x
Zambiya

Vize İşlemleri

Zambiya

Adres

Ulus Mahallesi, Kör Kadı Sk. No:6 D:4, 34340 Beşiktaş/İstanbul

Telefon/Faks

+90 (212) 963 28 10

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Hafta sonu: 10.00-14.00

Eposta

help@eagvs.com-ask@eagvs.com

Zambiya Vize Başvuru, İstanbul

Değerli misafirimiz,

Euroasia Global Visa Services İstanbul şubesi vize uzmanları olarak sizin için hazırladığımız Zambiya vize başvuru sayfasına hoş geldiniz.
Vize uzmanlarımız tarafından hazırlanmış yazımızda; Zambiya vize işlemlerine ilişkin yapmanız gerekenlere, Zambiya vize için gereken belgelere, Zambiya’ya başvuruda bulunabileceğiniz vize türlerine ve dikkat etmeniz gereken unsurlara ulaşabilirken; Euroasia Global Visa Services İstanbul şubesine nasıl ulaşabileceğinizden, pasaportunuzun hangi sayfasını taratmanız gerektiğine kadar derin bilgi ve ön bilgilere ulaşabilirsiniz.

Vize uzmanlarımızın 2022 güncel bilgilerle hazırladıkları yazımızdan edineceğiniz ön bilgiler ışığında vize uzmanlarımıza belgeleri hangi yollardan gönderebileceğinizi, Zambiya vizesinin kaç günde çıkacağını, Zambiya vize ücretleri gibi detayları da rahatlıkla öğrenebilirsiniz.

Euroasia Global Visa Services İstanbul Şubesi vize uzmanlarıyla çalışmak ve bize ulaşmak için +90 (212) 963 28 10 numaralı tuşlayabilir ya da help@eagvs.com ve ask@eagvs.com posta adreslerine e-posta atarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca sorularınız için www.eagvs.com sitesi CANLI DESTEK bölümünden sorularınızı bizimle paylaşabilirsiniz.

Zambiya Vizesi Almak İçin Gereken Şartlar Nedir? – İstanbul

Zambiya’ya ister elektronik vize ister klasik vize başvurusunda bulunmak için pasaportunuzun en az 6 (Altı) ay daha geçerli olması gerekmektedir. Eğer pasaportunuzun geçerlilik süresi 6 (Altı) aydan daha kısa bir süre ise şube uzmanlarımıza bildirmeniz gerekmektedir. Pasaportunuzun yıpranmamış olmasına dikkat etmeniz vize işlemleri sırasında önemlidir.

Zambiya Devleti; (Bordo) Umuma Mahsus pasaport, (Yeşil) Hususi pasaport, (Gri) Hizmet pasaportu ya da (Siyah) Diplomatik pasaportunuz olsa da Zambiya’ya giriş yapabilmeniz için sizi vize şartına tabii tutar.

Zambiya’ya yapacağınız seyahat planını beraber çalıştığınız vize uzmanımız ile paylaşmanız vize işleriniz sırasında büyük kolaylık sağlayacaktır. Seyahat planınız eğer ki 90 Gün (3 Ay)’den daha uzun bir süredeyse, Uzun Süreli Vize (D Tipi Vize) başvurusunda bulunulması gerekecektir.

Zambiya’ya E-Vize Başvurusunda Gereken Belgeler Nelerdir? - İstanbul

Euroasia Global Visa Services İstanbul şubesi vize uzmanlarımız tarafından hazırlanan başlığımızda Zambiya Elektronik Vize başvurusu yaparken dikkat etmeniz gerekenleri, belgeleri hangi yolla ulaştırmanız gerektiğini, Zambiya Elektronik Vize başvuru çeşidinin kolaylıklarını okuyabilirsiniz.

Zambiya Devleti, internetin günümüzde gittikçe yaygınlaşmasıyla beraber elektronik vize başvuru seçeneğini faaliyete geçirmiş bulunmaktadır. Elektronik vize, istediğiniz ülke ya da istediğiniz şehirden, konsolosluğa gitme zahmetine katlanmadan sadece internet üzerinden vize almanıza yarar. Zaman ve maddi açıdan da kolaylık sağlayan E-Vize başvuru türü, pratik olduğu kadar oldukça dikkat edilmesi gereken bir başvuru türüdür. E-vize başvurusu sırasında yapacağınız en ufak bir harf hatası vizenizin çıkmamasına ya da vize işleminizin uzamasına neden olabilir. Elektronik Vize başvurusunda bulunurken herhangi bir problem yaşamamanız adına alanında uzman vize şirketleri ile çalışmanızı öneririz.

Zambiya elektronik vize başvurusu yapmadan önce gerekli olan belgeleri e-posta yolu ile vize uzmanlarımıza ulaşmanız gerekmektedir. Zambiya elektronik vize başvurusu yaparken ulaştırmanız gereken belgeler; pasaportunuzun resimli sayfasının taratılmış hali ve yüzünüzün, kulaklarınızın tamamen çıktığı bir biyometrik fotoğraf, iş ve ev adres bilgileriniz ve eğer varsa uçak bileti ya da iniş yapacağınız havaalanı bilgileridir. Daha önce taratma işlemi yapmadıysanız fotoğrafçılar ve kırtasiyelerden taratma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Zambiya’ya Klasik Vize Başvuru İşlemleri ve Gerekli Olan Belgeler Nelerdir? - İstanbul

Zambiya’ya vize başvurusunda bulunurken Zambiya Klasik Vize başvuru türünü de tercih edebilirsiniz. Zambiya Klasik vize başvuru türünde E-Vize’den farklı olarak konsolosluğa gitmeniz gerekmektedir. Euroasia Global Visa Services İstanbul şubesinden hizmet aldığınız zaman konsolosluğa gitmenize gerek kalmayacak, vize uzmanımız tüm işlemleri sizin adınıza gerçekleştirecektir. 

Zambiya Klasik vize başvuru belgelerinizi uzmanımıza kargo yolu ile göndermeniz gerekmektedir. Klasik vize için gereken güncel belgelere ulaşmak için help@eagvs.com adresine mail atmanız yeterli olacaktır. Euroasia Global Visa Services İstanbul şube yetkililerimiz Zambiya klasik vize için gerekli belgeleri e-posta yolu ile size ulaştıracaklardır.

Zambiya Klasik Vize ve E-Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? – İstanbul

Zambiya Klasik Vize başvuru işlem sırası:

Zambiya’ya Klasik Vize başvurusunda bulunmadan önce, uzmanlarımıza kargo yolu ile ulaştırdığınız belgelerin kontrolleri sağlanır. Uzmanlarımız, belgelerinizde yanlışlık ya da eksiklik fark etmeleri halinde vize başvurusunda bulunmadan önce adına başvuruda bulunacak kişiyle iletişime geçerler. Yolladığınız belgelerde sorun olmaması halinde Ankara Zambiya Büyükelçiliğine sizin adınıza başvuruda bulunurlar.

Zambiya Klasik Vize ücreti nedir?

Vize uzmanlarımız Zambiya vize talebinde bulunmadan önce gerekli olan ücreti göndermeniz gerekmektedir. Zambiya klasik vize ücretini (Vize Harçları ve Danışmanlık ücreti ile beraber) Euroasia Global Visa Services İstanbul şube temsilcilerimiz başvuru öncesinde sizinle paylaşırlar.
Zambiya klasik vize başvurusu için ücretlerin ödenmesi ve vize başvurusu yapılması halinde vize onayınız için beklemeye başlayabilirsiniz.

Zambiya Klasik Vize kaç günde çıkar?

Zambiya vize talebiniz 3 (Üç) ya da 5 (Beş) iş günü içerisinde sonuçlanır. Yalnız Zambiya Göçmenlik Ofisi yoğunluğu ve Zambiya dini ya da milli tatil günleri sonuçların açıklanma tarihini etkileyebilir. Vize sonuç açıklanma tarihinde oluşacak herhangi bir değişiklikte uzmanlarımız size bilgilendirme sağlayacaklardır.

Euroasia Global Visa Services İstanbul Şubesi nedir, Euroasia Global Visa Services İstanbul Şubesi bana nasıl bir hizmet sunar?

Euroasia Global Visa Services İstanbul Şubesi, uzman kadrosu ile vize işlemleriniz için size hizmet sunmaktadır. Klasik vize başvurularınızda konsolosluğa gitmeden işlem yapmanızı sağlamak için vize uzmanları ve kuryeleri kullanır, siz ise Türkiye’nin herhangi bir şehrinden hiç yorulmadan vize sonuçlarınızı bekleyebilirsiniz.

Euroasia Global Visa Services İstanbul şubesine, başta İstanbul ve Kadıköy olmak üzere; Beşiktaş, Adalar, Güngören, Kağıthane, Kartal, Bayrampaşa, Beykoz, Avcılar, Ataşehir, Eyüpsultan, Fatih, Zeytinburnu, Tuzla, Sancaktepe, Pendik, Silivri, Sultangazi, Şile, Tuzla, Şişli gibi çevre ilçelerden bize ulaşabilirken, ayrı olarak; Kocaeli, Tekirdağ, Sakarya, Yalova, Bursa, Kırklareli illerden de bize ulaşabilir, Zambiya vize başvuru talebi için hizmet alabilirsiniz.

Euroasia Global Visa Services İstanbul şubesine ulaşmak için +90 (212) 963 28 10 numaralı telefonu tuşlayarak ya da ask@eagvs.com ve help@eagvs.com e-posta adresine mail atarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Aklınızdaki sorular için faaliyete soktuğumuz www.eagvs.com adresindeki CANLI DESTEK bölümünden sorularınızı bize ulaştırabilirsiniz.

İyi yolculuklar dileriz.

Euroasia Global Visa Services İstanbul Şubesi.

 

Zambiya ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.