x
Hindistan

Vize İşlemleri

Hindistan

Hindistan Öğrenci Vizesi 2021

E.Y 20/05/21, 11:01
Hindistan Öğrenci Vizesi 2021 yılı için vize işlemleri devam ediyor mu? Üniversite son sınıftayım ve Hindistan’a gidip kültürlerini araştıracağım tezimi Budizm ve Budistlerin yaşam tarzı üzerine yazmam gerek hem merak hem kültür hem de eğitim amaçlı gitmek istiyorum. Dilekçe konusunda yardımcı oluyor musunuz ücretler ne kadar Öğrenci olduğum için hangi kategoride yer almam gerekiyor işlemler online olacak o yüzden konsolosluk için bana ihtiyaç var mı yardımcı olursanız sevinirim Geri döndüğüm de Türkiye ye diğer ülkeler içinde sizinle çalışmak istiyorum profesyonel yardımlarınıza ihtiyacım var.
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Merhaba bizlere ulaştığınız için çok teşekkür ederiz. Size uzman ekibimizle yardımcı olacağımızdan emin olabilirsiniz. Öğrenci vizesi Hindistan   ile ilgili tüm başvuru için merak ettiklerinizi ve sorularınızı en doğru şekilde cevaplayacağız. Eğitim ile alakalı gidecekseniz ve Tezinizi yazacağınızı belirten bir okul yazısı öğretmen yazısı gerekli olabilir Başvuru sırasında formları doldururken detayları yazabiliriz fakat randevuda size soru soracaklardır o nedenle detayları belirten bir dilekçe sunabilirsiniz. Ne kadar kalacağınızı ve nerede kalacağınızı da yazabilirsiniz Öğrenci vizesi Oturum izni sorularınız için de şöyle söyleyebiliriz; Normal şartlarda öğrencilere 5 ila 6 aylık vize veriliyor ticari için. Oturum için farklı bir başvuru yapabilirsiniz. Belgelerinizin yanı sıra öğrenci belgeleriniz kabul mektuplarınızla başvuru yapabilirsiniz evrakları tarafımıza eksiksiz getirdiğiniz takdir de zamanınızı bu işe ayırmak da fayda var. Ya da konsolosluktan direkt olarak bu işlemi yapabilirsiniz buradan da işlem uygulayabilirsiniz. Online olarak yapılan tüm işlemler de danışmanınızla sürekli iletişim halinde kalabilirsiniz. Profesyonel ve hızlı başvuru talep edebilirsiniz.

 

Hindistan öğrenci vizesi

Hindistan öğrenci vizesi 2021 yılı için tüm başvurular online olarak yapılıyor ve randevular aynı ay içinde alınıyor fakat evraklar eksiksiz sunulması gerekmektedir. Biz başvuruyu tamamladığımız da randevu da görüşmeye alınıyorsunuz o görüşme esnasında tüm detayları bildirmeniz gerekiyor okuduğunuz okula dair öğrenci belgesi sponsor evrakları dilekçeler ve destekleyici dokümanlar vize sonuçlanması orada belli oluyor zaten sonucuna hemen ulaşabiliyorsunuz

Daha fazla detay için ve sorularınız için web sitemize ulaşabilirsiniz.

Saygılarımla

Mine 

hindistan öğrenci

Cevap Ver
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES