x
Hindistan

Vize İşlemleri

Hindistan

Hindistan Vizesi için Gerekli Evraklar 2021

A.K 20/05/21, 11:26
Hindistan vizesi için gerekli evraklar 2021 emekli öğretmenler için soru soracaktım Adım Ayşe öğretmenim fakat yeşil pasaportumun süresi emekli olduğum için doldu. Bunun için ne yapmam gerek? Benden istenilen evrakları listeyle gönderir misiniz hangi konularda yardımcı oluyorsunuz? Schengen vizelerim de var ama hepsi yeşil pasaportta kaldı bunları da gösterirsek bir faydası olacak mı bize Kesin onay alır mıyım? 3 aylığına gidip geleceğim kısa sürede cevaplarsanız çok sevinirim. İyi günler dilerim iyi çalışmalar
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Merhaba Ayşe Hanım öncelikle bize ulaştığınız için çok teşekkür ederiz. İsterseniz sorunuzu sıra sıra cevaplayalım Öncelikle Hindistan vizesi için gerekli evraklar’a web sitemizden ulaşabilirsiniz.  Emekli olduğunuza dair tüm kanıtlayıcı belgeleri sizden temin ediyoruz. Ve daha sonra uzman bir ekiple tüm işlemlerinizi size zahmet vermeden kolaylıkla hallediyoruz. Yeşil pasaportunuzdan bahsetmek gerekirse başvuru esnasında bir bordo pasaporta sahip olmanız da fayda var. Yeşil pasaportunuzun ve schengen bölgesine ait vizelerinizin fotokopilerini başvuru esnasında referans olması adına sunabiliriz. Sizin adınıza başvurunuzu tamamlayıp ve tüm evrakları sisteme tarayıp yükleme yapıyoruz Uzman ellerden çıkan dilekçeler hazırlıyoruz seyahat amacınıza uygun konfirmeler yapılıyor ve parmak izinizi vermek üzere randevularınızı alıyoruz. Hindistan vizesine neden ihtiyaç duyduğunuzu bizlere iletir misiniz şahsınıza ait dilekçe yazalım örnek olarak, davetiyeniz var mı

Hindistan vizesi için gereken belgeler nelerdir taranıp sisteme yüklendiği zaman bizlere konsolosluk tarafından parmak izi mektubu geliyor siz pasaport ve randevu mektubunuzu da ekleyerek konsolosluğa gidebilirsiniz.  İşlemler 8 ila 10 gün içinde sonuçlanır ve vizenizi alabilirsiniz Konsoloslukta pasaportunuzu takip ediyor olacağımız için sizi bilgilendireceğiz. Mülakat a çağırıldığınız zaman vize sonucunuz da az çok belli olur Aslında tüm işlemi sizler adına biz yapıyoruz size sadece randevu için konsolosluğa gitmek düşüyor. Daha önce yaptığınız schengen seyahatleri ise size olumlu yönden fayda sağlayacaktır.

Amerika vizesi için gerekli evraklar 2021 yılı web sitemizi ziyaret ettiğiniz de kategorinize uygun evrak listesine ulaşabilirsiniz.

  • Eksiksiz bir şekilde doldurulmuş Hindistan Bilgi Formu 
  • Nüfus cüzdanı fotokopisi ya da oturum izni fotokopisi,
  • Vatandaşı olduğu ülkenin pasaportu (Seyahat sonrası en az 6 ay geçerli olmak zorundadır.
  • Varsa eski pasaportlar). Pasaportunuzda Hindistan Pasaport Kontrol Memurunun damga vurabilmesi için en az 2 adet boş sayfa bulunmalıdır.
  • 2 adet biyometrik fotoğraf (5*5 boyutlarında, güncel, arka fonu beyaz),
  • Otel ve Uçak rezervasyonları (şirketimizden temin edebilirsiniz),
  • Ziyaret amacınız ticari olacaksa eğer, sizi Hindistan’a davet eden firmadan alınmış güncel tarihli davetiye,
  • Ziyaret amacınız tıbbi tedavi için olacaksa tedavi göreceğiniz sağlık kuruluşundan alınmış, kurumun antetli kağıdına yazılmış yazı. Sizin için gayet açık ve net hazırlanmıştır. Yardımcı olmamı istediğiniz başka bir konu var ise lütfen bize aşağıdaki iletişim numaralarından ulaşabilirsiniz.

Mine

  0533 020 85 06 

hindistan

Cevap Ver
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';