x
Zambiya

Vize İşlemleri

Zambiya

Telefon/Faks

+90 (282) 970 50 83

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Hafta sonu: 10.00-14.00

Eposta

tekirdag@eagvs.com

Zambiya Vize Başvurusu, Tekirdağ

Değerli misafirimiz,

Euroasia Global Visa Services Tekirdağ şubesi vize uzmanları olarak sizin için hazırladığımız Zambiya vize başvuru sayfasına hoş geldiniz.

Euroasia Global Visa Services Tekirdağ şubesi vize uzmanları olarak, Zambiya vize başvurusu yaparken dikkat etmeniz gereken hususları ve gerekli belgeleri sunduğumuz yazımızda; Zambiya vize başvurusu yaparken atacağınız adımları, başvuru sırasında yapmanız gerekenleri ve vize başvuru türünüze göre değişen belgeleri deneyimli vize uzmanları tarafından hazırlanmış olan Zambiya Vize Başvurusu başlıklı yazımızdan öğrenebilirsiniz. 

Vize uzmanlarımızın 2023 güncel bilgilerle hazırladıkları yazımızdan edineceğiniz ön bilgiler ışığında vize uzmanlarımıza belgeleri hangi yollardan gönderebileceğinizi, Zambiya vizesinin kaç günde çıkacağını, Zambiya vize ücretleri gibi detayları da rahatlıkla öğrenebilirsiniz.

Euroasia Global Visa Services Tekirdağ Şubesi vize uzmanlarıyla çalışmak ve bize ulaşmak için +90 (282) 970 50 83 numaralı telefonu tuşlayabilir ya da tekirdag@eagvs.com  e-posta adresine e-posta atarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca sorularınız için www.eagvs.com sitesi CANLI DESTEK bölümünden sorularınızı bizimle paylaşabilirsiniz.

Zambiya Vizesi Almak İçin Gereken Şartlar Nedir? – Tekirdağ

Zambiya elektronik vize ya da Zambiya klasik vize başvurusunda bulunmak için pasaportunuzun en az 6 (Altı) ay daha geçerli olması gerekmektedir. Eğer pasaportunuzun geçerlilik süresi 6 (Altı) aydan daha kısa bir süre ise şube uzmanlarımıza bildirmeniz gerekmektedir. Pasaportunuzun yıpranmamış olmasına dikkat etmeniz vize işlemleri sırasında önemlidir.

Zambiya Devleti; (Bordo) Umuma Mahsus pasaport, (Yeşil) Hususi pasaport, (Gri) Hizmet pasaportu ya da (Siyah) Diplomatik pasaportunuz olsa da Zambiya’ya giriş yapabilmeniz için sizi vize şartına tabii tutar.

Zambiya’ya yapacağınız seyahat planını beraber çalıştığınız vize uzmanımız ile paylaşmanız vize işleriniz sırasında büyük kolaylık sağlayacaktır. Seyahat planınız eğer ki 90 Gün (3 Ay)’den daha uzun bir süredeyse, Uzun Süreli Vize (D Tipi Vize) başvurusunda bulunulması gerekecektir.

Zambiya’ya E-Vize Başvurusunda Gereken Belgeler Nelerdir? - Tekirdağ

Euroasia Global Visa Services Tekirdağ şubesi vize uzmanlarımız tarafından hazırlanan başlığımızda Zambiya Elektronik Vize başvurusu yaparken dikkat etmeniz gerekenleri, belgeleri hangi yolla ulaştırmanız gerektiğini, Elektronik Vize başvuru çeşidinin kolaylıklarını okuyabilirsiniz.

Zambiya Devleti, internetin günümüzde gittikçe yaygınlaşmasıyla beraber elektronik vize başvuru seçeneğini faaliyete geçirmiş bulunmaktadır. Elektronik vize, istediğiniz ülke ya da istediğiniz şehirden, konsolosluğa gitme zahmetine katlanmadan sadece internet üzerinden vize almanıza yarar. Zaman ve maddi açıdan da kolaylık sağlayan E-Vize başvuru türü, pratik olduğu kadar oldukça dikkat edilmesi gereken bir başvuru türüdür. E-vize başvurusu sırasında yapacağınız en ufak bir harf hatası vizenizin çıkmamasına ya da vize işleminizin uzamasına neden olabilir. Elektronik Vize başvurusunda bulunurken herhangi bir problem yaşamamanız adına alanında uzman vize şirketleri ile çalışmanızı öneririz.

Zambiya Elektronik Vize başvurusu yapmadan önce gerekli olan belgeleri e-posta yolu ile vize uzmanlarımıza ulaşmanız gerekmektedir. Zambiya’ya elektronik vize başvurusu yaparken ulaştırmanız gereken belgeler; pasaportunuzun resimli sayfasının taratılmış hali ve yüzünüzün, kulaklarınızın tamamen çıktığı bir biyometrik fotoğraf, iş ve ev adres bilgileriniz ve eğer varsa uçak bileti ya da iniş yapacağınız havaalanı bilgileridir. Daha önce taratma işlemi yapmadıysanız fotoğrafçılar ve kırtasiyelerden taratma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Zambiya’ya Klasik Vize Başvuru İşlemleri ve Gerekli Olan Belgeler Nelerdir? - Tekirdağ

Zambiya E-vize başvurusunda bulunurken Zambiya Klasik Vize başvuru türünü de tercih edebilirsiniz. Klasik vize başvuru türünde E-Vize’den farklı olarak konsolosluğa gitmeniz gerekmektedir. Euroasia Global Visa Services Tekirdağ şubesinden hizmet aldığınız zaman konsolosluğa gitmenize gerek kalmayacak, vize uzmanımız tüm işlemleri sizin adınıza gerçekleştirecektir. 

Zambiya Klasik vize başvuru belgelerinizi uzmanımıza kargo yolu ile göndermeniz gerekmektedir. Klasik vize için gereken güncel belgelere ulaşmak için help@eagvs.com adresine mail atmanız yeterli olacaktır. Euroasia Global Visa Services Tekirdağ şube yetkililerimiz Zambiya klasik vize için gerekli belgeleri e-posta yolu ile size ulaştıracaklardır.

Zambiya Klasik Vize ve E-Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? – Tekirdağ

Zambiya Klasik Vize başvuru işlem sırası:
Zambiya Klasik Vize başvurusunda bulunmadan önce, uzmanlarımıza kargo yolu ile ulaştırdığınız belgelerin kontrolleri sağlanır. Uzmanlarımız, belgelerinizde yanlışlık ya da eksiklik fark etmeleri halinde vize başvurusunda bulunmadan önce adına başvuruda bulunacak kişiye geri bildirimde bulunurlar. Yolladığınız belgelerde sorun olmaması halinde Ankara Zambiya Büyükelçiliğine sizin adınıza başvuruda bulunurlar.

Zambiya Klasik Vize ve Zambiya Elektronik vize ücreti nedir?

Vize uzmanlarımız Zambiya’ya vize talebinde bulunmadan önce gerekli olan ücreti göndermeniz gerekmektedir. Zambiya klasik\elektronik vize ücretini (Vize Harçları ve Danışmanlık ücreti ile beraber) Euroasia Global Visa Services Tekirdağ şube temsilcilerimiz başvuru öncesinde sizinle paylaşırlar.
Zambiya klasik vize başvurusu için ücretlerin ödenmesi ve vize başvurusu yapılması halinde vize onayınız için beklemeye başlayabilirsiniz.

Zambiya Klasik Vizesi ve Zambiya Elektronik Vizesi kaç günde çıkar?

Zambiya vize talebiniz 3 (Üç) ya da 5 (Beş) iş günü içerisinde sonuçlanır. Yalnız Zambiya Göçmenlik Ofisi yoğunluğu ve Zambiya dini ya da milli tatil günleri sonuçların açıklanma tarihini etkileyebilir. Vize sonuç açıklanma tarihinde oluşacak herhangi bir değişiklikte uzmanlarımız size bilgilendirme sağlayacaklardır.

Euroasia Global Visa Services Tekirdağ Şubesi nedir, Euroasia Global Visa Services Tekirdağ Şubesi bana nasıl bir hizmet sunar?

Euroasia Global Visa Services Tekirdağ Şubesi, uzman kadrosu ile vize işlemleriniz için size hizmet sunmaktadır. Klasik vize başvurularınızda konsolosluğa gitmeden işlem yapmanızı sağlamak için vize uzmanları ve kuryeleri kullanır, siz ise Türkiye’nin herhangi bir şehrinden hiç yorulmadan vize sonuçlarınızı bekleyebilirsiniz.

Euroasia Global Visa Services Tekirdağ şubesine, başta Tekirdağ ve Çorlu olmak üzere; Çerkezköy, Süleymanpaşa, Kapalı, Malkara, Ergene, Saray, Malkara, Marmaraereğlisi, Hayrabolu, Şarköy, Muratlı gibi çevre ilçelerden bize ulaşabilirken, ayrı olarak; Kırklareli, Edirne, Çanakkale, İstabul gibi çevre illerden de bize ulaşabilir, Zambiya Klasik Vize ya da Zambiya E-Vize vize başvuru talebi için hizmet alabilirsiniz.
Euroasia Global Visa Services Tekirdağ şubesine ulaşmak için +90 (282) 970 50 83 numaralı telefonu tuşlayarak ya da tekirdag@eagvs.com e-posta adresine mail atarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Aklınızdaki sorular için faaliyete soktuğumuz www.eagvs.com adresindeki CANLI DESTEK bölümünden sorularınızı bize ulaştırabilirsiniz.

İyi yolculuklar dileriz.

Euroasia Global Visa Services Tekirdağ Şubesi.

 

Zambiya ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.