x
 • 10 Yıllık Bilgi, Tecrübe, Uzmanlık.

  10 Yıllık Bilgi, Tecrübe, Uzmanlık.

  Vize sektörünün öncü kuruluşu Euroasia Global Visa Services ile başvurular daha kolay ve zahmetsiz bir şekilde tamamlanır. Deneyimli uzman kadromuz ile her zaman hizmetinizdeyiz.

  Devamı
 • Eve servis, kurye hizmeti, pür rahatlık!

  Eve servis, kurye hizmeti, pür rahatlık!

  Kapınızdayız! Euroasia Global Visa Services ile vize işlemlerinizi yerinizden kalkmadan tamamlayın. Evraklarınızı evinizden alıp vizeli pasaportunuzu evinize teslim edelim.

  Devamı
 • Sınırsızsınız. 7 Kıta, 117 Ülke.

  Sınırsızsınız. 7 Kıta, 117 Ülke.

  Euroasia Global Visa Services ile tüm dünya ülkeleri için yapacağınız vize başvurularını başlatmak yalnızca telefonunuz kadar uzağınızda.

  Devamı
 • Yüksek kalite hizmet anlayışı, VIP Servisler.

  Yüksek kalite hizmet anlayışı, VIP Servisler.

  Değerlisiniz. Euroasia Global Visa Services ile en özel başvuru hizmetlerinden yararlanın.

  Devamı
 • Dubai Vizeniz 24 Saat İçerisinde Hazır!

  Dubai Vizeniz 24 Saat İçerisinde Hazır!

  Dubai VIP vize ayrıcalığından faydalanın! Vizenizi tek evrakla alın. VIP vize başvurularının takibi öncelikli olarak sağlanılarak maksimum 24 saat içinde sonuçlandırılır. Ayrıntılı bilgi için tıklayın.

  Devamı

Angola Vize İşlemleri

Euroasia Global Visa Services’e Hoş geldiniz…

Değerli ziyaretçilerimiz, Afrika kıtasının güney batısında yer alan Angola Cumhuriyeti ile Türkiye Cumhuriyeti arasında vize muafiyeti anlaşması bulunmamaktadır. Bu nedenle Angola’ya seyahat gerçekleştirmek isteyen Türk vatandaşları vize başvurusu yapmalıdır. Angola Cumhuriyeti’nin pasaport ayrımı olmadığından Diplomatik (Siyah) , Hizmet (Gri), Hususi (Yeşil) ve Umuma Mahsus (Bordo) pasaport sahiplerinin seyahatleri öncesi vize alması gerekmektedir. Ayrıca Angola’nın sınırda vize uygulaması bulunmadığından Angola vizeleri Türkiye'den alınarak seyahat edilmelidir.

Angola’ya ticari seyahat gerçekleştirecekseniz, seyahat tarihinizden en az 3 gün önce, sizi davet eden firma yetkilisi, davetiyenizin bir nüshasını ve bir beyanname dilekçesini Angola’ya giriş yapacağınız havalimanında bulunan göçmenlik bürosuna ibraz etmelidir.  Bu beyanname de, Angola'ya hangi uçakla ve hangi saatte gideceğiniz gibi bilgiler yer almalı ve yetkili kişinin imzası bulunmalıdır.

Yeni yasa gereği bu evrak seyahatinizden önce havalimanı göçmenlik bürosuna ibraz edilmelidir. Aksi takdirde ülkeye girişinize izni verilmez.

Angola Vizesi Nasıl Alınır?

Angola vize işlemlerini değerlendirme ve karar verme mercii sadece Ankara’daki Angola Büyükelçiliği’ndedir. Türkiye’nin hangi şehrinde yaşıyor olursanız olun başvurunuzu büyükelçiliğe şahsi olarak ya da büyükelçiliğin yetkilendirdiği acenteler aracılığıyla yapabilirsiniz. Angola vize işlemleriyle ilgili hizmet veren acentelerden biri de Euroasia Global Visa Services’dir. Eagvs’nin İstanbul, Ankara, İzmir, Edirne, Tekirdağ, Bursa, Antalya, Gaziantep, Bodrum ve Adana’da ofisleri bulunmaktadır. Angola vizesine başvuru yapmak için gerekli evraklarınızı hazırlayıp,  kargo aracılığıyla size en yakın Eagvs ofislerimize gönderebilirsiniz.

Yetkilimiz, evraklarınızın kontrolünü yapıp eğer varsa eksik evraklarla ilgili sizi bilgilendireceklerdir.  Yetkilimiz evraklarınızı tamamladıktan sonra başvurunuzu sizin şahsen gelmenize gerek kalmadan gerçekleştirecektir. Vizeniz onaylandıktan sonra pasaportunuzu Angola Büyükelçiliği’nden teslim alıp kargo yoluyla adresinize gönderecektir.  Yetkilimizle iletişime geçip 2023 güncel evrak listesini ve vize prosedürlerini öğrenmek için help@eagvs.com adresimize mail gönderebilirsiniz.

Angola Vizesi İstanbul

Angola vizesine İstanbul, Çanakkale, Edirne, İzmit, Yalova, Kocaeli, Düzce, Sakarya, Kırklareli, Bolu gibi şehirlerden başvuru yapmak isterseniz, evraklarınızı İstanbul’daki Euroasia Global Visa Services ofisimize gönderebilirsiniz. Yetkilimiz evraklarınızın kontrolünü yaptıktan sonra, Angola Büyükelçiliği’nden vize başvuru randevunuzu alacak ve başvurunuzu gerçekleştirecektir. Vizeniz onaylandıktan sonra ise pasaportunuzu kargo aracılığıyla adresinize gönderecektir. Yetkilimizle iletişime geçmek ve hazırlamanız gereken evrak listesini istemek için ofisimizi arayabilir ya da mail gönderebilirsiniz.

Angola Vizesi Ankara

Türk vatandaşlarının vize işlemlerini değerlendirme yetkisi Ankara’daki Angola Büyükelçiliği’ndedir. Türkiye’nin hangi şehrinde (Ankara, Konya, Yozgat, Çankırı, Çorum, Adıyaman, Bursa, Diyarbakır,  Erzurum, Erzincan, Gaziantep, Zonguldak, Adana, Giresun, Gümüşhane, Hakkari, Kahramanmaraş, Kastamonu, Rize, Trabzon ve Van) ikamet ediyor olursanız olun  evraklarınızı Ankara’daki Eagvs ofisimize göndermeniz yeterli olacaktır. Yetkilimizle iletişime geçip 2023 güncel evrak listesini isteyebilirsiniz.

Angola Vizesi İzmir

İzmir, Muğla, Balıkesir, Manisa, Burdur, Uşak, Antalya gibi şehirlerde ikamet ediyor ve Angola vizesine başvuru yapmak isterseniz, evraklarınızı İzmir’deki Euroasia Global Visa Services ofisimizi gönderebilirsiniz. Yetkilimiz evraklarınızın  kontrolünü sağlayıp, sizin şahsen gelmenize gerek kalmadan başvurunuzu yapacaktır.

Angola Vizesi Başvuru Randevusu

Angola vize başvurusu için Angola Büyükelçiliği’nden mutlaka randevu alınması gerekmektedir. Randevular büyükelçiliğin resmi internet sitesinden alınmaktadır. Randevu işlemleri yoğunluk nedeniyle uzun sürmektedir. Eğer Angola vize başvurunuz için zaman kaybetmek istemiyorsanız Eagvs ofisimizi arayarak ya da help@eagvs.com adresimize mail göndererek yetkilimizden destek alabilirsiniz. Yetkilimiz sizin adınıza Angolo Vize başvurunuz için randevunuzu alacaktır.

Angola Vizesi Başvuru Formu

Angola vize işlemlerinde ilk aşama Angola Vize Başvuru Formu’nu eksiksiz bir şekilde doldurmaktır. Vize Başvuru Formu, Türkçe, İngilizce ve Portekizce olarak doldurulabilmektedir. Başvuru Formu, konsolosluk yetkilisinin başvuru sahibi hakkında bilgi edinmesini sağlar. Bu nedenle başvuru formunu doldururken doğru ve gerçeğe uygun bilgiler vermeye özen gösterin. Bilgilerinizin tutarsız ya da yanlış olması Angola vizenizin olumsuz sonuçlanmasına neden olabilir. Angola Vize Başvuru Formu, büyük harflerle ve okunaklı bir şekilde doldurulmalıdır.

Formda, adınız, soyadınız, doğum yeriniz, doğum tarihiniz, medeni haliniz, cinsiyetiniz, uyruğunuz gibi kişisel bilgiler sorulmaktadır. Bunun yanı sıra, seyahat tarihiniz, seyahat amacınız, iş durumu bilgileriniz, sağlığınızla ve aşılarınızla ilgili sorular sorulmaktadır. Bu soruları eksiksiz ve doğru bir şekilde cevaplamaya özen gösteriniz. Formunuzu doldurduktan sonra ilgili bölüme fotoğrafınızı yapıştırıp, imzaladıktan sonra formu başvuru dosyanıza ekleyebilirsiniz.  Başvuru formunu doldururken hata yapmak istemiyorsanız Eagvs yetkililerimizden danışmanlık alabilirsiniz.

Angola Vize Başvuru Formu İçin Linki Tıklayınız. 

Angola Vizesi İçin Gerekli Evraklar

Angola vizesi için gerekli evraklar vize türüne, başvuru sahibinin mesleki durumuna göre değişiklik göstermektedir. Angola Vize türleri şu şekilde kategorize edilmektedir.  Olağan Vize ( İş Gezisi, Ziyaret Vb), Kısa Süreli Vize, Turist Vizesi, Çalışma Vizesi, Transit Vize, Ayrıcalıklı Vize, Diplomatik Vize, Oturma Vizesi,  Geçici İkamet  Vizesi.

Seyahat amacınıza hangi evrakları hazırlamanız gerektiğini öğrenmek için Euroasia Global Visa Services ofislerimizi arayıp, yetkilimizden bilgi alabilirsiniz. Yazımızın devamında Angola Vize işlemleri için gerekli belgeleri sizin için derledik.

Angola vizesi için, en az 2 boş sayfası ve 6 aydan uzun süre geçerliliği olan pasaport, eksiksiz doldurulmuş ve imzalanmış vize başvuru formu, 2 adet renkli pasaport fotoğrafı, Angola vizesini alma nedenini açıklayan başvuru mektubu, Angola seyahati boyunca yetecek para miktarının olduğu banka hesap dökümü, Otel ve Uçak rezervasyonu, Öğrenciler için okullarından verilmiş izin ve öğrenci belgesi, Kimlik fotokopisi (renkli), Aşı kimlik kartı, Çalışanlar için işyeri izin belgesi sunulmalıdır.  Bu arada Angola Büyükelçiliği’ne ticari vize başvurusu yapan başvuru sahipleri, davetiyelerinin bir örneğini onay için angolavize@gmail.com adresine göndermeleri gerekmektedir.  Vize yetkilisinin başvurunuzu değerlendirme aşamasına ek evrak talep edebileceğini unutmayınız.

Angola Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Angola vizesi için evraklarınızı eksiksiz tamamlayıp Angola Büyükelçiliği’ne teslim ettikten sonra genellikle 5 - 15 iş günü içerisinde vizeniz sonuçlanmaktadır. Ancak bu süre, resmi tatiller, büyükelçiliğin yoğunluğu, eksik evraklar, vize türüne bağlı nedenlerle uzayabilmektedir. Angola vize başvurunuzu yapmadan önce, büyükelçiliğin resmi tatil günlerini kontrol etmenizi tavsiye ederiz. Angola vizenizin planladığınız tarihte elinizde olmasını isterseniz başvurunuzu seyahatinizden en az 1 ay önce yapmanızı öneririz.

angola

Angola Konsolosluğu 2023 Yılı Vize Ücreti

Angola vize ücreti vize türüne ve vize süresine göre değişiklik göstermektedir. Angola Turistik vizesi en fazla 60 günlük olarak verilmektedir. İlk girişte en fazla 30 günlük kalış hakkınız vardır. Dilerseniz Angola’da vize sürenizi bir kereliğe mahsus 30 gün daha uzatabilirsiniz. Angola vize ücretinizle ilgili bilgi almak için help@eagvs.com adresimize mail gönderebilirsiniz. Yetkilimiz size vize ücretinizle ilgili bilgilendirme maili gönderecektir. Burada belirtilen tutar; vize ücretiniz, konsolosluk harcınız ve bizim servis ücretimizi kapsamaktadır. Vize ücretinizi dilerseniz şahsen ofisimize bırakabileceğiniz gibi, dilerseniz banka hesabımıza havale olarak gönderebilirsiniz. Yetkilimiz vize ücretiniz ve konsolosluk harcınızı büyükelçiliğe ödeyip, dekontunuzu başvuru dosyasına ekleyecektir.

Angola Vizesi Reddi

Angola vizesi için evraklarınızı sunmuş olmanız ya da vize ücretinizi ödemiş olmanız Angola vizenizin olumlu sonuçlanacağını garanti etmez. Vizenizle ilgili karar verme yetkisi yalnızca Ankara Angola Büyükelçiliği’ndedir. Vize yetkilisi vizenizi reddedebilir.  Vizenizin olumsuz sonuçlanmasında; eksik evrakla yapılan başvurular, banka hesabınızda gösterdiğiniz paranın Angola seyahatinizi gerçekleştirmeye yetmeyeceği ya da vize süreniz bittiğinde ülkenize döneceğinize dair kanaatin oluşmaması gerekçe gösterilebilir. Angola vizeniz reddedilirse vize ücretinizin geri ödenmeyeceğini bilmenizi isteriz.  Vizeniz reddedildiğinde eksikliklerinizi tamamlayıp Angola Büyükelçiliği’ne itirazda bulunabilirsiniz.  İkinci başvurunuzda benzer hataları yapmamak için danışmanlık almanızı öneririz. Eagvs yetkilimize Angola vize işlemlerinizle ilgili merak ettiğiniz her şeyi sormaktan çekinmeyiniz.

Angola Vizesi İçin Dikkat Edilmesi Gerekenler

 • Angola Vize başvurusunda pasaportunuzun eski ve yırtık olmamasına özen gösteriniz. Vizeniz onaylanmış olsa bile pasaportunuz eski ve yıpranmış ise ülkeye girişinize izin verilmeyebilir.
 • Angola vize başvurusu sırasında evraklarınızı eksiksiz hazırlamaya özen gösterin. Eksik evraklarla yapacağınız başvurular vizenizin olumsuz sonuçlanmasına neden olur. Bu nedenle başvuru öncesi danışmanlık almanızı tavsiye ederiz.
 • Angola Seyahatinizden en az 10 gün önce mutlaka sarıhumma aşısı yaptırmanız gerekmektedir. Ülkeye girişiniz sırasında sınır görevlisi Sarıhumma aşı kartı sertifikanızı kontrol edecektir. Bu nedenle seyahatiniz süresince aşı kartınızı yanınızdan ayırmayınız.
 • Angola’da ayrıca sıtma tehlikesine karşı ilaç önleminizi almanızı, sivrisineklerden korunmak için böcek uzaklaştırıcı spreylerden kullanınız.

Angola ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

BASE_URL = '';