x
İsrail

Vize İşlemleri

İsrail

İsrail Ticari Vize

K.Y 17/11/19, 14:26
İsrail ticari vize almak için nasıl bir davetiye almam gerekiyor? Sizde örnekleri bulunuyor mu? Biz İstanbul Gebze’de bir fabrikayız birkaç kişiyi göndermek istiyoruz iletişimde olduğumuz firmalar var buradan yöneticimiz ve mühendislerimiz gidecek. Hangi evrakları hazırlamamız gerekiyor? Oradan neler isteyeceğiz siz yapıyor musunuz bu işlemleri. Dönüşünüzün için şimdiden teşekkürler
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Merhabalar Kenan Bey,

İsrail ticari seyahatleriniz için öncelikle İsrail’de iletişimde olduğunuz firmalardan davetiye isteyebilirsiniz. İsrail Hükümeti ticari vizeler için firmalardan veya Bakanlık onaylı davetiye ile ticari vize başvurularını işleme almaktadır. Ticari vizeler için gelecek davetiyede mutlaka kişilerin pasaport bilgileri, çalışma pozisyonları ve hangi amaçla seyahat edeceklerini belirtmeleri gerekmektedir. Davetiyelerde herkesin adının yer alacağı tek davetiye gelebilir veya herkes için ayrı davetiye de gelebilir bu başvurunuz için sorun değildir. Siz başvuru yaparken dilekçelerinizi kişilere özel olarak hazırlamanız gerekmektedir. İsrail ticari vize dilekçe örneği Euroasia vize uzmanlarımızdan mailinize talep edebilirsiniz. Davetiyenizin scan olarak gelmesi yeterli olacaktır ancak vize talep dilekçeleri firmanızın antetli kağıdına kaşeli imzalı olarak hazırlanması ve orijinalinin konsolosluklara sunulması gerekmektedir.

israil ticar vize

İsrail Ticari Vizesi

İsrail ticari vizesi için hazırlamanız gereken evraklarda ve başvurularda 2020 itibariyle konsolosluk ve büyükelçiliklerde bazı güncellemeler yapılmıştır. Güncel evraklar hakkında detaylı bilgilendirmeyi davetiyenizi bize kontrol ettirdikten sonra sizlere iletebiliriz. İsrail vize evrakları evrak konusunda dikkat edilmesi gereken ülkelerden biridir. Evraklarınızın mutlaka güncel, geçerli ve belirlenen şartlara uygun olması gerekmektedir. 2020 yılı itibariyle vize başvuruları için gelen güncellemeler arasında;

  • Banka dökümleri en az 6 aylık ve minimum 5.000 TL bakiyeli olması gerekmektedir.
  • Maaş bordroları 6 aylık olmalı ve minimum 3.000 TL maaş alan kişileri başvuru yapabilir.
  • Seyahat sağlık sigortası zorunlu evrak olarak eklenmiştir.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir husus maaş bordronuzda yazan miktarın maaşınızın yattığı banka ile tutarlı olmalıdır. Maaş bordronuzda yazan miktar avans çekilmeden tam tutar bankada görülmesi gerekmektedir.

İsrail ticari vize için hazırlamanız gereken evraklar çalışan kişiler ve şirket sahipleri arasında evrak farklılıkları, süreçler hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için bizi arayabilirsiniz.

Saygılarımla

Serpil Kasap

+90 (212) 963 50 07  

Cevap Ver
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES