurusu, Tekirdağ

Değerli Ziyaretçilerimiz, Vietnam güncel vize bilgileri ve vize şartlarına uygun olarak  düzenlediğimiz Euroasia GVS Tekirdağ şube sayfasına hoş geldiniz. Sayfamız aracılığı ile Vietnam vizesi hakkında gerekli bilgilere ulaşabilir, ayrıntılı bilgi için yetkililerimizle iletişime geçebilirsiniz.

Vietnam Vizesi Kimlere Gerekir, Tekirdağ

Bazı ülkeler vatandaşlarımızı pasaportlarının türlerine bakarak, belirli bir süre içerisinde vize zorunluluğundan muaf tutmaktadır. Vietnam da bu ülkelerden birisidir. Hususi (Yeşil), Hizmet (Gri), Diplomatik (Siyah) pasaport hamili olan vatandaşlarımızın Vietnam’ a yapacakları 90 gün veya daha az konaklamalı seyahatlerde vize muafiyetinden yararlanmaktadırlar. Umumi (Bordo) pasaport hamili olan vatandaşlarımızın ise her ne olursa olsun Vietnam vizesi almaları gerekmektedir.

Vietnam Vize Başvurusu Nasıl Yapılır, Tekirdağ

  • Pasaportunuzun hazırlanması: Vietnam Başkonsolosluğuna iletilecek olan pasaportunuzun güncel olması, yıpranmaması oldukça önemli olup, başlıca evrakların başında yer almaktadır. Bu nedenle Vietnam vize başvurusunun ilk aşaması pasaport hazırlığıdır.
  • Seyahat amacınızın belirlenmesi: Ticari, Turistik, aile ziyareti gibi amaçlar kapsamında yapacağınız seyahatler vizenizin sonuçlanmasına büyük ölçüde etki edecektir. Seyahate çıkmadan önce seyahat amacınızı mutlaka netleştirmelisiniz.
  • Vize başvuru formunun doldurulması: Vietnam Başkonsolosluğu tarafından iletilen Vietnam vize başvuru formunun, eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurulması ayrı bir önem taşımakta olup, vize başvurunuzun ilk sayfasına eklenecek olan formdur.
  • Gerekli evrakların hazırlanması: Her ülkenin vize başvurularında mutlaka Başkonsolosluk tarafından belirlenmiş bir takım belgeler bulunmaktadır. Vietnam Başkonsolosluğu tarafından ön görülen belgeler mesleki durumunuz ve seyahat amacınız neticesinde farklılıklar göstermektedir.
  • Başkonsolosluk Harç ücretinin ödenmesi: Başvuru formunuzun içerisinde yer alacak banka dekontu, Vietnam Başkonsolosluk harç ücretini ödediğinizi göstermektedir. Harç ücretinin yatırılmadığı başvurular işleme alınmamaktadır.
  • Başvurunuzun teslim edilmesi: Hazırladığınız dosyanın teslimi, Vietnam Ankara Başkonsolosluğuna yapılmaktadır. Randevulu sistemle çalışan Vietnam Başkonsolosluğu için 1 hafta önceden randevu almanız önerilmektedir.
Vietnam Başkonsolosluğu tarafından iletilen Vietnam vize başvuru formunun doldurulması, Gerekli evrakların hazırlanması, harç bedelinin ödenmesi gibi çeşitli aşamalardan geçen başvurunuzun son basamağı da başvurunuzun Vietnam Başkonsolosluğuna teslim edilmesi olacak. Tüm bu işlemleri firmamız rehberliğinde başlattığınız takdirde, Euroasia GVS Tekirdağ şube yetkililerimiz sizler adına zahmetsizce yapacak, işlemleriniz en hızlı bir şekilde başlayacaktır.
Euroasia Global Visa Services Tekirdağ şubesi olarak Vietnam vize başvurunuzu en kısa sürede başlatabilmemiz için bizlere sadece gerekli olan evrakları iletmeniz yeterli olacaktır.
Gerekli evrak bilgisi için +90 (282) 255 50 34 numaralı şube hattımızı arayarak yetkililerimizle görüşebilirsiniz.

Vietnam Vizesi Kaç Günde Çıkar, Tekirdağ

Vietnam vizesinin sonuçlanmasında karar mercii Ankara Vietnam Başkonsolosluğudur. Evraklarınızda eksik veya hatalı bir bilgi olmaması halinde  Euroasia GVS farkı ile hızla başlatılan vize başvurunuz Vietnam Ankara Başkonsolosluğu tarafından incelenecek ve  2-3 hafta içerisinde sonuçlanacaktır. Vizenizin basılmasının ardından tarafınıza en kısa sürede ileticektir.

Vietnam Vize Ücreti, Tekirdağ

Konsolosluk harç ücreti, işlem ücretleri ve hizmet bedelimizi kapsayan tutarın şemasını, yetkililerimiz talebiniz doğrultusunda e-mail yoluyla sizlere ileteceklerdir. Güncel Vietnam vize ücreti mesleki durumunuz ve seyahat amacınıza göre farklılıkla gösterebilir.

EAGVS Tekirdağ şubesi olarak, Vietnam seyahati öncesinde yapacağınız başvuru için sizlere rehberlik etmekten memnuniyet duyacağımızı belirtir, keyifli günler dileriz.

Vietnam ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';