x
Hindistan

Vize İşlemleri

Hindistan

Hindistan Turist vizesi 2021

A.T 20/05/21, 11:09
Hindistan Turist Vizesi 2021 yılı için vize işlemleri devam ediyor mu? Üniversite son sınıftayım Amerika da bir dil okuluna gittim Kaplan a dilimi geliştirmek için. Geri döndüğüm de iş yerim bana ayrıcalık tanıyıp terfi hakkı tanıdı. Farklı şirket pozisyonlarına geçebildim. Bu dönemi ve boşluğu böyle doldurmak istiyorum Pandemi döneminde konsolosluk açık mı başvurular yapılıyor mu randevu alabilir miyiz tüm belgelerle başvurumu yapmak istiyorum. Ne kadar vize alabilirim Ticari vizeler için bir kısıtlama var mı belki oradan oturum da alabilirim iş kurmak istiyorum başvurularımda bunu da belirtebilirim. Ticaret maaliyeti düşük olan bir ülke olduğu için beğenirsem kalırım da Yardımcı olur musunuz fiyatlar neler randevuya kendimiz mi gidiyoruz mülakatta Hintçe mi konuşuluyor önceden soruları öğrenebiliyor muyuz sizin bu konuda bir yaptırımınız var mı öğrenci olduğuma dair evrakları sunacağım ayrı olarak çalıştığım şirket evraklarını ileteceğim bana kısa zaman da dönüş yapabilir misiniz şimdiden çok teşekkür ederim
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Merhaba bizlere ulaştığınız için çok teşekkür ederiz. Size uzman ekibimizle yardımcı olacağımızdan emin olabilirsiniz. Hindistan turist vizesi ile ilgili tüm sorularınızı en doğru şekilde cevaplayacağız. Öncelikle sizin adınıza çok sevindik hayatta başarılar dileriz. Amerika ile ilgili malum durumdan ötürü Öğrenci vize başvuruları ve daha birçok vize kategorisi başvuruları askıya alınmıştı son seçimlerden sonra ve pandeminin zayıflamasından dolayı başvuruları tekrar açtılar fakat mülakat randevularını bekletiyorlar bu seferde, yapacağınız başvurunun bir sene sonrasına randevu alabiliyorsunuz başvuru esnasında aldığınız randevunun beş kere değişim hakkı vardır. Biz de ekip olarak bu süreci en zararsız şekilde atlatarak Öğrencilerin ve normal başvuru sahiplerinin vize formlarını doldurup işlemlerini gerçekleştiriyoruz alınabilecek en erken randevuyu alıyoruz. Randevuya gelmeyen oluyor iptal eden oluyor boşluk buldukça tarihleri kontrol ediyoruz ve değiştiriyoruz. Hindistan turist vizesi sorularınız için de şöyle söyleyebiliriz; Oturum için farklı bir başvuru yapabilirsiniz ticari içinde öyle. Belgelerinizin yanı sıra dilekçe mektuplarınızla davetiye mektubu   başvuru yapabilirsiniz evrakları tarafımıza eksiksiz getirdiğiniz takdir de zamanınızı bu işe ayırmak da fayda var. Online olarak yapılan tüm işlemler de danışmanınızla sürekli iletişim halinde kalabilirsiniz.

 

Hindistan Ticari Vizesi

Hindistan turistik vize ücreti 2021 maalesef böyle bir döneme geldi ama ekip olarak inanıyoruz ki bu günler geçecek. Başvurularınız ve tüm sorularınız için her ülke de uzman arkadaşlarımıza ulaşabilirsiniz detaylı sorular için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz gerekli tüm işlemleri ve başvuru ile alakalı her şey ile ilgilenmekteyiz. Vize ücretleri her dönemde olduğu gibi aynı 160 dolar konsolosluk ücreti ödenmektedir. Online olarak ödenir Hizmet bedellerimiz size gönderilen teklif formların da en şeffaf şekilde yer alıyor. Bize ulaştığınız için çok teşekkür ederiz umarım sorularınıza yanıt bulmuşsunuzdur daha fazla bilgi için aşağıdaki numaralardan bize ulaşabilirsiniz.

Saygılarımla

Mine

 

Cevap Ver
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES