x

Konsiyerj Hizmeti: En Konforlu Vize Başvuru İşlemleri

Konsiyerj hizmetini vize işlemleri sırasında da alın. Euroasia GVS, vize işlemlerini maksimum hizmet kalitesiyle çözüme kavuşturmayı amaçlamakta olduğu için konsiyerj hizmetini de faaliyete sokmuş bulunmakta. Artık konsiyerj hizmeti veren firmalar dendiğinde, ilk aklınıza gelecek isimlerden biri de Euroasia GVS olmalı. 

Konsiyerj Hizmeti Nedir?

Konsiyerj (concierge) hizmetleri genellikle büyük otellerde, müşterilerin otel dışındaki işlerine çözüm sunma adına yapılan çalışmalardır. Aldığınız hizmetten maksimum verim almak için verilen bu hizmeti artık vize işlemleri sırasında da alabilirsiniz. 

Vize başvurusu yaparken alabileceğiniz konsiyerj hizmetlerimiz; 

  • Vize başvuru sahibini evinden almak
  • Şehir dışından gelecek yolcular için havalimanı transferi 
  • Vize başvuru işlemlerinde istenen sicil gazetesi, faaliyet belgesi gibi evrakların tarafımızdan temin edilmesi
  • Parmak izi verilmesi sırasında VIP servis
  • Vize başvuru süreci boyunca özel asistan, araç ve vale hizmetleri
  • Pet dostu ofisimizi evcil hayvanınızla ziyaret edebilir ve vize işlemleri sırasında bakım hizmeti alabilirsiniz
  • Sınırsız kahve ve çay ikramları gibi çeşitli hizmetler, siz değerli yolcularımızın vize başvurularını daha kolay halletmek için özenle düşünülmüştür.

Artık Vize Almak Daha Kolay ve Konforlu

Vize başvurusu nasıl yapılır, hangi ülkelere nasıl vize alınır, vize evrakları nelerdir... Vize işlemleri sırasında kişilerin en büyük dertlerinden birisi de zaten karmaşık olan vize başvuru süreçlerini nasıl sonuçlandıracağıdır. Vize işlemleri konusunda uzman temsilcilerimizden alacağınız destek ile tüm ülkelere sorunsuzca vize başvurusu yapabilirsiniz. 

Hangi ülkeye vize başvurusu yaparsanız yapın, istediğiniz taktirde konsiyerj hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. 

Vize Süreçleri Nelerdir?

Vize başvurusunda bulunmak için birtakım süreçler bulunmaktadır. Vize evraklarını toplamak, vize randevusu almak, parmak izi vermek bu süreçlerden bazılardır. Tüm bu işlemler esnasında temsilcilerimizden destek alın.

1. Temsilcilerimizi Arayın: 

Hangi ülkeye gitmeye karar verdiyseniz önce temsilcilerimizi arayın, gitmek istediğiniz ülkeyi ve ne maksatla (turistik, ticari, öğrenci/eğitim, aile ziyareti vb.) gitmek istediğinizi söyleyin. Artından müşteri temsilcimiz, başvuracağınız vize çeşidine göre gerekli evrak listesini size mail atacak. 

2. Evraklarınızı Bize Ulaştırın:

Hazırladığınız evraklarınızı bize ulaştırın. Dilerseniz ofisimizi ziyaret ederek, dilerseniz bulunduğunuz yerden kurye hizmeti alarak ya da kargo şirketleri ile evraklarınızı ofisimize ulaştırabilirsiniz. 

3. Müşteri Temsilcilerimi Sizi Geri Arayacak:

Evraklarınız temsilcilerimize ulaştıktan sonra  temsilcilerimiz evraklarınızı kontrol edecek ve bilgilendirme için sizi geri arayacak. Artından vize başvuru sürecini başlatacak.

4. Vizenizi ve Pasaportunuzu Size Geri Göndereceğiz:

Vizeniz sonuçlandıktan sonra müşteri temsilcilerimiz istediğiniz adrese pasaportunuzu ve vizenizi ulaştıracak. 

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES