x
Zambiya

Vize İşlemleri

Zambiya

Telefon/Faks

0252 275 01 03

Eposta

Bodrum@eagvs.com

Zambiya Vize Başvuru , Bodrum

Değerli misafirimiz,

Euroasia Global Visa Services Bodrum şubesi vize uzmanları olarak sizin için hazırladığımız Zambiya elektronik vize ve Zambiya klasik vize başvuru sayfasına hoş geldiniz.

Zambiya vize başvurusunda bulunmanız konusunda dikkat etmeniz gerekenleri ve gerekli belgeleri sunduğumuz yazımıza hoş geldiniz. Euroasia Global Visa Services Bodrum şubemiz olarak size hizmet vermekten mutluluk duyarız.
Bodrum ve çevre illerinden gerçekleştireceğiniz Zambiya vize başvurularınız için gerekli ve güncel belgeleri sitemizden takip edebilirsiniz. 2023 güncel evrak listesi, adımlarınızı kolaylaştıracak güncel ön bilgileri size özel hazırladığımız yazılar ile rahatça edinebilir, istediğiniz ülkenin istediğiniz şubelerinden nasıl başvuru yapacağınıza, hangi belgelerin gerekli olduğuna ulaşabilirsiniz.

Zambiya Vizesi Almak İçin Gereken Şartlar Nedir? – Bodrum

Zambiya e-vize başvurusu ya da Zambiya klasik vize başvurusunda bulunmadan önce ilk olarak pasaporta ihtiyacınız vardır. Vize başvurusunda bulunmadan önce pasaportunuzun en az 6 (Altı) ay daha geçerli olması gerekmekte olduğunu da bilmeniz gerekmektedir. Eğer pasaportunuzun geçerlilik süresi 6 (Altı) aydan daha kısa bir süre ise şube uzmanlarımıza bildirmelisiniz. Pasaportunuzun yıpranmış olması halinde vizeniz çıkmış olsa bile ülkeye giriş yaparken hesapta olmayan problemlerle karşılaşma ihtimaliniz bulunmaktadır.

Zambiya elektronik vize başvurusu ve Zambiya klasik vize başvurusu yaparken; (Yeşil) Hususi pasaport, (Bordo) Umuma Mahsus pasaport, (Gri) Hizmet pasaportu, (Siyah) Diplomatik pasaporta da sahip olsanız vizeye tabii tutulursunuz. Pasaport türünüzü vize uzmanımıza bildirmeyi unutmayınız.
Zambiya elektronik vize ya da Zambiya klasik vize başvurusunda bulunmadan önce Zambiya’da kaç gün kalmak istediğinize göre belgelerde değişiklik olabilir; seyahat planınız eğer ki 90 Gün (3 Ay)’den daha uzun bir süredeyse, Uzun Süreli Vize (D Tipi Vize) başvurusunda bulunulması gerekecektir. Seyahat planınızı vize uzmanlarımız ile paylaşmayı unutmayınız.

Zambiya’ya E-Vize Başvurusunda Gereken Belgeler Nelerdir? - Bodrum

Euroasia Global Visa Services Bodrum şubesi vize uzmanlarımız tarafından hazırlanan başlığımızda Zambiya Elektronik Vize başvurusu yaparken ihtiyacınız olan belgelere ve belgeleri nasıl göndermeniz gerektiğine ulaşabilirsiniz.
Zambiya Elektronik Vize başvurularını tüm dünya ülkeleri için faaliyete geçirmiş bulunmaktadır. Elektronik vize, konsolosluğa gitmeden ve zaman kaybı yaşamadan sadece internet üzerinden vize almanıza yarar. Zaman ve maddi açıdan da kolaylık sağlayan E-Vize başvuru türü; pratik olduğu kadar oldukça dikkat edilmesi gereken bir vize başvuru türüdür. E-vize başvurusu sırasında küçük bir dikkat dağınıklığı ile yapacağınız harf hatası vizenizin çıkmamasına ya da vize işleminizin uzamasına neden olabilir. Elektronik Vize başvurusunda bulunurken herhangi bir problem yaşamamanız adına alanında uzman vize şirketleri ile çalışmanızı öneririz.

Zambiya elektronik vize başvurusu yapmadan önce gerekli olan belgeleri e-posta yolu ile vize uzmanlarımıza ulaştırmanız gerekmektedir. Zambiya elektronik vize başvurusu yaparken ulaştırmanız gereken belgeler; pasaportunuzun resimli sayfasının renkli şekilde taratılmış hali ve yüzünüzün, kulaklarınızın tamamen çıktığı bir biyometrik fotoğraf, iş ve ev adres bilgileriniz ve eğer varsa uçak bileti ya da iniş yapacağınız havaalanı bilgileridir. Daha önce taratma işlemi yapmadıysanız fotoğrafçılar ve kırtasiyelerden taratma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Zambiya’ya Klasik Vize Başvuru İşlemleri ve Gerekli Olan Belgeler Nelerdir? - Bodrum

Zambiya’ya vize başvurusunda bulunurken Klasik Vize başvuru türünü de tercih edebilirsiniz. Klasik vize başvuru türünde E-Vize’den farklı olarak konsolosluğa gitmeniz gerekecektir. Euroasia Global Visa Services Bodrum şubesinden hizmet aldığınız zaman konsolosluğa gitmenize gerek kalmayacak, tüm işlemleri sizin adınıza vize uzmanlarımız gerçekleştirecektir. 
Klasik vize başvuru belgelerinizi uzmanımıza kargo ile göndermeniz gerekmektedir. Klasik vize için gereken güncel belgelere ulaşmak için help@eagvs.com adresine mail atmanız yeterlidir. Euroasia Global Visa Services Bodrum şube yetkililerimiz Zambiya klasik vize için gerekli belgeleri e-posta yolu ile size ulaştıracaklardır.

Zambiya Klasik Vize ve E-Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? – Bodrum

Zambiya Klasik Vize başvuru işlem sırası:
Zambiya Klasik Vize başvurusunda bulunmadan önce, uzmanlarımıza kargo yolu ile ulaştırdığınız belgelerin kontrolleri sağlanır. Uzmanlarımız, belgelerinizde yanlışlık ya da eksiklik fark etmeleri halinde vize başvurusunda bulunmadan önce adına başvuruda bulunacak kişiyle iletişime geçerler. Yolladığınız belgelerde sorun olmaması halinde Ankara Zambiya Büyükelçiliğine sizin adınıza başvuruda bulunurlar.

Zambiya Klasik Vize ve Zambiya E-Vize ücreti nedir?

Zambiya klasik vize ve Zambiya E-Vize ücretleri; vize harçları ve danışmanlık ücretinden oluşmaktadır. Vize uzmanlarımız Zambiya’ya vize talebinde bulunmadan önce gerekli olan ücreti göndermeniz gerekmektedir. Euroasia Global Visa Services Bodrum şube temsilcilerimiz sizin adınıza Zambiya E-vize başvurusunda bulunmadan önce size bildireceklerdir.
Zambiya klasik vize başvurusu için ücretlerin ödenmesi ve vize başvurusu yapılması halinde vizeniz onaylandığı an vize uzmanlarımız size bilgilendirme yapacaklardır.

Zambiya Klasik Vize ve Zambiya E-Vize kaç günde çıkar?

Zambiya vize talebiniz 3 (Üç) ya da 5 (Beş) iş günü içerisinde sonuçlanır. Bilmeniz gerekenlerden birisi ise Zambiya Göçmenlik Ofisi yoğunluğu ve Zambiya dini ya da milli tatil günleri sonuçların açıklanma tarihini etkilemesi olacaktır. Vize sonuç açıklanma tarihinde oluşacak herhangi bir değişiklikte uzmanlarımız size bilgilendireceklerdir.

Euroasia Global Visa Services Bodrum Şubesi nedir, Euroasia Global Visa Services Bodrum Şubesi bana nasıl bir hizmet sunar?

Euroasia Global Visa Services Bodrum Şubesi, uzman kadrosu ile vize işlemleriniz için size hizmet sunmaktadır. Klasik vize başvurularınızda konsolosluğa gitmeden işlem yapmanızı sağlamak için vize uzmanları ve kuryeleri kullanır, siz ise Türkiye’nin herhangi bir şehrinden hiç yorulmadan vize sonuçlarınızı bekleyebilirsiniz.

Euroasia Global Visa Services Bodrum şubesine, başta Bodrum ve Muğla olmak üzere; Yatağan, Dalaman, Ula, Datça, Seydikemer, Fethiye, Ortaca, Kavalıdere, Milas, Köyceğiz, Menteşe, Marmaris gibi ilçelerden bizimle iletişime geçebilir ve Aydın, Antalya, Burdur, Denizli, Isparta gibi çevre illerden de bize ulaşabilir, Zambiya vize başvurusu için hizmet alabilirsiniz.
İyi yolculuklar dileriz.

Euroasia Global Visa Services Bodrum Şubesi.

Zambiya ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.