x
İsrail

Vize İşlemleri

İsrail

İsrail Vize Randevu

G.A 03/09/19, 23:12
İsrail vize randevu nereden alınır? ben kayseride yaşıyorum bu işlem için geleceğim ama randevulu çalışıyoruz dedi konsolosluk başka bilgi alamadım site dedi ama denedim olmadı. Nasıl başvuru yapacağım, bir de nereden başvuru yapmam gerekiyor? Çalışıyorum hangi evraklar lazım?
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Merhabalar Gürcan Bey,

İsrail’e vizesi için öncelikle Umuma Mahsus (Bordo) pasaportunuzun planladığınız seyahatinizin dönüşünden itibaren en az 1 yıl geçerli olması gerekmektedir. Başvuru için pasaport sürelerinizi kontrol etmenizi tavsiye etmekteyiz. İsrail vizeleri direkt olarak konsolosluktan işleme alınır. Konsolosluk 06.02.2020 tarihi itibariyle randevu sistemine geçmiştir. İsrail vize randevusu konsolosluğun resmi web sitesi üzerinden form doldurularak alınabilir. Site üzerinden online olarak pasaport ve seyahat bilgilerinizi doldurulur. Konsolosluk başvuruları sabah 10.00-13.00 arası kabul eder. Randevu takvimi açıldığında size ve konsolosluğun açılan günlerine göre seçebiliyorsunuz. Randevular ortalama 1-2 hafta sonrasına verilmektedir.

israil vize randevu

İsrail Konsolosluğu Vize Randevu

İsrail konsolosluğu vize randevu sistemi 2020 Şubat ayı itibariyle açılmış ve artık randevusuz başvuru kabul etmemektedir. Başvurudan önce alınan randevu belgesinin çıktısı alınıp dosyaya eklenmesi gerekmektedir. Başvurular için randevu alınır, vizeniz sonuçlandığında konsolosluktan size verilen başvuru fişi ile birlikte 10.00-13.00 başvuru saatleri ile dağıtım saatleri aynıdır başvuru fişi ile teslim alınabilir. Başvuru fişi aslı olmadan pasaport teslimi yapılmamaktadır. Başvurularda pasaportu sadece pasaport sahipleri teslim alabilir. Anne, baba, eş veya başvuruyu yapan acente teslim alabilir. Üçüncü şahıslara pasaport teslimi yapılmamaktadır. Randevu günü konsoloslukta saatten önce en az yarım saat öncesine konsoloslukta olunması gereklidir. Başvurular tam randevu saatinde alınmaz kapıda da başvuru için işlem sırası alınması gerekmektedir.

Tüm bu işlemleri şahsen gelmenize gerek kalmadan Euroasia vize uzmanlarımız tarafından başvurunuzu işleme aldırabilirsiniz. İsrail vizeleri için konsolosluk gerekli görülmediği sürece kişileri şahsen çağırmaz, parmak izi, mülakat gibi işlemler yabancı uyruklu kişilere veya oturum çalışma izni almak isteyen kişileri çağırmaktadır.

İsrail vize randevu sistemi üzerinden başvurularda dikkat etmeniz gereken evraklar, randevuyu alırken kişisel bilgilerinizi doldururken dikkat edilmesi gerekenler hakkında detaylar bilgi sahibi olmak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Saygılarımla

Serpil Kasap

+90 (212) 963 50 07   

F.D 29/09/20, 13:47

İsrail vize randevu almak istiyorum. hangi evrakları hazırlamma gerekiyor? firmamızdan üç kişi için randevu alacağım aynı güne almam mümkün müdür çünkü sürekli ofiste olmuyorlar aynı gün hepsini yapmamız gerekiyor yerimiz tuzlada biraz uzak olduğu için tek seferde bu işlemleri halledebilir miyiz? siz danışmanlık veriyor musunuz?

EUROASIA Müşteri Temsilcisi 29/09/20, 15:30

Merhabalar,

İsrail’e ticari olarak seyahat etmek isteyen yolcularımızın İsrail’de iletişimde olduğu firmadan davet mektubu alması gerekmektedir.  Bu davet mektubu mail olarak temin edilebilir herhangi bir resmi kurum onayı olmadan davet eden firmanın kaşeli antetli kağıtlarına davet etme sebeplerini, davet ettikleri kişileri kendilerinin iletişim bilgilerini yazmaları gereklidir. Ayrıca davetiye ile birlikte davet eden kişi İsrail vatandaşı ise kimlik veya pasaport fotokopisi, oturumu olan yabancı uyruklu vatandaş ise oturum kartı fotokopisi mail atması gerekmektedir. İsrail vizesi için randevu sistemi Şubat 2020 tarihi itibariyle yürürlüğe girmiştir. Randevular konsolosluğun resmi sayfasından tarafımızca alınır sizlerin randevu günü şahsen gelmenize gerek kalmadan tüm işlemleriniz tamamlanır.

İsrail vizesi randevusu herkes için ayrı ayrı alınır ancak kendilerinin şahsen gelmelerine gerek kalmadığı için sizler evraklarınızı hazırladıktan sonra tarafımıza kargo yoluyla göndermeniz yeterli olacaktır. Konsolosluk gerekli görülmediği sürece kişileri şahsen gelmeleri zorunlu değildir. İsrail vizeniz için hazırlamanız gereken evraklar ve süreçler hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Saygılarımızla

Serpil

israil vize randevu

Cevap Ver
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES