x
Zambiya

Vize İşlemleri

Zambiya

Telefon/Faks

+90 (266) 225 50 20

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

balikesir@eagvs.com

Zambiya Vize Başvuru, Balıkesir

Değerli misafirimiz,


Euroasia Global Visa Services Balıkesir şubesi vize uzmanları olarak sizin için hazırladığımız Zambiya elektronik vize ve Zambiya klasik vize başvuru sayfasına hoş geldiniz.

Vize uzmanlarımız tarafından hazırlanmış yazımızda; Euroasia Global Visa Services Balıkesir şubesine nasıl ulaşabileceğinizden, pasaportunuzun hangi sayfasını taratmanız gerektiğine kadar derin bilgi ve ön bilgilere ulaşabilirsiniz. Ayrıca Zambiya vize işlemlerine ilişkin yapmanız gerekenlere, vize için gereken belgelere, Zambiya’ya başvuruda bulunabileceğiniz vize türlerine ve dikkat etmeniz gereken unsurlara ulaşabilirsiniz.


Euroasia Global Visa Services Balıkesir şubesi uzmanlarımız tarafından 2023 güncel evrak bilgilerin ve güncel harç bilgilerini kullanarak hazırladıkları yazımızdan alacağınız bilgilerle Zambiya e-vize ya da Zambiya klasik vize başvurusunda bulunabilir veya bizimle iletişime geçerek elektronik vize ve klasik vize hizmeti alabilirsiniz.


Euroasia Global Visa Services Balıkesir Şubesi vize uzmanlarıyla çalışmak ve bize ulaşmak için +90 (266) 225 50 20 numaralı tuşlayabilir ya da balikesir@eagvs.com posta adresine e-posta atarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca sorularınız için www.eagvs.com sitesi CANLI DESTEK bölümünden sorularınızı bizimle paylaşabilirsiniz.

Zambiya Vizesi Almak İçin Gereken Şartlar Nedir? – Balıkesir

Zambiya Elektronik e-vize başvurusu ya da Zambiya klasik vize başvurusunda bulunmadan önce ilk olarak pasaporta ihtiyacınız olduğunu unutmayınız. Vize başvurusunda bulunmadan önce pasaportunuzun en az 6 (Altı) ay daha geçerli olması gerekmekte olduğunu da bilmeniz gerekmektedir. Eğer pasaportunuzun geçerlilik süresi 6 (Altı) aydan daha kısa bir süre ise şube uzmanlarımıza bildirmeli ve pasaportunuzun yıpranmamış olmasına dikkat etmelisiniz. Pasaportunuzun yıpranmış olması halinde vizeniz çıkmış olsa bile ülkeye giriş yaparken hesapta olmayan problemlerle karşılaşma ihtimaliniz bulunmaktadır.


Zambiya elektronik vize ve Zambiya klasik vize başvurusu yaparken vizeye tabii olduğunuz pasaport türleri aşağıda maddeler halinde verilmiştir; 

  • (Bordo) Umuma Mahsus pasaport, 
  • (Yeşil) Hususi pasaport, 
  • (Gri) Hizmet pasaportu
  • (Siyah) Diplomatik pasaport

Zambiya’ya yapacağınız seyahat planınızı vize uzmanlarımız ile paylaşmanız işlemler açısından önem arz etmektedir; seyahat planınız eğer ki 90 Gün (3 Ay)’den daha uzun bir süredeyse, Uzun Süreli Vize (D Tipi Vize) başvurusunda bulunulması gerekecektir.

Zambiya’ya E-Vize Başvurusunda Gereken Belgeler Nelerdir? - Balıkesir

Euroasia Global Visa Services Balıkesir şubesi vize uzmanlarımız tarafından hazırlanan başlığımızda Elektronik Vize başvurusu yaparken ihtiyacınız olan belgeleri bulabilirsiniz.

Zambiya Elektronik Vize başvurularını tüm dünya ülkeleri için faaliyete geçirmiş bulunmaktadır. Elektronik vize, konsolosluğa gitme zahmetine katlanmadan sadece internet üzerinden vize almanıza yarar. Zaman ve maddi açıdan da kolaylık sağlayan E-Vize başvuru türü, pratik olduğu kadar oldukça dikkat edilmesi gereken bir vize başvuru türüdür. E-vize başvurusu sırasında küçük bir dikkat dağınıklığı ile yapacağınız harf hatası vizenizin çıkmamasına ya da vize işleminizin uzamasına neden olabilir. Elektronik Vize başvurusunda bulunurken herhangi bir problem yaşamamanız adına alanında uzman vize şirketleri ile çalışmanızı öneririz.

Zambiya E-Vize başvurusu yapmadan önce gerekli olan belgeleri e-posta yolu ile vize uzmanlarımıza ulaşmanız gerekmektedir. Zambiya elektronik vize başvurusu yaparken ulaştırmanız gereken belgeler; pasaportunuzun resimli sayfasının taratılmış hali ve yüzünüzün, kulaklarınızın tamamen çıktığı bir biyometrik fotoğraf, iş ve ev adres bilgileriniz ve eğer varsa uçak bileti ya da iniş yapacağınız havaalanı bilgileridir. Daha önce taratma işlemi yapmadıysanız fotoğrafçılar ve kırtasiyelerden taratma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Zambiya’ya Klasik Vize Başvuru İşlemleri ve Gerekli Olan Belgeler Nelerdir? - Balıkesir

Zambiya’ya vize başvurusunda bulunurken Zambiya Klasik Vize başvuru türünü de tercih edebilirsiniz. Klasik vize başvuru türünde E-Vize’den farklı olarak konsolosluğa gitmeniz gerekmektedir. Euroasia Global Visa Services Balıkesir şubesinden hizmet aldığınız zaman konsolosluğa gitmenize gerek kalmayacak, vize uzmanımız tüm işlemleri sizin adınıza gerçekleştirecektir. 

Klasik vize başvuru belgelerinizi uzmanımıza kargo yolu ile göndermeniz gerekmektedir. Klasik vize için gereken güncel belgelere ulaşmak için help@eagvs.com adresine mail atmanız yeterli olacaktır. Euroasia Global Visa Services Balıkesir şube yetkililerimiz Zambiya klasik vize için gerekli belgeleri e-posta yolu ile size ulaştıracaklardır.

Zambiya Klasik Vize ve E-Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? – Balıkesir

Zambiya Klasik Vize başvuru işlem sırası:

Zambiya Klasik Vize başvurusunda bulunmadan önce, uzmanlarımıza kargo yolu ile ulaştırdığınız belgelerin kontrolleri sağlanır. Uzmanlarımız, belgelerinizde yanlışlık ya da eksiklik fark etmeleri halinde vize başvurusunda bulunmadan önce adına başvuruda bulunacak kişiyle iletişime geçerler. Yolladığınız belgelerde sorun olmaması halinde Balıkesir Zambiya Büyükelçiliğine sizin adınıza başvuruda bulunurlar.

Zambiya Klasik Vize ücreti nedir?

Zambiya klasik vize ücreti; vize harçları ve danışmanlık ücretinden oluşmaktadır. Vize uzmanlarımız Zambiya’ya vize talebinde bulunmadan önce gerekli olan ücreti göndermeniz gerekmektedir. Euroasia Global Visa Services Balıkesir şube temsilcilerimiz sizin adınıza ZambiyaKlasik vize başvurusunda bulunmadan önce size bildireceklerdir.
Zambiya klasik vize başvurusu için ücretlerin ödenmesi ve vize başvurusu yapılması halinde vizeniz onaylandığı an vize uzmanlarımız size bilgilendirme yapacaklardır.

Zambiya Klasik Vize kaç günde çıkar?

Zambiya vize talebiniz 3 (Üç) ya da 5 (Beş) iş günü içerisinde sonuçlanır. Bilmeniz gereken hususlardan birisi ise Zambiya Konsolosluğu yoğunluğu ve Zambiya dini ya da milli tatil günleri sonuçların açıklanma tarihini etkilemesi olacaktır. Vize sonuç açıklanma tarihinde oluşacak herhangi bir değişiklikte uzmanlarımız size bilgilendirme sağlayacaklardır.

Euroasia Global Visa Services Balıkesir Şubesi nedir, Euroasia Global Visa Services Balıkesir Şubesi bana nasıl bir hizmet sunar?

Euroasia Global Visa Services Balıkesir Şubesi, uzman kadrosu ile vize işlemleriniz için size hizmet sunmaktadır. Klasik vize başvurularınızda konsolosluğa gitmeden işlem yapmanızı sağlamak için vize uzmanları ve kuryeleri kullanır, siz ise Türkiye’nin herhangi bir şehrinden hiç yorulmadan vize sonuçlarınızı bekleyebilirsiniz.

Euroasia Global Visa Services Balıkesir şubesine, başta Balıkesir ve Susurluk olmak üzere; Altıeylül, Edremit, Burhaniye, Dursunbey, Gömeç, Havran, Gönen, Manyas, Savaştepe, Sındırgı, Erdek, Ayvalık, Karesi, Kepsut gibi ilçelerden bizimle iletişime geçebilir ve Çanakkale, İzmir, Manisa, Kütahya, Bursa, Yalova, Tekirdağ gibi çevre illerden de bize ulaşabilir, Zambiya vize başvuru talebi için hizmet alabilirsiniz.

Euroasia Global Visa Services Balıkesir şubesine ulaşmak için +90 (266) 225 50 20 numaralı telefonu tuşlayarak ya da balikesir@eagvs.com e-posta adresine mail atarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Aklınızdaki sorular için faaliyete soktuğumuz www.eagvs.com adresindeki CANLI DESTEK bölümünden sorularınızı bize ulaştırabilirsiniz.

İyi yolculuklar dileriz.

Euroasia Global Visa Services Balıkesir Şubesi.

 

Zambiya ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';