x
İsrail

Vize İşlemleri

İsrail

İsrail Ticari Vize Gerekli Evraklar

S.K 27/11/19, 00:20
İsrail ticari vize gerekli evraklar nelerdir? Ben ve bir çalışan arkadaş iki kişi gideceğiz. Fuar olacak israil’de en yakın zamanda gitmek istiyoruz. Fuar davetiyemiz var mail olarak geldi aslının gelmesi gerekmiyor diye biliyorum. Ben hazırlamam gereken evrakları hazırlayıp size göndersem siz bizim adımıza başvuru yapar mısınız?
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Merhabalar Sümeyye Hanım,

İsrail seyahatleriniz için öncelikle planladığınızın seyahatinizden önce en geç 3 hafta öncesinde başvuru yapılması gerekmektedir. İsrail vize başvuruları için konsolosluk 6 Şubat 2020 tarihi itibariyle randevulu sisteme geçmiştir. Randevu alınmayan dosyaların başvuruları kabul edilmemektedir. İsrail ticari vize için gerekli evraklar sizin meslek grubunuza göre ve gelen davetiyeye göre belirlenir. Hangi evrakları hazırlamanız gerekliyse Euroasia danışmanları ile iletişime geçtiğinizde size gelen davetiyeyi kontrol edilir ve sizin evraklarınız için detaylı mail iletebiliriz. Başvuru için ilk aşamada tüm evrakları hazırlamanız gerekmektedir.

israil ticari vize gerekli evraklar

İsrail Ticari Vize Evrakları

İsrail ticari vize evrakları fuar, toplantı, etkinlik veya görüşmeler için iletişimde olduğunuz firma ya da kişilerden mail ortamında davetiye temin etmeniz gereklidir. Fuarlar için fuar katılımcısı iseniz fuar katılım belgeniz, fuar alanı krokisi ve fuar alanı için yaptığınız ödeme dekontları gerekmektedir. Firmanızın fuar katılım belgeleri ve fuara katılacak çalışanlarınızın fuar giriş belgelerini mail olarak talep edip başvurunuzda sunmanız gerekmektedir. Fuar’a sadece ziyaret amacıyla seyahat etmek isteyen kişilerden fuar giriş kartı fotokopisi ve davetiyesi yeterli olacaktır. Bunların yanında çalıştığınız firmanızın sizin için hazırlaması gereken birtakım evraklar mevcuttur. Bu evraklarınız konsolosluğun güncellenen evraklarıyla birlikte eksiksiz olarak hazır olması gereklidir. Fuarın başlangıç tarihine göre seyahat planınızı yapabilirsiniz. İsrail vizeleri standart vize uygulaması olduğu için 3 aylık tek girişli olarak verilmektedir. İsrail vizeniz 3 ay geçerliliği süre içerisinde istediğiniz zaman gidebilir gittiğinizde kalabileceğiniz gün sayısı konsolosluğun inisiyatifine göre belirlenir. İsrail vize başvurusu için kişilerin şahsen gelmesi zorunlu olmadığı için tüm evraklarınızı tarafımıza kargo yoluyla ulaştırmanız yeterli olacaktır. Tüm işlemlerinizi sizin adınıza biz tamamlayıp teslim alıp sizlere ulaştırıyoruz.

İsrail ticari vize gerekli evraklar ve süreçler hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Saygılarımla

Serpil 

+90 (212) 963 50 07  

F.D 16/02/21, 09:31

İsrail ticari vize gerekli evraklar arasında altı aylık maaş bordrosu gerektiği yazıyor. Maaş bordrolarını firmadan kaşeli imzalı olarak hazırlatacağım ancak maaş minimum kaç olmalı onunla ilgilide bir güncelleme var ama anlamadık yani maaşımıza göre mi vize veriliyor? Biz ticari gideceğiz firma sahibi ve ben çalışan olarak gideceğim.  Yalnız gidemez mecburen birlikte gitmemiz gerekiyor da maaş konusunda takıldık bir de altı ay boyunca aynı mı olması gerekiyor sonradan yüksek göstersek olmaz mı?

EUROASIA Müşteri Temsilcisi 16/02/21, 11:36

Merhabalar

İsrail seyahatleri için öncelikle seyahat dönüşünüzden itibaren en az bir yıl geçerli süreli pasaportunuzla başvuru yapabilirsiniz. Başvurularda İsrail Başkonsolosluğu evrak olarak birkaç güncelleme getirdi sizin de bahsettiğiniz gibi İsrail ticari vize için gerekli evraklar arasında eskiden 3 aylık istenen maaş bordrosu artık 6 aylık olarak ıslak imzalı kaşeli istenmektedir. Başvuruda maaş bordroların asılları ve maaşın yattığı banka istenmektedir. Bordroda yazan maaş miktarı maaşın yattığı bankada aynı tutarlı olmalıdır.

İsrail Ticari Vize Evrakları

İsrail ticari vize evrakları için öncelikle davet mektubunuzu EAGVS uzmanlarımıza iletebilir, mesleğinize ve seyahat amacınıza uygun evrakları mailinize talep edebilirsiniz. Başvuru için evrakları hazırlarken örnek dilekçeleri yine temsilcilerimizden talep edebilirsiniz. Vize talep dilekçesi sizin konsoloslukla iletişime geçtiğiniz yani sizi dinledikleri tek yerdir. Vize talep dilekçesinde seyahat amacınızı, masraflarınızın nasıl karşılanacağı, sizi davet eden firma ile ilgili ve çalışma pozisyonunuzla ilgili tüm bilgileri içermelidir. Vize talep dilekçesinde maaşınızın miktarını da ekleyebilirsiniz. Başvurularda kişinin başvurusunun işleme alınabilmesi için minimum tutar 3.000 TL’dir. Maaş altı ay boyunca aynı miktarda yatmalıdır hatta avans çekilen tam görülmeyen banka dökümleri konsolosluk tarafından kabul edilmeyebilir eğer bu durum söz konusu ise vize talep dilekçelerinize mutlaka ekleyiniz. İsrail vizeleri için kişilerin şahsen gelmeleri zorunlu olmadığı için tüm işlemleriniz EAGVS uzmanlarımız tarafından yapılır. Vizeler sonuçlandığında tarafımızdan teslim alınıp sizlere ulaştırılır. Çalışan kişilerde istenen belirli şartlar işverenler için gerekmediğinden diğer seyahat edecek kişi için özel evrak listesini yine uzmanlarımıza bilgi verdiğinizde sizlere iletecektir.   

İsrail ticari vize gerekli evraklar ücretler ve başvuru hakkında güncel bilgiler için bizlere ulaşabilirsiniz.

Saygılarımızla

Serpil

Cevap Ver
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';