x
Hindistan

Vize İşlemleri

Hindistan

Hindistan Vizesi 2021

M. kiraz 16/04/21, 16:27
Hindistan Vizesi 2021 hakkında bilgi almak istiyorum yardımcı olur musunuz? Ben özel sektörde çalışıyorum ve daha önce Avrupa vizesi aldım. Ticari vize alabiliyor muyum Hindistan için Gerekli evrak listesinde bir değişiklik var mı ne zamana randevu alabiliriz. Yeni pasaport çıkardığım zaman eski pasaportumdaki vizeleri nasıl göstereceğim işlemler ne kadar sürer online işlem yapılıyor değil mi vize hakkında da biraz bilgi verirseniz çok teşekkür edeceğim iyi çalışmalar iyi günler
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Merhaba öncelikle bize ulaştığınız için çok teşekkür ederiz Hindistan’a vize için sizler için elimizden gelen yardımı yapmaya ekip olarak hazırız. Öncelikle tarafınıza Bizlerden sizlere bir evrak listesi maili gelmektedir İçerisinde hangi meslek grubuna ait olduğunuz ve gerekli tüm dosyalar yer almaktadır. Size düşen evrakları eksiksiz bir şekilde tarafımıza sunmak gerisini tüm ustalıkla biz hallediyoruz. Online şekilde hem turistik hem ticari başvurular oluyor. Sistemsel olarak. Daha önceki vizeleriniz tabi gösterilebilir Form doldururken zaten karşımıza çıkacaktır. Sizde kanıt olarak fotokopi görüntülerini sunabilirsiniz. Evraklarınızı eksiksiz tamamladığınız takdirde destekleyici dokümanları da sunarsanız tarafımızdan en kısa sürede başvuru tamamlanır ve randevunuz alınır. Eski pasaportunuzu sunmanıza gerek yok fakat vizelerinizi gösterebilirsiniz. İkinci vize almak daha kolay olabilir. Giriş çıkışlarınız göründüğü takdir de Konsolosluğun sayfasından formu doldurduktan sonra kaydınız alınır ve sisteme giriş yapılır. Şahsi başvurularda bu mümkün olmuyor maalesef çünkü online başvurular detay istediği için profesyonel yardım almanızı tavsiye ederiz.

HİNDİSTAN VİZESİ NASIL ALINIR

Hindistan’a gitmek için vize almak zor gözükse de bizler için çok kolay özellikle de yolcumuzu temsil ettiğimiz sürece çok daha kolay işlemlerimiz profesyonel olmakla birlikte güvenilirde. Çalıştığınız yerden evrak temini ederken tarihlere dikkat edilmelidir. Yazılan dilekçede talebinizi beyan ederken ya da ne yazmanızı gerektiğini bilmiyorsanız yardım isterseniz de Web sitemizden Hindistan vizesi 2021 başlığı altında başvurunuza dair her şeyi bulabilirsiniz.

Telefonla destek alabilir taleplerinizi iletebilirsiniz. İşlemler online olarak yapılır randevunuz bir iş gününde alınır evrakları eksiksiz götürüp görüşmeye katılabilirsiniz profesyonel yardım almanızı tavsiye ederiz.

 

SAYGILARIMLA

MİNE

hindistan vizesi 2021

 

Cevap Ver
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';